Сонник Кінь — до чого сниться ?

Символ коня уві сні — це почесті, відвага і тяжка праця. Іноді кінь уві сні може означати ворога. Красивий і статний кінь у сні передвіщає успіх, перемогу. Красиву і породистого коня мати у сні — знак швидкого поліпшення добробуту, такий сон пророкує, що ваше підприємство принесе дохід. Такий сон також передвіщає одержання високого чину і загального схвалення. Стреноженная кінь у сні означає, що ваше підприємство принесе дохід, а ваше особисте життя буде щасливим.

Стрибає кінь, якій ви замилувалися у сні — знак виконання бажання. Самому мчати на коні стрімголов означає, що ви схильні до різного роду авантюр і азартних ігор. Такий сон попереджає вас про те, що вам слід бути обачнішими, щоб не потрапити в біду. Купувати кінь — знак добрих надій на виконання бажання або отримання хороших і приємних звісток. Бачити інших продають коней означає, що ви ввійдете в ризиковану справу, яке обіцяє бути прибутковим. Білий кінь, арабський скакун або кінь в яблуках у сні означає, що ваші справи залагодяться і вас чекає успіх і повагу. Жінкам такий сон пророкує швидке заміжжя.

Ворона коня у сні — знак вигідної справи, результати якого не з вашої вини будуть зведені нанівець. Іноді такий сон підказує, що для досягнення позитивного результату вам потрібна підтримка з боку, а іноді просто порада. Гнідий жеребець у сні — знак задоволення собою, ходом справ, успіхами в особистому житті. Такий сон особливо сприятливий для жінок. Він обіцяє їм, що вони отримають бажане. Їхати в сні на власній прекрасній коні — знак вигідною одруження.

Їхати на чужому коні уві сні для чоловіків означає, що він скористається розташуванням жінки, яка полюбила його для досягнення корисливих цілей. Якщо вам присниться, що хтось проти вашої волі скористався вашою конем уві сні, то приятель спробує завоювати прихильність вашої коханої. Їхати по поганій дорозі на неслухняного жеребці або впертою кобилі і дивуватися, що кінь добре йде і не спотикається, означає шана, повага і досягнення бажаної мети. Якщо вам присниться, що ваша кінь встала на диби, то чекайте сварок і скандалів. Сон, у якому ви побачили, як впала ваша кінь, пророкує розорення.

Успішно управлятися з неспокійною, гарячої конем у сні означає всілякі почесті й повагу. Якщо вам присниться, що кінь розтоптала вас, то вам загрожує смерть від нещасного випадку, якимось чином пов’язана з дорогою, автомобілем або іншими транспортними засобами. Інохідця бачити уві сні або управляти їм означає, що вам належить зробити вибір. Швидко скакати на коні по багатолюдних вулицях і бачити, як люди вітають вас уві сні, — вірний знак того, що ви можете стати ватажком групи зловмисників, якого люди будуть проклинати. Присутній на перегонах у сні — знак того, що ви часто пускаються в ризиковані підприємства. Запам’ятайте, що станеться з вашою конем на бігах. Це підкаже вам, чим закінчиться ваше сумнівну справу в житті.

Те ж означає сон про скачках. Бачити кінну кавалькаду з ошатно вдягненими дамами і чоловіками або самому бути серед них у сні — знак марність ваших зусиль з-за нестачі коштів і зв’язків. Такий сон указує вам, що ви нічого не зможете домогтися без сторонньої допомоги. Хвора, брудна або дохлий кінь у сні пророкує ганьба, збитки, бідність, поразка. Їхати в сні на прекрасному коні з багатою збруєю — знак перемог в любові і в боротьбі з ворогом. В’їжджати на коні в місто означає, що оточуючі вас оцінять по достоїнству ваші справи. Виїжджати на коні з міста пророкує хворому смерть, а іншим — безчестя і невдачі в справах. Вступити в бій на коні у сні передвіщає небезпеку або сімейну сварку.

Якщо вам присниться смирний кінь і ви будете спокійно правити ним, то це знак швидкого поліпшення добробуту. Злякатися коня у сні — знак несподіваної перешкоди або отримання поганої звістки. Тримати коня на прив’язі або вміло правити їм у сні — знак вашої незвичайної здатності захоплювати людей своїми ідеями, направляти їх вчинки. Постарайтеся скористатися своїми здібностями до життя. Спостерігати в сні вольтижировку коней означає, що ви можете потрапити в хитро розставлену пастку.

