Сонник Локомотив — до чого сниться ?

Локомотив — транспортний засіб, рух по пересіченій місцевості з порівняно невисокою швидкістю. Пасажири у вагонах, як правило, знаходяться в тісній компанії попутників, і тому поїздка часто сприймається романтично. Сни такого характеру відображають сподівання марив на любовний зв’язок. Сон може розгортатися як роман з попутником. Уві сні залізнична станція, як і станція метро, є місцем перетину багатьох ліній, а отже — місцем життєвого вибору.

Побачений у сні локомотив — це відображення вашого уявлення про рушійних силах власного життя. Якщо ви були машиністом, значить, впевнені у своїй силі і можливостях, а тому все залежить тільки від вас. Паровоз мав страшний вигляд — значить, вам властиво боятися долі; ви чекаєте, поки вона подасть вам милостиню, нічого не роблячи самі. Потрапити під нього — вас размелет жорнами долі, якщо ви не проявите стійкість духу.

Це образ комп’ютера-матері, який служить вказівкою на неминучу небезпеку для суб’єкта, причиною якої є його симбіотичний зв’язок з матір’ю. Уві сні локомотив переїхав суб’єкта — наяву складається серйозна, незворотна ситуація, яка веде до його фізичної смерті.

Локомотив уві сні рухається з великою швидкістю – бурхливе зростання Вашого добробуту, подорож в інші країни. Тепловоз стоїть на місці – неприємності завадять справах. Старий, повністю розвалений тепловоз – нещастя чи втрата власності. Також див. Поїзд.

Приснилося, як локомотив швидко мчить по рейках один, без прицепленных вагонів — в реальності вас невимовно потішить і дуже здивує повернення довго не було в вашому житті одного. Також можливе раптове підвищення по службовій драбині.

Бачити уві сні локомотив поїзда, який поволі і насилу тягне за собою довгий склад — до незадоволення, роздратування від близькості з людиною, якого до цього ви так довго мріяли затягнути в свою постіль.

До радісної зустрічі. Почути його гудок — доля буде подавати вам знаки, що пророкують подальші події.


Залишити відгук