Сонник Ліфт — до чого сниться ?

Застрягти в ліфті — це сон-попередження: після нього, а особливо в перші три дні, дуже ймовірні обман і шахрайство. Найімовірніше, мова може йти про купівлю недоброякісного товару, і не більше того, проте поберегти свої грошики буде явно зайвим.

Спускатися з великою швидкістю — сон з таким сюжетом означає, що ви незабаром познайомитеся з людиною, завдяки якій всі свої уявлення про життя ви будете піддавати ревізії і будете дружбою з цією дивовижною особистістю дуже дорожити.

Піднімалися на ліфті — значить, в силу певних причин ви будете щось приховувати від оточуючих з метою допомогти близькій людині. Ваша поведінка не завжди буде зрозуміле оточенням, однак ваші старання не пройдуть дарма. Хоч ваш імідж трохи подпортится, людина, заради кого це все затівалося, ваша поведінка оцінить по достоїнству.

Ліфт вважається дуже важливим чином, відображає ваш духовний стан. Якщо рухався вгору, сенс сну аналогічний змістом сновидіння про підйомі. Вниз — попереду занепад, ви ризикуєте повернутися до точки відліку. В сторону — це горизонтальний рух, побутові турботи заважають вам духовно розвиватися. Люди або предмети, яких ви бачили з собою в ліфті, — це підказка: на шляху розвитку духу вам краще займатися в складі групи, або ж краще рухатися в індивідуальному порядку. Ліфт обривався, обрушився — до ймовірного духовного падіння. Зупинка ліфта — це зупинка розвитку.

Ліфт — є символом жінки, жіночих статевих органів. Бачити відкриваються і закриваються двері ліфта – для чоловіків цей сон передвіщає приємне проведення часу з однією або кількома представницями прекрасної статі, схильними до різних сексуальних експериментів. Їхати в ліфті – Вам належить випробувати ні з чим не порівнянні відчуття завдяки знайомству з нетрадиційними способами любові. Якщо під час поїздки в ліфті він зламався — ви побоюєтеся розголошення вашої зв’язку. Якщо ви підійшли до ліфта, а він не працює — ваша зв’язок знаходиться на межі розриву.

Ліфт, в якому сновидець піднімається вгору обіцяє благополучний період, який вкрай небажано упускати, сплячого чекає велике везіння у всіх справах. Однак ліфт, який спускається на нижні поверхи, обіцяє дуже складні труднощі, які буде нелегко подолати. Ліфт, який зупинився, також не віщує нічого доброго. Якщо уві сні сплячий сам знаходиться в ліфті — це передрікає йому небезпека, від якої навряд чи вдасться врятуватися. Якщо ж у ліфті застрягли інші люди, і сплячий допомагає їм вибратися – це знак про складнощі в життя близьких йому людей.

Ліфт – пристосування, що забезпечує спрямоване рух вгору і вниз. Однак це механічне переміщення, при якому людина не докладає жодних особистих зусиль. Рух вгору, як правило, пов’язано з прихованим бажанням людини змінити свою життєву ситуацію, збільшити свою успішність, але за рахунок чогось зовнішнього. Рух вниз позначає відчуття втрати соціального статусу, утруднення. Якщо людина застряє в ліфті — це символ життя в застої, відчуття безвиході, з якого він не може вибратися сам (див. Клітина).

Ліфт для багатьох давно вже замінив сходи. Він дозволяє швидше і без фізичних зусиль переміщатися як вгору, так і вниз. Власне, ця функція ліфта і має значення для тлумачення сну. Підніматися на ліфті (підіймачі) говорить про те, що ви без праці досягнете того, що для себе намітили. Якщо ж ви спускаєтеся на ліфті, то сон пророкує вам невдачу в починаннях, втрату положення, розчарування. Ви досить легко і швидко втратите того, що маєте.

Ліфт рухається вгору, вниз або стоїть на місці. Ви можете встигнути на нього, можете натискати в ньому кнопки, а можете опинитися перед зачиненими дверима. Уві сні ліфт символізує рух ваших справ. Якщо ліфт застрягне між поверхами уві сні, то чекайте перешкод і труднощів. Якщо зможете вибратися з нього, то нескоро досягнете бажаної мети. Якщо ж змусите його їхати вгору, то в житті ваша непохитна воля і наполегливість допоможуть вам досягти успіху.

Якщо ви піднімаєтесь на ліфті вгору, це означає, що ви відчуєте душевний підйом, пов’язаний з вашим нинішнім захопленням. Ви відчуєте радість і щастя від занять любов’ю і відкриєте для себе багато нового. Якщо вам сниться, що ви спускаєтеся на ліфті вниз, це говорить про те, що вам належить пережити розчарування в коханні, і виною тому — ваша неуважність до партнера. Зламаний ліфт сниться до краху надій на щасливе кохання.

Бачити у сні, що Ви піднімаєтесь на ліфті, означає, що Ви швидко підніметеся до високого положення і розбагатієте. Але якщо Ви спускаєтеся на ліфті, Вас сокрушат і обескуражат невдачі. Якщо Ви бачите спускається ліфт, з якого Ви тільки що вийшли — Ви ледь уникнете неприємностей у якійсь справі. Бачити зупинився ліфт — пророкує загрозливу небезпеку.

За змістом аналог сходи, але не вимагає власних зусиль, тобто це підйом або спуск, незалежний від сплячого. «Підйом» можливий в сенсі підвищення рівня життєвих сил, енергії, здоров’я або переходу на новий рівень у відносинах і загальна удача. Значення спуску на ліфті протилежне. Зупинився, застряг застій у справах (відносинах), очікування.

Підніматися в сні на ліфті означає зайняти високе положення на роботі, поліпшити своє добробут. Якщо ви спускаєтеся на ліфті, вас чекають невдачі. Бачити, як спускається ліфт, з якого ви тільки що вийшли, означає дивом уникнути неприємностей в якійсь справі. Якщо ліфт зупинився – вам загрожує якась небезпека.

Побачений ліфт — це в цілому образ, що закликає до обережності; рухається вгору — добрий знак, вас чекають серйозні досягнення; вниз — сон до невдач; їхав повільно — справи будуть розвиватися швидко і несподівано; дуже стрімко — у справах зіткнетеся з перешкодами або зволіканням.

Це заклик до особливої обережності.


Залишити відгук