Сонник Ловити рибу — до чого сниться ?

Бачити уві сні обсмоктано риб’ячий скелет — передвісник нещастя, крах планів і розчарувань. Ловити рибу в сні — знак невдячності, марної роботи, порожньої витрати часу і сил. Побачити в сні рибу, спійману іншими, передвіщає хворобу, а жінкам — вагітність. Якщо уві сні ви спостерігаєте за поплавком своєї вудки, який спокійно погойдується на воді, то виконання вашого бажання відкладається. Якщо ж у сні поплавок смикнеться і ви зловите рибу, то можете розраховувати на виконання задуманого.

Зловити велику рибу у сні означає, що вас чекає вигідний шлюб. Іноді такий сон пророкує велике і вигідну справу. Спостерігати за рибою, яку ловіть, означає, що скоро у вас з’являться серйозні плани на майбутнє. Наловити багато риби бреднем у сні — знак великого прибутку. Чим більше буде риба, тим більше грошей ви одержите. Наловити багато дрібної риби у сні — знак великих клопотів, від яких буде мало користі чи мало грошей. Але ловити рибу сітками, бреднем або неводом означає, що вам слід побоюватися ризикованих занять. Однак такий сон передвіщає успіх тим людям, які щось (або когось) втратили і намагаються відшукати. Нічого не спіймати у сні означає, що ваші задуми не здійсняться. Рибальські гачки уві сні предвещав ють небезпека. Такий сон може означати, що ваші вороги приготували вам хитру пастку.

Строката, яскравого забарвлення риба у сні попереджає вас про небезпеку отруєння або обману. Хворим такий сон віщує смерть. Такий сон може передвіщати образу чи сварки. Риба червоного кольору у сні пророкує великі переживання, запалення або відкриття якоїсь таємниці. Якщо вам присниться, що ви берете рибу в руки, а вона вислизає з ваших рук, то вам доведеться мати справу з таким хитрим людиною, якого ви так і не зможете зловити або викрити. Вважається також, що озерна риба, бачена в сні, передвіщає щастя і благополуччя. Сон, у якому ви зловили кістляву рибу, передбачає перешкоди в справах і невдачі в здійсненні планів.

Їсти рибу в сні вважається доброю ознакою, якщо тільки вона не сира. Їсти уві сні сиру рибу означає, що вас чекають збитки, перешкоди в справах і розчарування. Але якщо в ній того ж повно кісток, то вас чекає розчарування або невдачі. Мертва риба, що плаває на воді, пророкує, що ваші бажання здійсняться. Спостерігати за рибою, плещущейся у воді, віщує отримання подарунка або дуже хорошого известия. Іноді такий сон пророкує занепокоєння і клопоти, пов’язані з вашою роботою.

Годувати рибок в сні — знак примирення з ворогами, яких ви очаруете своєю чарівністю. Рибу у своєму ліжку побачити в сні — знак хвороби. Тим, хто вирушає в подорож по воді, сон передвіщає небезпеку аварії корабля або іншого нещастя. Вагітним бачити у сні, що вони народили рибу, сон пророкує, що їх майбутня дитина буде слабкий здоров’ям і довго не проживе. Іноді такий сон передвіщає їм викидень. Вважається, що тухла риба у сні передвіщає невдачі в справах або в особистому житті.

Якщо уві сні ви побачили рибальські снасті, то вам слід побоюватися обману або якоїсь хитрої пастки. Жирна риба у сні — знак хвороб, пов’язаних з пухлинами або запаленнями. Рибаки у сні — знак ненадійних друзів, на яких не варто покладатися.

Якщо у сні ви з явним задоволенням їли смачні різні види риби (в приготованому вигляді) або просто бачили їх, це говорить про те, що буквально всі ваші справи будуть успішними; у вас буде привід бути задоволеними і станом справ, і самими собою. Незабаром вас чекає відносна матеріальна незалежність. Несподівано риба вислизнула з ваших рук — це поганий знак: до втрати суспільного становища, друзів і швидше за все — свого коханого.

Вудити рибу — сновидіння, повідомляє, що на вашу бідну головоньку обрушаться біди і найрізноманітніші проблеми. З алегоричній точки зору сон вказує на ваше прагнення зловити якогось людини на свою вудку. Сон застерігає від ведення себе подібним чином. Пам’ятайте, що, піддавшись на це спокуса, ви опинитеся на злі шляху, тому тримайте себе в руках.

Пішли з риболовлі спіймавши облизня, з порожнім відром — це означає, що ваше підприємство не буде настільки успішним, як ви на це розраховували в мріях. Але ви розбагатієте, якщо побачите на своєму гачку блеснувшую в сонячних променях рибку. Якщо вам приснилося, що ви стояли у прозорих вод і бачили рибок, періодично проплывавших біля самого дна, це можна вважати надзвичайно щасливим знаком.