Сон, у якому ви побачили, що ваша кінь благополучно провезла вас через небезпечне місце, означає, що в житті ви зіткнетеся з труднощами, які вам вдасться подолати тільки титанічними зусиллями волі. Якщо вам присниться, що ви верхом піднялися на високу гору і замилувалися картиною, яка розкинулася у. ваших ніг, то сон пророкує вам велике майбутнє, шану і повагу оточуючих, успіх яких багато в чому буде залежати від вас. Злазити з коня або спускатися на коні з високого місця вниз у сні — знак того, що хтось відійде від справ, усунеться з вашої дороги, не буде більше заважати вам.

Якщо хвіст коня довгий, то у того, хто побачив сон буде багато послідовників, а якщо хвіст коня буде коротким, то послідовників того, хто побачив сон, буде менше. Якщо він побачить себе молитися сидячи на коні або побачить, що у коня є крила, це означає, що він отримає гідність і пошану на цьому і на тому світі. Хто ж побачить у сні, що придбав коня, той придбає добро і благо і переможе своїх ворогів. А якщо побачить, що сидить на коні і буде з тих, кому підходить їздити на коні, то він досягне величі, високого становища і багатства.

Якщо присниться, що табун коней увірвався в село або місто, то на це місто поллються весняні дощі. Якщо коні будуть оседланы, то це місце спіткає багато радощів. Іржання коня, почуте у сні є символом авторитету і прообразом мови благородної людини. Якщо сплячий чує розмову голосом цієї тварини, то його слова треба розуміти в буквальному змісті, оскільки тварини не обманюють ніколи. Бачити уві сні пегую, рябу кобилу-до знайомства з дуже красивою і багатою жінкою.

Чорна або сіра кінь — до знайомства з дуже релігійної і благочестивою жінкою. Білий кінь-до радості і життєвої енергії. Якщо Ви побачите, що незнайома Вам кінь, входить у Ваші володіння, — чекайте візиту чужоземця. Кобила, валяющаяся в пилу-символ багатства і удачі. Бути в сні укушеним конем — до зради дружини. Смерть коня-провісник смерті дружини. Сісти на ездовую кінь — до довгого шляху. Сісти на голого, неприбраного коня, значить, наяву зробити великі гріхи. Злетіти у сні над землею сидячи на коні, — віщує переїзд разом з родиною на більш зручне місце проживання. Вважають, що той, хто уві сні не зміг утримати тікає лощадь, є «підкаблучником» дружини.

Благородний чоловік їде на коні — ясність в офіційному справі. Бойові коні входять в місто — віщує багатство і хорошу кар’єру, службові успіхи. У будинку з’являється жива кінь — велике щастя або лист від сина. Нерозумно радієте тому, що їдете на коні — нещастя. Їде віз, запряжений білими кіньми — віщує велике щастя, удачу. Їдеш у далеку подорож на коні — буде велика радість.

Їдеш на білому коні — захворювання. Їздиш на коні туди-сюди — справи, пов’язані з літературою, листом. Кінь везе на собі цінності, товари — втрата місця на службі. Кінь входить в кімнату — вказує на ситуацію, пов’язану з перелюбством. Кінь гарцює перед будинком — неприємність вирішиться. Кінь вкусив — просування по службовій драбині.

Оседланная кінь — віщує справа, пов’язана з далекою поїздкою. Візок, в яку запряжено чотири коні — щастя обернеться неприємністю, бідою. Злочинець ховається на коні — мине небезпека. Прибравши і почистивши кінь, відпустити її на волю — радісна подія. Проноситься табун коней — дозвіл всіх неприємностей, нормалізація стану. Вбиваєш осла, верблюд або кінь — алкоголь і закуска.

Білий кінь обіцяє щастя, зустріч і вдале знайомство з майбутнім обранцем. Сон, у якому дівчині сниться, що вона скаче верхи на гнедом коні, означає, що вона буде рішучою і зможе відмовити настирливому прихильнику, добивающемуся її любові. Сон, у якому дівчині сниться, що вона милується прекрасною добре підкованим конем, обіцяє їй надійного обранця, шлюб з яким буде довгим і щасливим.

