Сонник Лишай — до чого сниться ?

Якщо приснився лишай на шкірі тварини, отже, проблема, яка вам дуже заважала і з якою ви ніяк не могли впоратися, завдяки вдало знайденому рішенням нарешті піде з вашого життя, поступившись місце превеликий полегшенню. Виходу з непростої ситуації може посприяти зустріч з якоюсь людиною.

Лишай, вразив вашу шкіру, — це розповідь про те, що зараз ви зайняті відновленням давно зжили себе відносин. Зовсім скоро вам випаде зручний випадок розірвати їх остаточно. Не зробивши цього, ви ризикуєте погіршити стан речей і перетворити їх у глухий кут, з якого ні ви, ні ваш партнер не зможуть знайти виходу.

Якщо Вам приснилося, що Ви весь вкрилися лишаєм, то Вам слід побоюватися важкої хвороби, яка може з’явитися абсолютно раптово. Не виключено зараження інфекційним захворюванням. Якщо уві сні Ви гладите тварина і виявляєте у нього лишай, то наяву Ви повинні бути обережнішими у спілкуванні з оточуючими. Не довіряйте своїх планів людям, у яких не впевнені.

Побачити уві сні у себе лишай – вірний знак того, що Ви або Ваш партнер захворієте заразною хворобою, лікування якої вимагає дуже великих зусиль і грошових витрат. Якщо Вам приснилося тварина (собака або кішка) з лишаєм – не вірте улесливим компліментів свого партнера. Таким чином він намагається відволікти Вашу увагу і приховати свої проступки.

Побачити на дереві лишай — до благородної старості. На власному чи чужому людському тілі — до матеріального благополуччя. На тілі доброзичливого тварини — до добробуту, отриманого завдяки друзям. На тілі злісного тварини — це заклик не боятися ворогів і криз, оскільки для вас особисто вони виявляться корисними.

Лишай на людині сниться до турботи і переживань. Бачити лишай на руках — такий сон передвіщає, що вам належить наяву мучитися докорами сумління за негідного вчинку, скоєного по відношенню до вашому другу по необачності.

Чоловік бачить його – до багатства. Молода людина бачить у себе таке захворювання – до проблем у житті. Хворий бачить у себе лишай – до одужання. Бачити незнайомої людини з цим захворюванням – до важкої хвороби.

Бачити стригучий лишай — хвороба, якої Ви захворієте, буде безпечна. Бачити інших людей, уражених позбавляємо — до Вас будуть звертатися за допомогою жебраки й убогі.


Залишити відгук