Сонник Лікоть — до чого сниться ?

Лікті в сні означають допомогу у ваших справи і благополуччя, вигідну роботу. Якщо вони виглядають добре, охайно, не мають ран або вад, то успіх буде супроводжувати вам. Рани і виразки на ліктях у сні передвіщають збитки, втрати і провал планів. Іноді такий сон віщує розлуку з близькими людьми або їх смерть. Бруд або плями на ліктях віщують вам ганьба, приниження і жалю про власної дурості. Дивіться тлумачення: Рука, Рана.

Якщо приснилися лікті, це віщує вам роботу, що припускає масу витрачених на неї зусиль. Між тим винагороду за неї буде досить скромним. Перед молодою жінкою сон відкриває перспективу вигідно вступити в шлюб. Їй наснилися забруднені лікті — значить, не судилося скористатися чудовим шансом вийти заміж і, відповідно, зробити благополуччя свого будинку більш стабільним.

Лікті сняться до напруженої і низькооплачуваній роботі. У молодої жінки, що побачила в сні лікті, з’являється перспектива вдалого заміжжя. А ось забруднені лікті означають зворотне: мабуть, вона упустить відмінний шанс вийти заміж.

Якщо дівчині сняться лікті, це означає, що у неї буде шанс вдало вийти заміж. Брудні лікті віщують упущену можливість міцного і вигідного шлюбу.

Лікті — стабільність. Здорові і міцні лікті — ознака Вашої стійкості та впевненості. Побиті, брудні лікті — конкуренція, невпевненість.

Свої лікті — допомога з боку близьких, друзів або родичів. Чужі лікті — перешкоди і перешкоди.

Лікті — зміна в сприйнятті тій чи іншій ситуації.

Лікті — провісники зустрічі з рідними і близькими.

Лікоть — допомога; чийсь чужий – перешкоди; вороги.

Лікті — символізують обман і зрада.

Лікоть (міра) — тебе обманюють.


Залишити відгук