Сонник Лілія — до чого сниться ?

Лілія — один з найбільш багатопланових і навіть суперечливих квіткових символів. Вона ототожнюється з християнською релігійністю, чистотою, невинністю. Християни вважали, що лілія проросла зі сліз Єви, коли та залишала рай. Також це емблема Діви Марії, одне з імен якого — Мадонна лілія. Потрійна лілія — символ Трійці і трьох чеснот: Віри, Надії і Милосердя. Лілія була також атрибутом багатьох святих.

У класичній міфології лілія-символ чистоти сходить до уявлень про молоці, линучому з грудей богині землі Гери, дружини Зевса. Згідно з давніми традиціями лілія також асоціюється з родючістю і еротичної любов’ю з-за її маточки, має стріловидну або списоподібну (фаллическую) форму, і специфічного сильного аромату. Лілеї символізували процвітання і королівську владу Візантії, саме з цієї причини вони стали емблемою французьких королів.

З часів епохи Відродження лілія фігурує в мистецтві як символ доброї звістки. Лілія уособлює досконалість, тому вираз «золотити лілію» означає намагатися поліпшити те, що покращення не потребує. Бачити уві сні білі лілії віщує сладострастную любов, насолоду і блаженство. Ця квітка і у снах має еротичне значення, тому збирати букет з лілій може говорити про любовних пригод і еротичних усладах. Якщо ж у вашому сні лілії зів’яли, то цей сон передвіщає припинення любовних відносин і печаль.

Лілія означає невинність, але, на думку Ванги, це поганий знак. Лілії уві сні — це до тяжкої хвороби, причому це заслужене покарання за скоєне раніше, за злі вчинки і неуцтво. Незабаром настане чорна смуга. Лілії в пишній траві — швидка одруження в молоді роки. Це сон-попередження, цей поспішний шлюб може закінчитися розривом відносин, якщо обранець буде обділений увагою.

Якщо незаміжня жінка збирає лілії і милується, то це до смутку. Вона, ймовірно, відчуває муки нерозділеної любові. Варто озирнутися навколо, знайдуться інші кращі кандидати на її серце й душу. А цієї людини буде до речі забути. Мати, яка бачила своїх дітей у сні серед лілій, має більше стежити за вихованням і здоров’ям своїх малюків. Є ймовірність серйозного захворювання. Не забувайте, що це символ крихкості дитячого організму.

Завянувшие лілії віщують дівчині не найкращий етап у житті, пов’язаний з самотністю і депресією. Краще не замикатися, а відволіктися і зайнятися улюбленою справою. Вдихати уві сні аромат цих квітів — говорить про те, що дівчині навіть піде на користь печаль в душі. Вона зможе очистити свій розум, що послужить сприятливим чинником у прийнятті рішень.

Квітка лілії нюхати або тримати в руках у сні — знак виконання бажань, захвату, блаженства, почестей. Білі лілії віщують вірну любов, а червоні попереджають вас про згубної пристрасті. Бачити лілію у сні означає, що ваша надія може здійснитися. Проте відчути запах лілій і задихатися від нього уві сні загрожує розоренням.

Зривати лілію у сні означає, що у вас вистачить розуму встояти перед спокусою. Іноді такий сон пророкує, що ваше слабке здоров’я потребує зміцнення і постійному контролі. Якщо вам присняться інші люди з ліліями, то вони занадто слабкі, щоб бути вашими партнерами або ворогами. Одяг, розшита ліліями, передбачає підвищення, царські почесті, багатство і повагу. Дивіться тлумачення: Квіти.

Якщо приснилися лілії, це означає, що ви будете хворіти або страждати, і це буде вам суворим, але справедливим покаранням за щось. Лілії в пишних листі віщують ранній шлюб у молодому віці, а також швидку подальшу розлуку. Серед лілій були маленькі діти — це знак їх слабкості і крихкості. Захоплюватися красою лілій або збирати їх — молоду жінку після такого сновидіння чекає одночасно печаль і радість: її майбутнього коханого уготовані сильні фізичні страждання. Бачити лілії зів’ялими — це означає, що для жінки печаль знаходиться набагато ближче, ніж вона могла подумати. Нюхати лілії — печаль послужить очищення вашої душі і загострить розум до надзвичайною мірою.

