Сонник Лимон — до чого сниться ?

Лимон сниться до отримання звістки про зраду близької вам людини. Замужній дамі лимон сниться до розлучення; закоханим таке ж сновидіння прорицает скандал і остаточний розрив відносин. Сновидіння, в яких ви купуєте лимони, віщують, що ви зробите двозначний крок, який можуть розцінити як зраду.

Якщо у сні вам примарилось, що ви разрезаете лимон, то вам потрібно контролювати свої вчинки, так як ви можете підштовхнути оточуючих до непередбачуваних дій. Розсьорбувати наслідки доведеться саме вам. Якщо сниться, що ви їсте лимон і відчуваєте його кислуватий присмак, то наяву вам вдасться вирахувати людину, який ставить вам палиці в колеса. Такий же сон на понеділок передвіщає втрати і розчарування в існуючій реальності.

Снилося, що ви выжимаете лимонний сік і п’єте його, — значить, ви намагаєтеся виграти в чомусь за чужий рахунок. Краще залишити цю затію, бо нічого доброго вона вам не дасть. Жінці прикрашене плодами лимонне дерево сниться до того, що незабаром її серце почнуть терзати муки ревнощів, засновані на неясні підозри. Зневірятися не потрібно, так як ваші підозри безпідставні. Якщо вам приснилося, що ви їсте лимони, то відчуєте почуття гіркого розчарування.

Самому є зелений лимон — поганий знак, що в реальному житті Вас чекає смуток і розчарування. Солодкий лимон — чекайте хороші новини. Бачити зелений лимон до сумного події у близьких людей. Різати лимон — це підказка до того, що наяву треба більш розумно будувати плани з приводу свого життя. Бачити сухий скибочку лимона, означає, що наяву у Вас не все так погано, як здається. Вирощувати лимонне дерево — буде можливість відправитися в цікаву подорож. Відчути кислий смак лимона — Вам треба реальніше дивитися на життя. Гуляти в лимонному лісі — значить бути у пошуках душевного спокою. Наяву Ваше розсудливість оцінять по достоїнству, якщо Ви побачили квітучий лимон.

Дерево лимона, красиве і з плодами, бачити в сні — знак заздрості чи ревнощів, які не дають вам спокою. І абсолютно марно. Після такого сну всі ваші печалі повинні закінчитися. Лимон у сні означає переживання, смуток, горе, потрясіння, печаль. Незрілий лимон уві сні передвіщає хворобу, яка в подальшому може перетворитися в хронічну.

Вичавлювати його в сні — знак одержання сумних звісток. Пити сік лимона у сні — до невдач і неприємностей. Вичавлений або гнилий лимон уві сні вказує на те, що якісь стосунки або якусь справу вже втратили всякий сенс. Після такого сну вас чекають гіркі розчарування, розлука з коханим або ж невдала операція.

Побачити плоди лимона, які росли на дереві, — підете за кордон. Цілком вірогідний шлюб з місцевим жителем або мешканкою. Є лимони — сильно захворієте і видужаєте з великим трудом. Побачити кількість золотистих лимонів — такий сон говорить про те, що спочатку ваше подружжя здасться вам просто чудовим, але з плином часу доведеться в ньому гірко розчаруватися. Для сімейних людей зі сну лимони — це майбутні чвари в сім’ї, турбота за дітей.

Побачити лимонне дерево, що має багату листя, — цей сон виступає провісником того, що ви будете ревнувати свого коханого. Проте пізніше ви отримайте докази, що спростовують обґрунтованість ваших підозр. Є лимони — це до приниження і розчарування. Зелений плід сниться до інфекційної або якоїсь іншої хвороби. Висохлий лимон віщує розрив відносин коханцям, розлучення — в шлюбі.

Лимони — Сон, у якому ви бачите лимонне дерево з плодами і пишним листям, передвіщає вам неприємності, пов’язані з вашою нав’язливою ідеєю про можливу зраду вашого коханого. Відставте в сторону ці дурні думки, у вас все в порядку. Якщо вам приснився зів’ялий або зморщений лимон, то вас з вашим обранцем вже ніщо не зможе утримати разом, вам загрожує остаточний розрив.

Лимон уві сні символізує віруючого, який читає Коран, а також вказує на хворобу, якщо він жовтого кольору. Зелений лимон краще жовтого. Лимон — це ще осуд. Лимонне дерево — людина, яка приносить користь людям. Вважається також, що лимон — провісник сумних подій, які отруюють Вам життя.

Лимон — цей цілющий фрукт навіть при згадці про нього в розмові може викликати відчуття кислоти в роті, а іноді навіть специфічну гримасу. Якщо вам привиділося, що ви їсте або нарізані лимони, то це знак принижень, розчарувань і «кислого» настрої.

Лимон — це гіркота і перешкоди на шляху здійснення своїх цілей. Але не варто засмучуватися, оскільки вже скоро заспокоїть те, що у вас з’явиться значний стан. Є лимон — до зради близької людини.

Лимон символізує ревнощі, але це почуття необґрунтовано, марно, від нього бажано позбутися, щоб зберегти відносини з коханою людиною.

Вирушите в подорож — екзотичне та не надто приємне.

Ревнощі; розчарування; є краху в ділах, стосунках.

Вас чекають душевні скорботи, потрясіння і смуток.

Лимон — будете сумувати.


Залишити відгук