Сонник Ламати — до чого сниться ?

Зламана річ попереджає про руйнування або невдачі, може означати розвалену справу, розірвану дружбу, розвалену сім’ю. Розвалилася на частини предмет — у вас з’явиться можливість почати все спочатку, але по-іншому. Бити посуд — невдачі на роботі і сварки з друзями. Ламати меблі — для отримання грошей. Ламати предмети старовини — втрата коханої людини. Ламати дерева — отримаєте серйозне застереження, і до нього варто прислухатися.

Якщо вам присниться, що ви щось зламали уві сні, то самі будете винні у своїх невдачах. Сон, у якому ви побачили, як хтось зламав вашу річ або щось інше, то ця людина буде винен у ваших напасті. Якщо що-то саме зламається (розвалиться) на ваших очах, то сон передвіщає вам повне крах ваших надій. У деяких випадках аналогічний сон може мати і позитивне значення. Але щоб розібратися в цьому, вам слід звернутися до голів, що належать до тих предметів, які ламалися у вашому сні, за назвами.

Кажуть, що ламати — не будувати, однак подібний символ руйнування не настільки поширений в сновидіннях, як може здатися. Але це і добре, так як головоломка що-небудь у сні обіцяє неприємності в різних сферах життя. Так, поламати меблі, навіть ненавмисно, може вказувати на сварки і негаразди в сім’ї. Подібну ж трактування має і бита посуд. Сон, у якому ви розбиваєте вікно, сниться до тяжкої втрати. Бачити розламані кільця, не обов’язково весільні, може вказувати на руйнування стосунків у шлюбі або діловому партнерстві. А ось зламати собі кінцівку може передбачати неприємності на роботі і навіть її втрату.

щось зламане або розбите в цілому є поганим знаком. Так, якщо приснилася зламана рука або нога, це говорить про те, що незабаром ви захворієте. Розгромлена кімната — провісниця банкрутства, розбите віконце — пограбування і пожежі.

Якщо приснилося розбите дзеркало, це означає, що помре близький родич або друг. Тріснутий глечик, лопнув склянку — це попередження про ризик бути обкраденим прислугою. Якщо жінці приснилося зламаним власне обручку, її чоловік скоро помре.

Ламати щось- поганий сон: зламати руку або ногу – невдачі в роботі, ламати меблі домашні сварки і неспокійний стан духу. Розбити вікно – тяжка втрата, бачити зламане кільце – недобра ознака, що загрожує зруйнувати усталений спосіб життя, який зміниться негідними і небезпечними на грунті ревнощів.

Якщо ви побачили, як ламаються гілки переповнені плодами — це означає, що результати, на які ви розраховували, так і не настануть, в результаті чого ви будете дуже переживати. Зламати вежу — вчіться стримувати свої емоції і надходити обдумано, інакше ви можете сильно постраждати через своїх вчинків.

Зламати огорожа — у вас з’явиться можливість зайнятися екстремальним сексом. Зламати віник або мітлу — у вашому житті є людина з, до якого ваші почуття згасають і спілкування вже не приносить задоволення, проте з якихось причин ви не можете розірвати вашу зв’язок.

Головоломка що-небудь у сні — це до прийдешніх неприємностей, у справах вам удачі не бачити. Якщо уві сні ви зламали зуб, це говорить про те, що ви дізнаєтеся про чиюсь смерть; гілку — сон означає, що люди уникають вас.

Ламати уві сні — це наяву, творити, будувати щось у своїй долі. Якщо, приміром, це було дерево, то вас очікує доленосний, переломний момент, який стосується вашого здоров’я.

Сон закликає приділяти більш пильну увагу власному здоров’ю. Головоломка в будинку балку або брус — в сім’ї оселиться печаль.

Якщо ви ламали меблі — чекайте прибутку, кухонне начиння — неприємності на роботі.

Ламати уві сні, щоб то не було — не обіцяє нічого, крім тривоги і неприємностей.


Залишити відгук