Сонник Лисиця — до чого сниться ?

Лисиця вважається хитрих тварин, тому, коли вона з’являється у сні, це тлумачиться двояко: або вам самим властиві приписувані лисиці якості, або ж ви перетворюєтеся в жертву хитрих людей. Визначтеся, як ви ставитеся до тварини — з симпатією або обережністю? Однак незалежно від цього даний образ є визначальним для вашого сприйняття зовнішнього середовища і зв’язків її з вами. Лисиця була уві сні вашим суперником — ключовим моментом для тлумачення може служити предмет, якого вона прагне позбавити вас.

Якщо лисиця з’явилася уві сні, це можна вважати сигналом, що де-то в вашому житті знаходять своє відображення якості, які нерозривно пов’язані з цією твариною. Дані якості чи притаманні вам, або ви відчуваєте їх дію на собі. Згадайте, чи був в оточенні лисиці ще якийсь персонаж, що володіє схожими властивостями, і був присутній під сні ще хтось ставився до вас з побоюванням.

Сон про лиса попереджає нас про те, що у нас є хитрий, лукавий, зухвалий і небезпечний ворог. Битися з нею уві сні — знак спору з противником. Зловити лисицю у сні — знак того, що ви розкусите хитрі плани ворогів і не дасте їм можливість панувати над вами. Зловити лисицю і привести її додому уві сні означає, що ви закохаєтесь в злу і хитру жінку, яка зіпсує ваше життя.

Якщо вам присниться, що лисиця проникла в ваш дім, то остерігайтеся за репутацію, яка може постраждати з вини заздрісників або суперників. Грати з лисицею або гладити її уві сні — попередження про небезпеку. Вбити лисицю у сні означає безумовну перемогу над ворогами. Є lissieu м’ясо уві сні — передвісник сварки з ким-небудь. Дивіться тлумачення: Звір, Тварина.

Якщо людині сниться лисиця, це означає, що колеги або вороги намагаються обдурити. Чорна лисиця в сновидіннях є передвісником великих непотрібних витрат. Якщо вам снився доброзичливо налаштований до вас лис, то виникла любовна зв’язок не переросте в бурхливий роман. Намагаючись продовжити стосунки, ви лише прискорите остаточний розрив.

Умывающаяся лисиця сниться до потоків лестощів на вашу адресу, від яких вам доведеться ховатися. Тікає лисиця в снах віщує нещастя, про яких «подбає» ваша краща подруга. Якщо у вашому сні лисиця бігає по колу, то вам потрібно прислухатися до порад близьких людей: у них є зерно істини. На неділю лисиця сниться до того, що тварина, до якого ви дуже прив’язані, захворіє і помре.

Якщо у вашому сні з’явилася лисиця, це означає, що ви зустрінетеся з людьми, які займаються шахрайством. Боротьба з лисицею сниться до загрози з боку сильних і небезпечних супротивників. Побачити поруч з собою ручну лисицю — сон говорить про те, що ваші наймані працівники або прислуга нечесними і користуються вашою довірою у своїх корисливих цілях.

Якщо приснилася полювання на лисиць, це обіцяє вам справи вельми сумнівної властивості або ж ви пуститеся в якусь любовну авантюру, пов’язану з ризиком. Лисиця потайки пробралася до вас у двір — бійтеся заздрісників, ваше добре ім’я опиниться під загрозою. Вбити лисицю — такий сон означає, що в будь-якій справі ви опинитеся переможцем.

Лисиця — це хитрий і брехливий ворог, який поступає наперекір тому, з ким має відношення або справа. Крик лисиці означає інтригу, задуману якимось самозванцем або брехуном. Взяти уві сні лисицю на руки, значить, взяти верх у суперечці. Хто погладить лисицю, того може налякати джин. Грати з лисицею — до прекрасної і взаємної любові.

Якщо тобі наснилося, що ти йдеш слідом за лисицею — ти ризикуєш бути залученою в сумнівну авантюру. Вбити лисицю — знак того, що зможеш досягти будь-якої поставленої мети. Сон, у якому лисиця проникла у твій двір або в курник, попереджає: заздрісники можуть зганьбити твою репутацію.

Приснилася лисиця — це говорить про наявність підступних причаїлися ворогів, або конкурента в торгівлі, що діє проти вас, або суперника в сердечних справах, бажає зайняти ваше місце в люблячої душі. Якщо в житті ви берете участь у судовій тяганині, то програєте її з-за нещирість адвоката.

Побачити лисицю — такий сон пророкує, що раптово на вас звалиться якісь гроші, ви можете нажитися без найменших труднощів. Хутро лисиці сниться до задоволення. Померла або вбиту тварину сниться до того, що зустріч, на яку ви покладали особливі надії, так і не відбудеться.

Зловити лисицю — явний знак того, що у Вас є вороги. Годувати лисицю — значить остерігатися своїх друзів. Грати з лисицею — приховані наміри від Ваших дітей, друзів або знайомих. Вбивати лисицю свідчить про те, що скоро Ви зустрінете на своєму шляху брехливих і підступних людей.

Лисиця уві сні — ознака лицемірства й підступності у Вашому житті. Це постійні обмани і недомовки з боку близьких, Це і зрада друзів. Вбити лисицю — означає перемогу над будь-якій, навіть найскладнішій ситуації.

Зловили лисицю — изобличите лицемірного одного; якась хитра жінка водить вас за ніс. Вбили тварину — значить, доведеться позбавлення від якихось неприємних речей.

Сон, в якому вам сниться полювання на лисиць, означає, що ви на свій страх і ризик будете віддаватися любовним пригодам.

Лисиця — до добра. Бачити як уві сні лисиця їсть — значить сварка з близькою і рідною людиною.

Лисиця — зрада друга, близької або коханої людини.

Хитра, підступна жінка, обман, зло від інших.


Залишити відгук