Сонник Злива — до чого сниться ?

Якщо в сні ви виявилися під сильною зливою, то наяву будете проводити час у порожніх розмовах — найімовірніше, в силу обставин, що склалися. Однак це не скасовує того факту, що працювати язиком без толку — це зайва втрата життєвої енергії.

У вікні бачити йде на вулиці злива — до швидких незвичайним змін, нових, раніше не властивих справах, занять, яким ви відмовите всією душею. Завдяки їм ви немов заново подивіться на світ, оточуючих і самих себе, а колишній образ життя вас буде тепер дивувати. У зливу ходили по калюжах — значить, отримаєте пов’язану з роботою добру новину, якої ви довго чекали, — наприклад, про збільшення платні.

Знак благополуччя співіснування землі і людини, якщо від зливи немає збитку. Якщо ж навпаки, шкоди повсюдний, то це знак непокори завітів Аллаха і численних гріхів. Як правило, рясний та тривалий дощ, яким є злива, пророкує щедрий урожай, а разом з ним падіння цін на продукти харчування.

Бачити уві сні холодний злива знак, що незабаром стануться події, які стануть для вас поштовхом до выплеску негативних емоцій. Побачений же теплий злива влітку, навпаки, говорить про те, що накопичилася напруга пішов на спад, і ваші справи незабаром покращаться.

Якщо у сні ви потрапили під грозовою злива зверніть увагу, що перебуваєте в конфлікті, який має скоро померти. Злива з грозою, сносящий все на своєму шляху, пророкує вам можливість постраждати від насування екологічної катастрофи.

Потрапити під зливу для жінки уві сні символізує її сильне бажання мати дітей. Якщо ж вона намагається сховатися від зливи, сон видає її прагнення уникнути вагітності. Сильний дощ можна тлумачити як порожню витрату часу.

Сон, в якому присутня злива та гроза, вважається передвісником серйозної небезпеки і загрози. А сама гроза в сновидіннях є символом клопоту і турботи.

Сильний дощ провісник великих невдач. Промокнути під зливою означає швидку хвороба, погане самопочуття.

Сон про нього попереджає про небезпеку, пов’язаної з водою, або тривогу за близьких. Дивіться тлумачення: Гроза, Дощ.

Приснився злива — значить, будете найближчим часом сильно турбуватися.

Сильний дощ, як з громом і блискавками, так і без них, передвіщає прибуток.

Ураганний вітер і сильна злива — віщує чиюсь смерть.

Злива сниться до тривозі за кохану людину.

Сон до небезпеки під час купання.


Залишити відгук