Якщо їй сниться, що вона скаче на вороному коні, це означає, що вона буде спілкуватися з мудрими людьми. Якщо ж наїзниця уві сні злякається, наяву вона буде турбуватися за долю близької людини; іноді такий сон передвіщає ревнощі з боку останнього.

Якщо дівчині сниться, що вона зіскакує з коня, яка відразу ж перетворюється на свиню, це означає, що вона відкине всіх вигідних женихів, після чого буде самотня. Якщо дівчині сниться, що вона скаче верхи на білому коні і бачить позаду себе вершника на чорному коні, це означає, що вона буде турбуватися з приводу майбутнього шлюбу.

Якщо уві сні ви побачили табун мирно пасуться коней, значить, у вашому житті настав відносно спокійний період, і ви можете присвятити його друзям. Сни, в яких коні проявляють агресію проти вас, попереджають про можливість аварія. Постарайтеся відкласти на деякий час поїздки. Такий же сон на вівторок віщує зростання кар’єри або тривалу вигідну відрядження.

Якщо сниться, як оживає кам’яний кінь, то в реальності ви повернетеся до давно забутим проектів і втілюйте їх у життя. Якщо воскреснувший кінь проявляє агресію проти вас і намагається напасти, то сон означає, що з вашого минулого повернеться недоброзичливець, про який ви і думати забули. Наближається до вас кінь сниться до того, що вам потрібно бути напоготові, так як близький друг скоро зрадить вас і перекинеться у ворожий табір. Сниться, як ви гарцуете на кам’яному коні, — значить, ви закриваєте очі на недоліки оточуючих, і це негативно позначиться на вашому житті.

Побачити — незабаром влаштуєте свої справи. Сидіти верхи — буде надійний друг, отримаєте допомогу друзів. Табун — опинитеся на свободі. Ескадрон — ввяжетесь в політику або якісь громадські інтриги. Кінь був кольоровий — його колір можна розшифровувати двояко; увагу зацікавлених окультизмом він залучає до природним силам. Білий — це уособлення водної стихії. Блідий — стихії повітря. Рудий — вогню. Чорний — землі. І інші кольори теж повідомляють про включення в тонкий світ. Для вас настав час, коли ви повинні не тільки звести знайомство з магією, але і усвідомлено застосовувати її методи. Для звичайних людей масть приснився коні повідомляє про сферу тлумачених подій. Гнідий — суспільні відносини. Кораловий — область прихильностей. Сірий в яблуках — ділова сфера. Білий — почуття та емоції. Рябий — переміщення в просторі. Ваговоз — сфера побуту.

Білий кінь — хороший знак, що обіцяє збільшення багатства, радість в будь-яких її проявах. Дружні стосунки стануть тільки міцнішими і ви зможете покластися на своїх товаришів. Брудна кінь говорить про те, що серед ваших близьких людей є ті, які не заслуговують вашої довіри і готують для вас пастку. Справах буде супроводжувати успіх, якщо уві сні ви оседлаете вороную кінь. Якщо сидячи на коні ви перепливли річку у своєму сновидінні, то багатьом вашим надіям і очікуванням судилося здійснитися. Коли уві сні вам доводиться отримати травму від дій коні, то вас спіткає швидка хвороба або удар долі. Прикрашати хвіст і гриву коня — до хорошого врожаю, винагороді за працю. Бачити уві сні як чистять кінь або стійло — знак, що вам доведеться добре потрудитися, перш ніж ви зможете отримати дохід від справи.

Білий кінь символізує благополуччя, набуття щастя, зміну чорної смуги в житті на білу. Тварина темного кольору має протилежне значення. Породисті віщують врегулювання конфліктів в сім’ї і на роботі. Якщо кінь брикнув вас – чекайте випробувань, які можуть посилитися хворобами, вимерлий табун говорить про швидке настання важких часів для людства, тільки згуртувавшись, люди зможуть вийти з кризи.

Худі, виснажені коні – провісники «голодного». А вгодовані, гладкі і задоволені пророкують достаток врожаю. Впасти з коня – поганий знак, предзнаменующий нещасний випадок. Скажений жеребець символізує норовистий характер. Приборкати його – до підвищення в посаді. Також такий сон може прогнозувати зарозумілість і зарозумілість – гроші і влада зіпсують ваш характер.

