Сонник Листя — до чого сняться ?

Гарні, свіжі листя уві сні символізують здоров’я, радість, успіх. Тьмяне, темні, скручені листя уві сні попереджають про розчарування, хворобах, крах планів і втрати. Шурхіт листя чути уві сні попереджає вас про небезпеку великих втрат. Іноді такий сон пророкує, що скоро до вас дійдуть неприємні чутки, що дуже засмутить вас. Класична картина золотої осені в сні з яскравими різнокольоровими листям віщує отримання звістки від людини, якого ви давно не бачили. Вона пробудить у вашій душі спогади про щасливі дні. Іноді такий сон обіцяє успішне закінчення давнього справи, яке принесе вам пристойний дохід. Ростуть на ваших очах і розпускаються листя у сні — знак великого успіху і визнання ваших здібностей. Дивіться тлумачення: Дерево, Зелень, Сад, Рослини, Квіти.

Якщо приснилися листя, це добра ознака, що обіцяє вашому бізнесу більш благополучний розвиток, а вам самим — безтурботне щастя. Побляклі листя — це знак помилкових надій і похмурих пророцтв, які змушують турбуватися ваш дух, зовсім поник від гіркого відчаю і втрат.

Для молодої жінки сон означає, що вона буде залишена коханим прямо напередодні весілля. У ряді випадків це може передбачати смерть. Зі сну листя були зеленими, молодими, красивими — дівчина стане спадкоємицею, а також вступить у шлюб з дуже успішним і багатим шанувальником. Золоте листя на деревах і шаруділи під ногами — це ваше прекрасне майбутнє.

У вашому сновидінні була свіжа, гарна листя — це обіцяє успіх у справах, зокрема пов’язаних з комерцією. Закоханій людині сон віщує довгу і всепоглинаючу прихильність до об’єкту своїх палких почуттів. Якщо в листі ховалися соковиті плоди, то попереду у вас шлюб і народження великої кількості дітей. Зів’яла, опадаюче листя повідомляє про майбутні збитки в торгівлі, поганому врожаї, любовні розчарування, зраду друзів, втрати.

Листя, як і дерева, є якесь відображення нашого настрої і ставлення до життя. Бачити уві сні свіжі зелені листя на кронах дерев може передвіщати радість і успіх, в той час як облетіли, жовті або пожухлі листя говорять про втрати, поневіряння, печалі і тузі. Іноді цей сон може говорити про закінчення кохання і розставання з близькою людиною.

До любовних хвилювань сняться зелені листя. Якщо Вас вразила пишність листя, її величність — доля піднесе Вам радісний подарунок. Пожухлої, млява листя пророкує малоприємне звістка, несподівану хворобу. Листопад уві сні вказує на зміни до гіршого, нездоров’я.

Молоді, зелені листя сняться до смутку, нудьги. Такий сон служить відображенням стану вашого духу. Сухі, зів’ялі — зумієте підбадьоритися, знайдете оптимізм. Якщо листя були жовтими або червоними, вам треба дивитися значення цих кольорів і застосувати його до миру своїй душі.

Листя уві сні символізують щастя в особистому житті або налагодження бізнесу. Зелені, свіжі листя у сні передвіщають безбідне існування і шлюб із заможним, процвітаючим людиною. Золоте листя в осінньому лісі пророкує завидне майбутнє.

Дівчина, яка побачила уві сні побляклі листя, буде зраджена коханим напередодні весілля. Цей сон може також тлумачитися як ознака смерті. Зелене листя сняться до шлюбу з багатою людиною.

— добра ознака побачити в сні листя зеленого кольору — налаштуйтеся на благополуччя і підйом. Якщо ж листя сухі і хирляві — до засмученням і нужді.

Зелене листя — символ удачі, як любовної, так і фінансової, багатства. Якщо листя бляклі, опале — остерігайтеся сварок, прикростей.

Зелень листя віщує досить безтурботну і повну радості життя. Листя у вашому сні опадало — це до хвороби.

Листя (зелені) — успіх у справах; сухі — невдачі; нездоров’я; листопад — втрати, смуток.

Листя падають з великого дерева — щаслива подія в будинку.


Залишити відгук