Сонник Лотерея — до чого сниться ?

Бачити уві сні лотерею, в яку Ви граєте з великою охотою — означає, що в реальному житті Ви будете залучені в безглузде підприємство, з-за якого Вам доведеться зробити невигідне для Вас подорож. Якщо Вам сниться, що Вам випав щасливий номер — наяву вигідна угода просто приголомшить Вас і доставить Вам безліч хвилювань. Бачити, як інші виграють в лотерею — обіцяє Вам розваги, які зберуть багато Ваших друзів і гарний настрій.

Програти в лотерею — ознака того, що Ви станете жертвою підступних людей. Ваші комерційні справи також прийдуть у занепад. Дівчині побачити сон, пов’язаний з лотереєю — передвіщає розчарування, викликане легковажним веденням справ. Крім того, її чоловік не буде відрізнятися вірністю і постійністю. Бачити уві сні лотерейний квиток — означає, що Ваші комерційні справи постраждають через невірність друзів. У Ваших сердечних справах печаль буде змінюватися радістю і навпаки.

Якщо приснився щасливий виграш у лотереї, вам без жодного бажання з вашої сторони доведеться спілкуватися з людьми низькими і непорядними; сон може передвіщати і ваші власні ниці звички. Після якоїсь неприємної події ризикує постраждати ваше добре ім’я. Вам або вашій справі належить зіткнутися з віроломними людьми. Ви будете обмануті у своїх найкращих почуттях, гірко розчаруєтеся в людині, до якого відчували ніжну любов.

Сновидіння закликає дівчину задуматися про майбутнє заміжжя і прислухатися до порад рідних і друзів. Молодої людини сновидіння закликає пильніше поглянути на предмет своєї пристрасті: можливо, він хоче віддати своє життя жінці, яка зробить його нещасним. У будинку оселиться владна недоброзичлива жінка, любляча лаятися і розпускати плітки. Адже часто виправдовує себе фраза «Шлюб — це лотерея, де програють набагато частіше, ніж виграють».

Побачити лотерею, яка вам дуже цікава, — такий сон говорить про те, що ви затеете якусь справу. Насправді воно виявиться абсолютно нікчемним, однак завдяки йому ви вирушите в приємне і корисне подорож. Побачили щасливий лотерейний квиток — значить, вам належить виграш на біржі, який зіб’є вас з пантелику і стане причиною занепокоєння. Якщо у вашому сні вигравали інші люди, значить, ви вже в недалекому майбутньому опинитеся в галасливій веселій компанії і будете від душі розважатися.

Програш у лотереї сниться до того, що ви будете жертвою підступних людей, а потім — депресії. Будь-сон про лотереї, побачений молодою жінкою, попереджає, що її легковажне ставлення до ведення справ призведе до розчарування: майбутній чоловік не буде вірним і надійним. В цілому лотерея — це потенційний обман і ризик опинитися в пастці, а для дівчат часто і марність сподівань на щасливе особисте життя.

Лотерея у сні — знак помилкових надій на легке збагачення, порожньої витрати часу і сил. Такий сон також попереджає вас про можливі втрати і обмані. Купувати лотерейний квиток у сні — до втрат. Вигравати в лотерею у сні — передвісник тривог і великих проблем. Якщо після такого сну ви отримаєте якісь гроші, то всі вони підуть прахом через необхідність залагоджувати проблеми, які виникнуть через цих грошей. Якщо вам присниться, що ваша надія на виграш не виправдалася, то чекайте неприємностей, які абсолютно виб’ють вас з колії. Іноді сон про лотерейний виграш пророкує веселощі і безтурботне існування на короткий період часу. Якщо вам присниться, що ви бачите лотерейний номер, то випробуйте щастя в лотереї. Можливо, цей номер принесе вам удачу.

Про випадковості і влади випадку в житті іноді кажуть, що життя — це лотерея. Мабуть, саме це стійке уявлення лежить в основі трактування всіх снів, пов’язаних з лотереєю і лотерейними квитками. Якщо вам привиділося уві сні, що ви купили лотерейний квиток, то це знак втрат, а от знайти його випадково — це, навпаки, прибуток і виграш в якійсь справі.

Грати в лотерею у сні означає, що в житті ви включилися в безперспективна справа. Для молодої особи грати в лотерею — ознака легковажності, нерозбірливості в шанувальниках. Якщо вам у сні пощастило і ви виграли в лотерею, то цей сон передвіщає вам пусті розваги, які опиняться в підсумку, що називається, «ні розуму, ні серцю». Програти ж в лотерею — хороший сон: він означає невелику вигоду.

Якщо дівчині сниться, що вона грає в лотерею, це означає, що вона буде легковажною, а її чоловік – вітреним і ненадійною людиною. Приснився виграш — несподіване вигідну справу, проте за нього буде багато занепокоєння. Якщо ви залишилися у програші — обережно, не попадіться до обманщиків. У сні ви спостерігаєте за граючими — веселе проведення часу в компанії позитивних людей.

Купувати лотерейний квиток – ваша схильність до незвичайного, екстремального в ліжку загрожує обернутися великими неприємностями. Виграти в лотерею – Вам належить відкриття, яке кардинальним чином змінить все Ваше життя. Програвати в лотерею – можливість шантажу і появи брудних пліток навколо Вас і дорогого Вам людини. Будьте гранично обережні.

Якщо ви придбали лотерейний квиток — до втрат. Якщо ви знайшли лотерейний квиток — значить є ймовірність того, що вам дійсно пощастить виграти в лотереї.

Сон, де ви граєте в лотерею — це означає, що у вас є віра в себе і довіру. Ви самовпевнений чоловік.

Лотерея — це уособлення безплідних проектів або нічим не виправданого ентузіазму.


Залишити відгук