Сонник Лихоманка — до чого сниться ?

Бачити себе в сні тремтячим від лихоманки — ознака звільнення від тягаря боргу, тому що, як сказано в хадісі, лихоманка очищає людину від гріхів. Іноді вона — ознака виконання обіцянки. Деякі вчені-тлумачі снів вважають, що лихоманка уві сні не обіцяє нічого хорошого. Це провісник смерті. Ще кажуть, що людина, яка бачить у сні, що з дня на день, лихоманить — сильно зберігає у своїх гріхах.

Цей сон іноді говорить про хворобливому стані того, хто його бачить. Вас б’є лихоманка – Ви будете страждати від якогось фізичної недуги, а невпевненість у своїх справах доведе Вас до стану відчаю. Бачити в лихоманці інших – Ви образите людей своїм зарозумілим байдужістю до їх вчинків. Також див. Жар.

Сон про неї віщує слабкість духу, яка позначиться зайвої нервозності і невпевненості в собі. Ваші справи підуть неважливо, а оточуючі будуть дутися на вас з-за вашої дратівливості. В кінцевому рахунку ви можете пересваритися з усіма і втратити свою вигоду, якщо не візьмете себе в руки.

Якщо у сні Ви хворі пропасницею — це знак постійної нестійкості у Ваших справах і життєвих обставин. Ваші справи можуть піти в гору, а потім на зміну удачі прийдуть бідність і нестатки. Якщо уві сні малярією хворі і Ви, і Ваш коханий — значить, Ваш союз розпадеться.

Сон про лихоманці іноді свідчить про реальне захворюванні. Крім того, він може свідчити про вашу невпевненість у якійсь справі. Якщо ви побачили у лихоманці когось іншого — можете образити людей своєю зарозумілістю і байдужістю.

Якщо вам сниться, що оточують або вашого улюбленого лихоманить, це означає, що ви ображаєте цих людей своєю байдужістю до них.


Залишити відгук