Сонник Лоб — до чого сниться ?

Взагалі, чоло уві сні — символ наших хвилювань і турбот. Великий, гладкий, без зморшок чоло уві сні пророкує вам удачу в справах, якій ви досягнете завдяки своїм здібностям і розмахом. Широкий і високий лоб у сні передвіщає вам вміння тверезо мислити, могутність і багатство. Якщо вам присниться, що у вас непробивний (твердий) лоб, то ваша ненависть до ворогів буде справді непримиренною.

Розбитий або поранений чоло уві сні передвіщає страх чи переляк за свій стан, яке врешті-решт все-таки буде розкрадено. М’який і округлий чоло уві сні означає вірність і силу волі. Цілувати когось в чоло уві сні — знак швидкої розлуки з цією людиною. Погладити чийсь лоб у сні означає, що хтось (або конкретна людина) обожнює вас.

Побачений красивий гладкий лоб — це провісник ще більшого поліпшення вашої репутації. У чому ви будете цим зобов’язані власній розсудливості і прагненню встановлювати справедливість. Негарний лоб — це ваше майбутнє невдоволення собою з-за особистих справ, що перебувають у протягом якогось часу в занепаді. Погладити дитя по лобі — вас будуть хвалити за вельми гідні кроки. Для дівчини цілувати в чоло друга — має недовга сварка з-за дурних чуток.

Лоб — це високе положення побачив його уві сні серед товариства і виконання його наказів. А якщо він знайде на лобі який-небудь недолік, будь це перелом або що-небудь інше, то це — зменшення його величі, слави і слабке виконання його наказів. Бачити уві сні власний лоб із заліза, міді або каменю — викликати у людей ненависть. Бачити красивий і рівний лоб, для холостого — обіцяє шлюб з красивою дівчиною.

Красивий, гладкий лоб сниться до зміцнення вашого авторитету в родині. Але будьте розсудливі і прагніть до справедливості. Негарний лоб віщує ваше невдоволення собою і неприємності в особистому житті. Якщо уві сні ви погладили лоб дитини, то наяву ваші вчинки викличуть захоплення оточуючих. Якщо дівчина в сні поцілувала в лоб свого друга, то буде невеличка сварка.

Побачити лоб високий, красивий — продемонструєте розум і здорове судження; низький — від вас буде потрібно відважність; поранений — на жаль про щось; у зморшках — від вас будуть потрібні відверті висловлювання.

Побачити в сні власний лоб віщує нездійснені надії. Зморшкуватий лоб означає, що переживання і турботи відійдуть. Бачити чужий гладкий лоб обіцяє романтичні почуття, що перетікають в роман.

Лоб в снах – це ознака особливої уваги до сідниць, причому, як до, так і Вашого статевого партнера. Ця частина тіла підсвідомо притягує і сильно Вас хвилює.

Якщо дівчині сниться, що вона цілує в чоло свого коханого — це означає, що вона на нетривалий час посвариться з ним через безглуздих чуток.

Будете вчитися, пізнавати нове. Терти лоб — доведеться попрацювати інтелектуально, вам належить осмислити якісь події.

В зморшках — любов до сплячого; розбитий вигода, виграш; великий розум, честь, могутність.


Залишити відгук