Побачити себе ловившим рибу — такий сон говорить про те, що навіть під час сексуальних контактів вам мало вдається відволіктися від поточних проблем. У свою чергу, це призводить до неможливості повністю розслабитися і отримати задоволення, а також доставити його своїм партнерам. Сон радить хоча б на якийсь час забути про всі негаразди і віддатися любові, інакше ви можете швидко перетворитися в сексуально збиткову особистість. Крім того, ваше небажання або невміння розслаблятися може дуже згубно позначитися на працездатності вашого організму, причому не тільки в інтимній сфері.

Якщо ви чоловік і уві сні пригощалися рибою, це означає, що в сексуальному житті ви дієте, керуючись принципом «Мавр зробив свою справу…». Що відчуває партнерка, вас анітрохи не хвилює — так само як і досягнення нею максимального задоволення; для вас головне завдання — задовольнити свої інстинкти. Якщо ви ловили рибу і нічого не вдалося зловити, це говорить про те, що у вашому підсвідомості живе страх схибити під час занять любов’ю. Можливою причиною цих страхів є невдала перша спроба сексуального досвіду. Сон рекомендує поставитися до тієї невдачі філософськи, адже всі вже давно в минулому.

Ловити рибу в морі мережами у сні — до великих планів, грандіозних задумів. Їх здійснення безпосередньо залежить від того, чи вдалося вам у вашому сновидінні наловити багато риби і наскільки велику рибу вдалося зловити. Довелося в сновидінні ловити рибу в річці — не будете багато загадувати на майбутнє, ваші інтереси не будуть простиратися далі найближчого майбутнього. Але якщо уві сні вдалося зловити рибу руками, особливо, якщо сплячий зловив величезну рибу — він зуміє вхопитися за мізерний шанс і доб’ється успіху. Все це відноситься до сновидінням, яких рибу ловить чоловік.

Ловити рибу руками, але не зловити — такий сон указує на зайву самовпевненість сплячого. Бачити уві сні мережу з рибою — до прибутку. Приснилася рибальська мережа без риби, порожня — даремно витрачений час. Маленькі риби у воді ловити руками — сон до марних клопотів. Сниться жінці ловити рибу руками — до безладної статевого життя. Зловити рибу і відпустити — такий сон говорить про те, що у вас буде робота, яка буде приносити багато задоволення і дуже мало вигоди. Рвані рибальські мережі сняться до упущеної вигоди.

Побачити в чистій воді рибу — таке сновидіння підказує, що доля не поскупиться на подарунки для вас. Для молодих жива риба є пророцтвом щасливого кохання. Мертва риба — провісниця смутку і втрат. Якщо ви ловили рибу і вам вдалося її зловити, значить, вам уготовані суворі життєві випробування, які ви зустрінете, не впавши духом, закликавши на допомогу всю свою мужність. Йти по воді з бреднем — такий сон означає, що завдяки підприємливості ви заробите собі благополуччя.

Спостерігати за риболовлею — сон говорить про те, що ви відчуєте прилив енергії і розумно розпорядитися сприятливими обставинами. Нічого не зловивши, ви пішли геть з порожніми руками — такий сон говорить про те, що всі ваші бажання занадто марні. Йти на рибний ринок — сон до достатку і радості. Приснився рибальська мережа — це провісниця придбань, але якщо вона виявилася рваною, то не виключені прикрі ситуації, засмучення. Брати в руки рибальські гачки — це сон-підказка: своє життя і долю ви можете влаштувати самотужки.

Риба уособлює собою подвійність, непостійність, утруднення. Якщо приснилося, що з неба падала риба, йшов рибний дощ, то таке сновидіння загрожує екологічними лихами. Ловили рибу — будете намагатися знайти вихід із складного становища. Велике скупчення риби попереджає, що ви повинні користуватися випадними вам шансами, а не сидіти склавши руки і сподіваючись виключно на долю. Три риби сняться як щасливе передвістя.

Їсти рибу — сон до отримання несподіваного, але приємної звістки. Побачити рибу з людським обличчям — сон попереджає, що з’явиться загроза ядерної війни. Були свідком того, що одна риба здійснювала напад на іншу, — це говорить про те, що підводні човни підуть в атаку. Тухла риба сниться до того, що із-за несподіваних чуток засмутяться ваші стосунки з якоюсь впливовою персоною. Живий короп говорить про стійкість і витривалість вашого характеру.

