Сонник Лев — до чого сниться ?

Лев, повсюдно званий царем звірів, — один з найпоширеніших символів сили і величі протягом тисяч років. Загальна символіка: божественна, сонячна енергія (символ вогню і Сонця), царська влада, сила, мужність, мудрість, справедливість, заступництво, захист, але також і жорстокість, всепожирающая лють і смерть. Лев — образ всіх великих і жахливих сил природи основна фігура для персоніфікації самого Сонця.

Так як насправді лев — мисливець, який любить сутінки, а ще більше — ніч, його символізм, пов’язаний із Сонцем, заснований не на поведінці, а на його благородному вигляді (чудова, красива шкіра, пишна грива) і виняткових фізичних якостях. Він вважається як руйнівником, так і спасителем. Лев також широко поширений символ королівського могутності, військової перемоги, пильності, стійкості і сили волі. Оскільки вірили, що лев спить з відкритими очима, він став символізувати пильність, і тому його часто зображують як сторожа на дверях церков, могилах, монументах і мостах. На державних гербах коронований лев — емблема влади над підданими.

У снах ви можете зустрітися з левом в дуже різноманітних сюжетних лініях. Так, якщо вам здається, що в образі лева перед вами постав хтось вам відомий, це знак того, що ця людина має досить серйозну владу над вами, але намагається цього не показувати. Хоча в скрутну хвилину він цілком здатний надати вам допомогу, але не безкорисливу. Якщо у подобі лева ви бачите самого себе, то це знак вашої перемоги та успіхів у починаннях.

Якщо молодій жінці привидівся лев, то такий сон передвіщає їй нового коханця. Якщо лев у вашому сні веде себе агресивно, то, ймовірно, ви зіткнетеся з грізним противником, з яким важко впоратися, але який досить розумний, тому і боротися з ним у житті вам буде цікаво. Якщо ви бачите лева у клітці, то цей сон говорить про бажання і разом з тим відсутність можливості щось змінити у своєму житті. Приручити уві сні лева може передбачати підвищення, почесті і високу нагороду.

Бачити лева у сні — знак важливої зустрічі, яка може мати для вас серйозні наслідки і відбитися на вашому майбутньому. Лев уві сні прирівнюється до великим і сильним світу цього. Ласкающегося або грайливого, добродушного лева бачити з собою поруч у сні — знак того, що у вас буде надійний захист від ворогів і допомогу у важкій справі. Пестити лева у сні — знак боротьби з небезпечним ворогом або суперником. Дресирувати леви уві сні — вказівка на те, що ви успішно впораєтеся з важким завданням і неодмінно досягнете успіху. Іноді такий сон може означати, що ви зможете використовувати свої зв’язки для досягнення поставленої мети.

Боротися з левом у сні означає, що у вас є сильний і могутній ворог. Хто переможе в сні, той переможе в реальному житті. Якщо вам присниться, що лев розірвав вас, то вас чекає руйнування. Злякатися лева у сні — знак небезпеки. Їсти уві сні м’ясо лева — передвісник великих почестей і багатства. Бачити уві сні труп, серце або печінку лева означає, що вам пощастить і ви знайдете слабкі сторони свого ворога і зможете взяти над ним верх. Іноді такий сон пророкує, що ви знайдете можливість швидко збагатитися. Побачити лева, замкненим у звіринці, — передвісник ганьби і приниження. Тримати його на ланцюгу у сні — знак високого заступництва.

Гнатися за левом у сні означає, що ваше життя не буде затьмарена невдачами і негараздами. Укус лева у сні передвіщає вам небезпека від переслідування людьми, наділеними владою. Шкура лева у сні — знак багатства і удачі. Сон, у якому ви побачили левицю з левенятами, передвіщає вам швидке знайомство або зустріч із удовою, у якій кілька дітей. Якщо вам присниться, що левенята годуються з грудей матері, то можете розраховувати на заступництво важливої особи. Молодий лев у сні означає нового шанувальника для жінок або нового щасливого партнера по бізнесу для чоловіків.

Якщо вам приснився лев, це говорить про те, що вами правлять величезні сили. Зуміли підпорядкувати лева своїй волі — в будь-якій справі вийдете переможцем. Лев здолав вас — не зможете протистояти ударам супротивників. Приснився лев у клітці — такий сон говорить вам, що ви досягнете успіху в чомусь чи ні — це ставиться в залежність від того, чи вмієте ви нейтралізувати зло, що виходить від ваших недругів. Приснився дресирувальник з левом в клітці або за її межами — до успіху в справах. Ви заслужите прихильне увагу представників обох статей завдяки знанням і прекрасним діловим якостям.

Молодий лев сниться до того, що вас чекає новий вид підприємництва, дуже перспективний, якщо приділяти йому належну увагу. У молодої жінки після такого сну з’явиться новий чудовий коханець. Якщо довелося пережити сновидіння про перебування святого пророка Даниїла в печері лева, для жінки воно говорить, що завдяки інтелекту і природній чарівливості вона завоює прихильність і долі, і коханця, про стосунки з яким вона мріяла. Левиний рик є предвестьем непередбачених досягнень у справах, а також величезного успіху у жінок.

