Сонник кажан — до чого сниться ?

кажан уособлює сліпоту; є також атрибутом ночі і вважається птахом диявола, тому асоціюється з чорною магією і чаклунством; символізує страх і забобони, часто асоціюється зі смертю. Існує і протилежна за значенням символіка: кажан як символ зору, надії, удачі.

В іудейській і християнській традиціях ці тварини пов’язані з ідолопоклонством і сатанізмом. У Стародавній Греції і Стародавньому Римі кажана помилково приписувалося гострий зір, вона символізувала пильність і проникливість. Абсолютно протилежний символізм кажана в Китаї, де «фу» (летюча миша) є омонімом слова «вдача». П’ять кажанів позначають п’ять благословень: здоров’я, добробут, довге життя, цнотливу любов і природну смерть.

Виходячи з різного сприйняття символу кажана в різних культурах, можна говорити і про різному значенні снів з участю цієї істоти в залежності від приналежності сновидця до тій чи іншій культурі. Для нас сон за участю кажана може означати сум, лихо, можлива смерть когось із близьких. Цей сон так чи інакше закликає бути насторожі і віщує недобре.

Сон про кажана служить попередженням про те, що ваше легковажне поводження не доведе вас до добра. Якщо ви не відмовитеся від своїх звичок, то на вас чекає серйозний громадський осуд. Від цього у вас може початися безсоння і виникне багато клопоту, яких можна уникнути. Іноді вважається, що не можна робити нічого важливого на наступний день після такого сну.

Здавна вважалося, що бачити кажана у сні — до смерті, нещастя в дорозі або невдалим змін у житті, на які ви сподівалися. Якщо ви збираєтеся переїжджати в інше місце (в інший будинок), то сон про кажана пророкує вам, що ви недовго в ньому затримаєтеся. Бачити уві сні кажана, літаючої по вашому будинку, — знак змін. Скоріше погані, ніж хороші. Можливо, вам доведеться залишити свій будинок і шукати роботу на чужині.

кажан сниться до того, що ви почнете небезпечне і досить сумнівну справу, яке може поставити під загрозу ваше чесне ім’я. Задумайтеся про те, чи варта гра свічок, так як ви можете втратити не тільки гроші: вами можуть зацікавитися правоохоронні органи.

Якщо снилося, що над вами літає ціла зграя мишей, виходить, у реальному житті ви потрапили в «оточення»: вам докучають домочадці і колеги. Постарайтеся не звертати уваги на їхні домагання – в даній ситуації така поведінка є найкращим виходом.

Якщо снилося, що кажани нападають на вас, то незабаром дійсність влаштує вам перевірку на міцність, змусивши пережити втрати. У ніч на вівторок кажани сняться до несподіваних невдач, які прийдуть зовсім не з тієї сторони, з якої їх можна було очікувати.

Приснився летюча миша — дуже погана прикмета. Жахлива доля нещасного, який побачить у сні це жахливе тварина. Печалі та лиха від багатьох зол чекають Вас. Смерть близької людини, важкі каліцтва і прикрості — все це звалиться на ваші плечі. Біла кажан — вірна прикмета смерті. Це сон — попередження, що спонукає Вас до стійкості і обачності.

Летючий кажан — це уособлення ваших ворогів. Небезпека велика, якщо це був нічний політ, а якщо вона літала при денному світлі дня і ви її добре розрізняли, загроза невелика. Для молоді кажан — це попередження про підступних суперників, чиї інтриги ще довго будуть перешкоджати союзу юнаки і дівчата.

Бачити уві сні кажана в польоті – ви швидко розправитися з дрібними неприємностями і негараздами. Якщо кажан у вашому сні висить вниз головою, будьте готові до того, що дрібні негаразди можуть перерости у великі проблеми.

кажан — це знак того, що з вини якихось невідомих персон ви будете сумувати і страждати. Одружитися з кажаном — такий дивний сон означає, що ваша дружина буде самою прекрасною жінкою в світі.

кажан – ваш сексуальний партнер має сильне домінування над вами, що може призвести до депресії, невпевненості в собі або комплексу неповноцінності.

Приснилася зграя кажанів? Ви з легкістю виконайте всі завдання і виконайте все, що було задумано.

Після такого сну у вас, швидше за все, будуть дивні передчуття, і вам не варто їм довіряти.

Провісниця смерті; побачили, що вона літала по кімнаті, — несподівано доведеться виїхати.

Образ злої сили; недобрі заняття; чьято смерть; смуток, розчарування.

кажан уві сні вона симолизирует жіноче чаклунство.

До безсоння, клопотам, марних тривог.

Позначення паразитичного вампіризму.


Залишити відгук