Сонник Лимонад — до чого сниться ?

Пити лимонад — це сон про вашої майбутньої конкуренції. Ви познайомите людей зі своїми планами зростання доходів за рахунок підприємства, покликаного задовольнити якісь потреби оточуючих. Це обернеться вашими збитками, тому що інші люди скористаються вашою ідеєю. Бачити, як пили лимонад інші, — такий сон означає, що в любові перемога дістанеться супернику. Розливати напій в стакани, бокали тощо— вечірці в компанії неприємних вам людей.

Пити його в сні — знак того, що ваші необдумані вчинки і бажання допомогти іншим людям призведуть до нерозумної витрачання грошових коштів, які ніхто не оцінить. Дивіться тлумачення: Пляшка, Напої.

Пляшка з лимонадом – символ жінки. Зняли кришечку з пляшки – прагнете оволодіти партнером. Купуєте лимонад, вагаєтесь з вибором – відчуваєте невпевненість, побоюєтеся контакту.

Лимонад, що мінеральна вода. Прохолодний напій – добре, поліпшення здоров’я, успіх. Теплий лемонад – нездужання, невдачі; піниста, шипуча – розчарування, труднощі.

Приснилася пляшка з лимонадом – скоро трапиться несподіваний прецедент, ситуація складеться непередбачувано. Розлили воду з пляшки – чекайте непроханого відвідувача.

Пити в сновидінні лимонад – до боротьби з іншими за лідерство в прибутковій справі, але прибуток за ваш рахунок отримає інший чоловік.

Пити лимонад у сні означає, що в реальності вам буде заважати у справах легковажна людина.

Побачений у сні лимонад закликає сплячого берегти здоров’я.


Залишити відгук