Сонник Лопата — до чого сниться ?

Лопата уві сні передвіщає прибуток. Якщо вона зламана, то чекайте невдач, втрат або звістки про смерть близької людини. Удар лопатою в сні — знак зради близької людини. Працювати лопатою в сні означає, що ви заробляєте свій хліб важкою, копіткою працею. Якщо вам присниться, що вам дали лопату в руки, то вам слід закінчити розпочату справу, яких би зусиль це не коштувало.

У світі снів лопата являє собою образ чоловічого початку. Відповідно, якщо чоловік щось копає, це говорить про підсвідомому бажанні інтимної близькості. Якщо дама бачить себе з лопатою, це може свідчити про рівне потяг до представників обох статей. В її інтимній сфері чоловічі і жіночі якості виражені однаково сильно.

Сон попереджає про те, що Ваша наполегливість, нестриманість і неприборкана пристрасність лякають партнера і можуть стати причиною розбіжностей, які, в остаточному підсумку, приведуть до розриву. Працювати у сні лопатою – до незвичайного і несподіваного сексуального контакту, який надовго запам’ятається як Вам, так і Вашому випадкового партнера.

Приснилася лопата або заступ — це до важкої та кропіткої праці, результатом якого стане успіх. У вашому сновидінні це знаряддя праці зламалося — значить, ви змушені будете зупинити хід робіт з не залежних від вас обставин. Ви його зламали самі — це до перевтоми.

Побачити лопату — такий сон означає, що вам доведеться якусь роботу довести до переможного кінця. Вона стане дуже вас дратувати, тому що буде вимагати невсипущого контролю.

Бачити себе з лопатою, копающим землю, до нової інформації, давно хвилюючі вас питання будуть вирішені. Ще цей сон може означати якесь несподіване придбання.

Лопата — не найкращий знак у снах. Як правило, бачити її, а тим більше нею користуватися, говорить про нещастя, втрати, втрати і раптово виникаючих проблемах.

Якщо вам сниться лопата, це сигнал про фінансові проблеми, можлива втрата роботи. Коли уві сні ви щось копаєте, це означає, що вам на допомогу прийдуть друзі.

Лопата — важка робота; успіх через зусилля. Копати — готувати іншому небезпека; до смерті.

Вас чекає робота, яка змусить вас неабияк попітніти, перш ніж ви її завершення.

доведеться добувати Хліб насущний дуже важко.


Залишити відгук