Як правило, лілія приходить в сновидіння тих людей, які на рівні підсвідомості відчувають почуття провини (необдуманим вчинком вони могли коли-то мимоволі заподіяти біль близькій або чужій людині). Якщо молодій жінці наснилося, що вона милується ліліями або збирає їх у букет, то сон пророкує, що десь у глибині її душі затаїться печаль. Це може означати, що її коханий важко захворіє і буде сильно мучитися.

Зів’ялі лілії сняться до сумних подій, які настануть вже в найближчому майбутньому. Сниться, що ви вдихаєте аромат лілій, — це до вашого швидкого каяття. Сльози очистять вашу душу, і ви станете творити добро, займатися благодійністю.

Зірвати квітку — зустріти свою другу половину. Така зустріч обіцяє щось більше, міцну взаємну любов. Великі білі лілії — вірний і дуже порядна людина, на якого в будь-який час можна покластися, який не зрадить ні за що. Різнокольорові лілії сповіщають про те, що Ви зробили неправильні висновки. Ніж потім червоніти за неуцтво і дурні манери, краще детально розглянути подія, ніж прийняти поспішне рішення. Якщо Ви насолоджуєтеся уві сні квітами — чекайте гостей. Продавати лілії — придивіться до свого оточення, не дайте близькій людині себе обдурити. У Вас буде шанс його викрити, не пропустіть його.

Зірвати лілію уві сні значить є шанс обійти спокуса, захистити себе перед обличчям небезпеки, запобігти біді. Інші люди з букетом лілії означають, що Вашу перевагу над суперниками настільки потужно, що їм не під силу Вам протистояти. Квіти, повесившие бутони сигналізують про можливі ускладнення зі здоров’ям, пропоную трохи відпочити і присвятити собі час. Якщо на малюнку одягу, в яку Ви одягнені, є лілії, значить, Ваша думка авторитетно, його поважають та прислухаються до Вас.

Якщо приснилася лілія, значить, результатом вашої сумлінної роботи, приблизного образу життя стануть щастя, процвітання всіх ваших справ. Закоханим сон обіцяє доброчесних обраниць. Оскільки лілія — це символ чистоти, то її значення майже завжди пов’язано з добром. Сімейним людям вона обіцяє щасливий шлюб. В’яне лілія повідомляє, що найгарячішим бажанням не судилося здійснитися, неминучі невдачі, смерть коханої людини або друга.

Закоханим, яким сниться лілія в листі, чекають ранній шлюб і настільки ж швидка розлука. Молода жінка, якій сниться, що вона збирає лілії або милується ними, буде відчувати печаль і радість одночасно, так як відчує любов до людини, доля якої – фізичні страждання.

Якщо чоловік дарує уві сні букет білих лілій — він не щирий у своїх почуттях. Але якщо букет лілій (водяних) він збирав сам, дістаючи їх для вас з води — сон має протилежне значення, його любов непідробна. Червона лілія сниться до абсолютно несподіваній пропозиції про заміжжя.

Лілії — предвестницы удачі. Побачити живу квітку — приємно проведете час. У вигляді малюнка на тканині — сон означає, що в справах вас очікує успіх; у вигляді татуювання на тілі — у вас будуть гроші і прибуток.

Зривати лілії — до розсудливою любові; побачити білі — до вірності в коханні; іншого кольору — це сон-заклик не довіряти тому, що побачать очі.

Приснилася лілія — ви зустрінетеся з невинністю. Побачити зів’ялі лілії — такий сон говорить про те, що ваші надії марні.

Букет лілій — союз. Милуватися букетом лілій — зіпсована радість. Засохлий букет лілій — зіпсована репутація.

Водяна лілія — страждання в коханні; духовна влада.


Залишити відгук