Сонник Особа — до чого сниться ?

Обличчя своє бачити уві сні гладким, чистим і приємним на вигляд означає добробут і успіх у справах. Красивим бачити своє обличчя у сні — знак примирення і успіху в справах. Якщо вам присниться, що у сні ваше обличчя стало непристойно красивим, то намагайтеся відмовитися від шкідливих звичок і уникайте робити вчинки, за які вам згодом може бути соромно. Розглядати своє обличчя у сні означає, що вам потрібно прийняти рішення з питання, яке має велике значення для вашого майбутнього.

Обличчя, забруднене в багнюці, у сні — знак ганьби. Своє обличчя бачити уві сні несхожим на себе означає, що щось зміниться у вашому житті настільки, що ви самі будете дивуватися і задаватися питанням: «чи ви це?». Те ж відноситься і до сну, в якому ви побачите обличчя іншої людини несхожим на нього. Багато осіб бачити навколо себе — до змін. Зміни будуть хорошими, якщо особи навколо вас будуть красивими або щасливими. Якщо особи уві сні будуть жахливими і злякають вас, то чекайте втрат, розчарувань і побоюйтеся підступів ворогів.

Близько побачити в сні обличчя знайомого людини, пильно глядящего на вас, означає, що той чоловік не довіряє вам і намагається побільше з’ясувати про вас, перш ніж стати вашим партнером або просто зблизитися з вами. Сон, у якому ви побачили, що ваш чоловік (або дружина) дуже гарний(а) і має прекрасний, здоровий колір обличчя, то вас чекає щастя і благополуччя. Побачити в сні незнайомої людини зі смаглявим обличчям передвіщає успіх у справах. Якщо уві сні ви побачите жінку з дуже темним обличчям, то вас чекає важка хвороба. Усміхнене обличчя побачити в сні означає, що у вас є вірні друзі і скоро ви отримаєте від них хорошу звістку.

Цікаве обличчя побачити уві сні — передвісник невдоволення собою, недуги або бідності. Своє обличчя блідим бачити в сні — знак слабкості вашого духу або незавидного становища, в якому ви забудете, що таке сміх. Однак як блідість часто швидко проходить, так і ваше становище незабаром зміниться на краще, і радість повернеться в ваш дім. Обличчя ворога або ж суперника бачити блідим у сні означає, що його справи йдуть дуже погано і ви приклали до цього руку. Радійте. Але торжество ваше не буде довгим. Особа крізь скло бачити — знак хороших змін або успіху в справах. Підфарбовувати особа уві сні нормально тільки для жінок. Чоловікам такий сон пророкує ганьба і сором.

Вмиватися уві сні водою — знак доброго здоров’я, бадьорості духу і довголіття після довгих розчарувань і жалю про свою нещасливу долю. Плями на обличчі у сні — знак ганьби і приниження, яким ви дістанете з-за легковажних вчинків ваших дітей або близьких. Бачити уві сні своє обличчя потворним — знак тривоги, переживань. Ховати обличчя і закривати чим-небудь у сні — знак того, що ваша совість нечиста. Такий сон попереджає вас про те, що вам не слід пускатися в ризиковані пригоди або заходи, щоб не попастися. Іноді такий сон пророкує одержання дурних звісток.

Прикрити комусь особа уві сні або бачити прикритим — знак смерті цієї людини. Бачити уві сні людей, які не хочуть повертатися до вас обличчям, передвіщає невдачі з-за недоброзичливості ваших близьких чи партнерів по бізнесу. Бачити своє обличчя відбивається у воді — передвісник нещастя для ваших близьких; вам такий сон може загрожувати смертю. Те ж саме означає і сон, у якому ви побачите чуже обличчя, відбитим у воді. Побачити уві сні відображення свого обличчя в дзеркалі — передвісник прибутку або поповнення в родині. Дивіться тлумачення: Рум’янець, Грим.

Приснилося красиве обличчя з відкритим, позбавленим хитрощі поглядом — скоро вас чекають якісь розваги, і ви можете стати їх учасником без жодних тривог і сумнівів. Негарне, похмурий і сердите обличчя сниться до небажаних подій. Захоплюватися ідеальним кольором свого обличчя — попереду удача, а також несподівані, але приємні події. Якщо ж колір обличчя був, м’яко кажучи, далекий від досконалості, то сон повідомляє, що вам доведеться розчаруватися з-за чого-то.

Товсті непривабливі губи на чиємусь обличчі означають, що ви приймете поспішні і необдумані рішення. Приємні повні губи в усмішці — це майбутня гармонія у відносинах, достаток у домі, для люблячих — взаємність. Якщо зі сну губи були тоненькими, то незабаром потрапите в якусь скрутну ситуацію, але взяти її під контроль вам не складе ні найменшого праці. Запалені, розпухлі губи — провісники нездорових бажань, певних позбавлень і захворювання знайомого.

Бачити щасливі обличчя — дуже сприятливий сон, а ось оточення похмурих облич — це до майбутньої тривозі. Побачити власне обличчя або обличчя незнайомої людини — за таким сновидіннями у ваше життя прийдуть нещастя й горе. Відображення свого обличчя в дзеркалі говорить про те, що ви незабаром відчуєте незадоволення собою, оскільки у вас не буде виходити сконцентруватися і завершити заплановане.