Прийшов уві сні образ коні символізує жіночий підлогу, вказує на збудований в підсвідомості ідеал сексуальної партнерки. Ставна кінь говорить про те, що ви шукаєте ідеальну супутницю, тому в житті часто розчаровуйтесь. Бачити уві сні стадо коней – до вимотує, стомлюючим любовних відносин, які призведуть до сильної фізичної втоми і пересичення. Гладити, чистити або мити кінь – Ви відчуваєте потребу в тому, щоб Ваш сексуальний партнер побачив у Вас не тільки об’єкт бажань, а передусім людини. Для молодої жінки подібне сновидіння часто віщує зраду коханого. Їзда верхи видає бажання мати дітей, а хвора тварина зображує прихований страх за близьких.

Кінь є символом благородства, грації і швидкості, а також може бути чином важкої праці (працювати як кінь). Чоловіків, виявляють надмірний інтерес до сексу, часто називають жеребцями. У будь-якому випадку кінь чи лошадь майже такий же давній супутник і друг людини, як і собака. А вираз «бути на коні» або «в’їхати на коні» говорить про перемогу і славу. Якщо ви бачите кінь чи коня у своєму сні, то це знак, що поруч друг, який здатний не тільки вислухати і підтримати, але і надати конкретну допомогу. Кататися на коні передрікає сновидінню загальну повагу. А кобила з лошам можуть говорити про любові і ніжності до вас, які ви вперто намагаєтеся не помічати.

Кінь — дуже добрий знак. Особливо сприятливий сон, у якому Ви їдете верхи або сідайте на коня. Добрий знак — сон про біжить коні: швидше за все, здійсниться всі Ваші довго виношувані задуми. Якщо уві сні Ви обуздываете норовистого коня або чуєте його іржання — Вас чекає успіх у службових справах, Ви проявіть мужність та гідність. Але підковувати коня або їхати на хромой лошади — до тимчасових перешкод у Ваших задумах. Добрим знаком є сон, у якому Ви бачите коней в розкішній упряжці — такий сон обіцяє Вам стійке положення в суспільстві, хорошу репутацію, багатство.

Кінь — це уособлення вищої міри жіночого начала, пов’язаної з ним еротичності. Кінь, приснився жінці, — це позначення позитивної спрямованості на статеве спілкування взагалі або ж на сексуальний контакт з конкретним чоловіком. Для чоловіка кінь може служити символом свідомого чи неусвідомленого еротичного потягу, випробовуваного до матері або іншій жінці. Цей образ для чоловіка в цілому досить негативний з тієї причини, що передбачає регресивне для нього спілкування. Останнє твердження стосується і жінки — в тому випадку, якщо вона себе з образом коня не ідентифікує.

Безумовно, вдалим для всіх можна вважати сон про це благородній тваринний! Якщо уві сні Ви скачете на прекрасною коні — Ваше майбутнє принесе Вам тільки безхмарні дні і враження. Але якщо уві сні кінь раптово скидає Вас — якісь незначні виникнуть перешкоди на Вашому шляху до наміченої мети. Якщо за Вами женеться вершник — сон передвіщає отримання довгоочікуваного известия. Якщо Ви бачите себе верхи на білому коні — сон віщує щасливу розв’язку важливого для Вас події. Чорні коні сняться до втрати.

Самотня кінь символізує якусь відчуженість від суспільства, табун – саме те оточення, в якому ви розвиваєтеся і живете. Багато коней говорять про те, що ви прекрасно вливаетесь в будь-яку компанію і пристосовуєтеся до зазначених обставин. Якщо ви милуєтеся на коней – значить, ви задоволені життям, вас все в ньому влаштовує. Тікати від табуна – ознака того, що ви шукайте самоти, бажаєте жити в самоті, далеко від настирливої цивілізації.

Найбільш чітко виражений символ долі та все що з нею відбувається; життєві сили сплячого; хід справ. Біла — любов; до весілля. Табун — великі сили задіяні. Мертва коняка — виїхати жити в село. Крилата — творчість, незвичайна удача. Кінь може виступати і в інших аспектах: «міфологічний» (Кентавр, Пегас, Єдиноріг).

Кінь уві сні символ долі і надії. Весілля віщує сон, в якому жінці наснилося білий кінь. Чоловікові ж вона обіцяє підйом у справах. Якщо ви злазите з коня уві сні, то будьте готові втратити своє становище. Сісти верхи — до здійснення мрії.

Побачити вороного коня — будете засмучуватися; їхати на ньому верхи — приймете участь в ризикованій справі.


Залишити відгук