Сонник Ломбард — до чого сниться ?

Якщо в сновидінні ви приносили в ломбард речі, воно є попередженням про дуже ймовірне зраді. Вам залишився один крок до вчинку, з-за якого буде поставлена жирна крапка у ваших відносинах з давнішнім і дорогим другом. Існує ймовірність ситуації, в якій ви мимоволі будете розповсюджувачем чуток про дорогу людину. Ви навіть не будете уявляти собі всю глибину сумних наслідків, коли будете повідомляти оточуючим кілька недостовірну інформацію про одного.

Викуповувати колись закладені вами речі — такий сон означає, що ви цілком задоволені своїм життям, і в даний час ніщо не віщує змін або раптового погіршення. Якщо ви самі собі не будете шкодити, то такий стан речей триватиме ще якийсь час. Викуповували чужі речі — сон говорить про те, що ваша допомога дуже потрібна одного, ось тільки він не може сказати про це сам.

Побачити себе уві сні входять в ломбард — це означає, що найближчим часом після сновидіння вам доведеться розчаруватися в чомусь і щось втратити. Здавати речі в ломбард — сон до неприємних сцен з дружиною чи коханкою, можливого розчарування в справах. Молода жінка в сні йшла в ломбард — значить, наяву здійснить якийсь необгрунтований вчинок. Можливо, їй мають бути душевні страждання, пов’язані з втратою дорогого друга.

Якщо ви викуповували речі, значить, відновіть колись втрачені позиції. Просто дивитися на ломбард, спостерігати за його відвідувачами — такий сон пророкує, що, проігнорувавши довіру до себе, ви опинитеся в небезпечній ситуації. Участь в якихось неприємних справах зажадає від вас в якості жертви добре ім’я.

Ломбард уві сні предзнаменует грошові труднощі через зневажливого ставлення до грошей. Здавати речі в ломбард означає, що ваші справи прийшли в занепад і ви потребуєте підтримки з боку. Крім цього, такий сон пророкує, що у вашому будинку все догори дном. Вас чекають сварки з домашніми або сварка з коханим. У всіх цих негараздах будете винні ви самі. Найсприятливішим є сон, в якому ви будете викупляти речі з ломбарду. Такий сон передвіщає вам вдале закінчення всіх ваших неприємностей і отримання необхідної допомоги або підтримки для вирішення ваших проблем.

Закладати що-небудь в ломбард уві сні практично завжди означає невигідність запланованого підприємства. А ось викуповувати що-небудь з ломбарду говорить про те, що ви зможете відновити втрачені позиції. Але взагалі поява ломбарду у сні говорить про періоді матеріальних труднощів.

Здавати речі в ломбард віщує неприємні сцени з дружиною чи коханкою. Можливо розчарування в справах. Молодій жінці такий сон обіцяє втрату розсудливості у своїх вчинках. Ймовірно, вона буде журитися з приводу втрати одного.

Якщо ви бачите в сні, що здаєте речі в ломбард, це віщує сварку з коханою чи дружиною. Ви розчаруєтеся у відносинах. Дівчина, якій сниться, що вона йде в ломбард, здійснить непорядний вчинок.

Будете відчувати матеріальні труднощі.


Залишити відгук