Голова лева, з гарчанням обнажившего зуби прямо над вами, пророкує, що ваше прагнення до влади зазнає поразки. Якщо приснилася левова шкура, вас чекають щастя і величезний статок. Сидіти верхи на леві — долаючи труднощі, ви проявіть мужність і завзятість. Приснилася захист гострим ножем своїх дітей від лева — піддавшись на хитрість недругів і ухилившись хоч на мить від боргу і ділових зобов’язань, ви тим самим допоможете їм досягти мети.

Лев уособлює собою царствених осіб, владу, тиранію. Якщо приснився лев у клітці, це свідчить про те, що якась могутня держава розлучиться зі своїм колишнім престижем з причини того, що воєначальникам у вирішальний момент не вистачить наполегливості і хоробрості. Побачити грає з маленькою собачкою лева — у вас буде справжня дружба в буквальному сенсі до гробу — смерті одного з друзів.

Поранений в серце лев — це провісник нанесення коронованої особи особистого образи, за яке кривдник розплатиться життям. Якщо у вашому сновидінні лев і ведмідь гризли разом одну тушу, воно передрікає союз Німеччини і Великобританії, укладення якого не зможе перешкодити навіть давнє історичне протистояння.

Лев обліз, голодний, худий, виснажений — цей образ означає, що після голодного серпня прийде пора переоцінки цінностей. Зграя левів, які оточують видобуток, сниться до того, що право на незалежність Ірландія стане захищати дуже наполегливо. Лев, який занурився в сон на величезній ліжка, — такий образ означає, що європейські держави зміцнять своє становище, а гроші цих країн будуть домінувати в світі.

Лев, як і будь-дикий звір, символізує статевий акт, але як хижак, а тим більше з сімейства котячих, лев символізує собою підвищену сексуальну чутливість і збудливість. Якщо жінці сниться, що за нею женеться лев – значить, в реальності вона мріє про темпераментному партнера, який буде повністю панувати над нею, аж до приниження і садомазохізму. Якщо чоловікові приснився сон, в якому на нього нападає лев, то в реальності сновидець може постраждати від своїх донжуанских витівок. Якщо ви ототожнюєте себе в сні з левом, то ви сумуєте про нереалізовані бажання, про неможливість здійснити намічене, розчаровані в існуючому положенні справ. Якщо приснився ручної лев – ви стримуєте і пригнічуєте сексуальні пориви.

Якщо приснився агресивний лев, це вказує на наявність у вашій натурі пристрасного бажання панувати над людьми. Спокійний лев означає, що ви жадаєте самовираження, але талантів у вас немає. Якщо не змінитеся, ризикуєте отримати серйозне каліцтво, так що будьте пильними. Наснилося мертву тварину або левова шкура означають, що у ваших амбіцій немає підстав. Продовжуючи у тому ж дусі, ви ризикуєте захворіти.

Сприятливий сон, у якому дресирувальник управляє левом: це означає, що ви своїм розумом і непересічними здібностями зможете завоювати успіх у представників протилежної статі. Якщо лев сниться дівчині, це означає, що у неї з’явиться коханий. Якщо чоловікові сниться, що він чує левиний рик, це віщує йому успіх у жінок. Шкура лева віщує жінкам багате заміжжя.

Сон про лева — це символ майбутнього істотного покращення вашого суспільного становища, поваги з боку людей. Для молодої жінки сон означає шлюб з людиною благородною, доброзичливим, інтелектуально розвиненим. Для молодого чоловіка це знак того, що його майбутня дружина буде одночасно бережлива і розумна, душевна і господарча. З нею вони будуть жити щасливо і довго.

Побачити лева у сні означає, що вас чекають надзвичайні сили. Підпорядкувати лева собі – значить стати переможцем у будь-якій справі. Якщо лев подужає вас – ви опинитеся беззахисними під ударами ваших недоброзичливців. Лев у клітці означає, що ви досягнете успіху шляхом нейтралізації протистоять вам людей.

Лев сниться до важливої зустрічі. Приснився боротьба з левом передрікає, що ви будете завзято протистояти чиїхось підступів. Левиця сниться до неприємностей. Ігрища львів означають, що ви зіткнетеся з невіглаством і дурістю якогось людини. Снився левеня — отже, у вашому будинку буде жити щастя.

У сні пестити лева виникне нова ніжна прихильність. Почути рик — будьте обережні, оскільки ви в небезпеці, бути терзаемым левом — до втрати майна. Вбити — до могутності й впливовості, побачити з левенятами — обдурите самі себе.

Великі, потенційні, життєві сили; ненависть і ревнощі; марнославство, владолюбство, багатство, домагання; успіх, слава; начальник, впливові чоловік або жінка; потужні інстинктивні спонукання.

Якщо хто побачить у сні, що здолав лева, — здобути перемогу над ворогом. Бігти від лева — до перемоги і здійснення бажань.

Служить вказівкою на наявність сили, якої зараз слід уникати.

Левиний рик чути — віщує широку популярність.

До багатства.


Залишити відгук