Ловити рибу у чистій воді у сні — до щастя. Ловля риби мережами сниться до великого придбання, особливо якщо риба в сітці була велика і цінних видів. Рвані мережі на риболовлі сняться до образ та інших розладів. Збиратися на риболовлю, самостійно виготовляючи снасті — такий сон указує, що в реальному житті ви самостійно приймаєте відповідальні рішення і самі будуєте свою долю. Якщо чоловікові сниться, як він ловить рибу і нічого не може зловити, він відчуває страх перед сексуальними контактами. Відпускати рибу назад у воду у сні — до повернення старого боргу. Йти на риболовлю взимку і ловити рибу в ополонці — такий сон говорить про те, що в гонитві за достатком ви можете серйозно підірвати здоров’я. Нічна рибалка сниться до любовних пригод.

Якщо говорити в цілому, то сни, в яких фігурує риба, можуть бути відображенням підсумків пошуків засобів, що дозволяють задовольнити свої життєві потреби; нашого бажання знайти щось надійно приховане від очей; наслідком первісних страхів (це відноситься до переконаним прихильникам теорії дарвінізму).

Крім того, риба може передвіщати поїздки або подорожі, а також уособлювати вміння (або, навпаки, невміння) заробляти кошти на свої нагальні потреби. Для тлумачення сну, в якому ви ловили рибу, можна використовувати теорію Фрейда, згідно з якою маленька риба — це уособлення чоловічого сімені, риба середньої величини — символ дитини, а вудки — уособлення чоловічого статевого органу.

Побачити рибу — вас чекають якісь проблеми, пов’язані з дітьми; є ймовірність небажаної вагітності. Ловити — такий сон попереджає, що до вашого майна придивляються спадкоємці. Вже в недалекому майбутньому можете стати чиїмось спадкоємцем. Чистити, готувати — цей сон означає, що ви мали види на спадщину, але у вас нічого не вийде. Однак, з’ївши в сновидінні рибу, ви станете спадкоємцем.

Це позитивний для людини образ. Його значення — вільні інстинкти у всіх їх різноманітних проявах. Символізує енергійність і здорові статеві стосунки. Образ живої риби говорить про те, що любовні інстинкти людини знаходяться в сприятливому стані. Образ хворою або мертвою — знак регресу різного ступеня, що веде до втрати життєвих сил організму.

Побачити в сні риболовлю, ловити велику рибу — до поліпшення матеріального забезпечення. Якщо вам вдалося зловити велику рибу руками — вам випаде рідкісна удача. Маленькі рибки ловити — сон до побутовим клопотам. Сниться, що вода каламутна і брудна, а ви намагаєтеся ловити під водою рибу руками — чекайте, що задумка, яку ви збираєтеся здійснити, не принесе успіху.

Приснилася у воді жива риба — у справах чекає удача, з’являться нові надії; побачити тухлу, цю — сон до несподіваного багатства або просто зростання доходу; мацати мертву — захворієте; є — вас чекають клопоти, неспокій; зловити живу — до серйозного успіху, для жінки — до багатого чоловіка; спіймали не самі — до народження дитини.

Розставляєш мережа для лову риби — велике щастя, вигода. Людина ловить рибу — віщує їжу, а також вказує на удачу. Б’єш або хапаєш рибу — невелике нездужання. Ловиш рибу на вудку у воді. — Велике щастя й удача, вигода. В воді пливе косяк риби — віщує багатство, прибуток. Короп — вагітність дружини.

Якщо вам сниться риба, що плаває в чистій воді, чекайте дуже щасливого роману з чоловіком або жінкою вашої мрії. Якщо риба плаває в мутній воді, вам не вдасться зустріти ідеального сексуального партнера. Якщо вам сниться, що ви ловите рибу, сон передвіщає вигідну пропозицію «руки і серця».

Сон, в якому людина ловить рибу, тлумачиться як його гостра потреба в духовній їжі, необхідність розширити духовний простір, пізнати щось нове. Ловити рибу з акваріума означає обмеженість вашої свідомості, духовний і розумовий голод.

Побачити маленьких рибок — до переляку і хвороби; великих — до важливого підприємству; їсти рибу – пощастить у лотереї; ловити — до обману і розчарування, до безглуздого і невигідним заняття; ловити руками — наживете ворогів.

Хто уві сні побачить або рибу зловить, той придбає благо і вигоду через тяжку працю. Дрібні рибки — до турботи і печалі. Солона риба — до турботи і горю, заподіяної братом або чиновником.

Ловити рибу у сні — сподівання, наміри, творчі задуми, натхнення (трактування залежно від результату, адже можна «зловити» не тільки успіх, але і хвороба).


Залишити відгук