Якщо сплячий у сні побачить своє обличчя красивим, то це ознака гарного положення в мирському житті, доброї звістки і радості. А якщо побачить його чорним, це ознака вести про народження дівчинки у того, дружина кого вагітна, так у Корані говориться: «Коли ж кого-небудь з них порадують про дочки благою звісткою, — хмурніє обличчя його, і він стає сумний і пригнічений». (Сура-Нахль,58).

Якщо побачить, що щоки його відпали, то він буде просити у людей милостиню і буде жити тільки на подаяниях. І якщо він побачить, що його обличчя посиніло, то він є злочинцем. Чорнота особи також вказує на те, що він багато бреше чи внесе в релігію нововведення, яке суперечить Сунні. А жовтий колір обличчя, можливо, вказує на закоханість і прихильність або хвороба.

Веселе, живе і біле обличчя — ознака хорошого стану його господаря, живий він чи мертвий. Біле обличчя — ознака чесності, правдивості і міцної віри в Аллаха. Почорніле і вкрите пилом обличчя — до смерті його власника. Якщо особа того, хто вважає себе сміливим, уві сні почорніло, то в житті він, ймовірно покаже себе боягузом. Червоне обличчя — до радості, гідності і втіхи.

У цілому лик (дзеркало) душі, самосвідомість, роздуми про себе; громадське «Я», ролі і відносини в соціумі; духовне самопізнання. Бачити своє незнайомим — великі зміни. Потворне або страшне — шкода від власних вад; заняття чорною магією або демонічні впливи. Гарне, молоде обличчя — щастя; одужання. Старе — депресія, втома, хвороба. Рябоє, брудне неприємності, погані вчинки. Бліде — хвороба; розлучення; смерть. Умивати — сильне розчарування; звільнення, радість. Подряпини, кровоточины на обличчі — плітки, обмови, втрата репутації, провал у справах. Бачити своє обличчя занадто красивим — до ризику, трагічного випадку.

Наснилося, красиве обличчя з прямим і чесним поглядом означає, що ви можете розважатися, не боячись засмутити стосунки з коханим. Сердите обличчя сниться до засудження ваших вчинків з боку коханої людини. Сон, у якому ви бачите усміхнені красиві повні губи, віщує любов і достаток. Похмуре обличчя віщує холодність у відносинах з обранцем. Якщо дівчині сниться, що вона цілує в чоло свого коханого, це означає, що вона на нетривалий час посвариться з ним через безглуздих чуток.

Якщо у сні бачити себе самого – це означає, що людина, яка бачила сон, має об’єктивну самооцінку. Бачити обличчя коханої людини — в найближчому майбутньому буде розкритий секрет, пов’язаний з ним. Бачити уві сні почервоніле обличчя – віщує вчинення поганих вчинків. Якщо сниться, що на власному обличчі виявлені плями – значить, людина залежить від громадської думки і боїться загального осуду.

Зустрічатися віч-на-віч із чиновником — велика удача. Мити обличчя — пройдуть всі печалі й тривоги. На обличчі з’явилася чорна виразка — віщує нещастя, пов’язане з сином. Непокриті волосся і закрите обличчя — буде позов, судовий розгляд. Расчесываешь волосся, миєш особа — пройдуть всі печалі й тривоги. Таз для вмивання особи, раковина — віщує поява красивої наложниці.

Обличчя без тулуба, бачити через вікно або біля себе — такий сон пророкує серйозні зміни, що ведуть до хорошого; умивати особа — будете відчувати співчуття; затуляти його чомусь- до поганих новин; бачити у воді — до смерті; в дзеркалі — до погіршення здоров’я; дивитися на власне обличчя — будете про щось розмірковувати; велике, близько — будете міркувати довго.

Бачити крупним планом обличчя незнайомця – до знайомства з людиною, спілкування з яким дозволить Вам дещо інакше поглянути на сексуальне життя. Власне обличчя – Ви будете змушені грати нав’язану кимось роль. Наприклад, будувати з себе пристрасного і схибленого на сексі людини, в той час як насправді потребуєте в спокої і самотності.

Вмивати обличчя — сон на жаль про свій вчинок; приховувати його від оточуючих — до недобрим вістям; відбиття власного обличчя у воді сниться до довгого життя; в дзеркалі — до погіршення самопочуття; надмірно бліде — до важкої хвороби; потворне, огидне — будете турбуватися; мати гарне обличчя — до щастя ваших дітей.

Дивитись у дзеркало — всі ваші наміри будуть виведені на чисту воду, люди вас категорично засудять. Побачити багато незнайомих осіб — скоро зміните місце проживання і, відповідно, оточення. Уважно вдивлятися в обличчя друзів і знайомих — вам надішлють запрошення на весілля або інше грандіозне торжество.

Побачили власне обличчя, а також його відображення в дзеркалі — захворієте. Не таке, як у житті, змінене — сон до змін у житті, у поведінці. Знайомої людини — з ним встановляться неприязні стосунки. Особа мала чіткі, добре виражені риси — це до дуже швидкого виконання сну.

Бачити уві сні прекрасне, відкрите обличчя з нехитрим поглядом означає, що ви можете без всяких побоювань участь у розвагах в найближчому майбутньому. Навпаки, потворне, похмурий і сердите обличчя віщує вкрай неприємні події.

Побачити миле, симпатичне обличчя — добрий знак. Потворне, недобре особа — провісник розбіжностей з друзями або близькими.

Якщо особа сниться із звичайним, нормальним тілом, то це символ розуму, позитиву, любові, самого життя.


Залишити відгук