Сонник Літати — до чого сниться ?

Люди літають уві сні досить часто. Для людини це значуща подія, яке у ряді випадків носить спонтанний характер, а в усвідомлених сновидіннях він вибирає політ свідомо. Так чи інакше, політ практично завжди породжує відчуття безмежної свободи.

Якщо політ спонтанний, для його здійснення людині треба докласти певні зусилля, зокрема, махати руками, немов крилами, руками. Але для багатьох снів характерне відчуття допомоги невідомої сили, яка допомагає утриматися в повітрі. Як правило, такого роду сни сняться, коли у нас виникає бажання відправитися в подорож або ж коли ми відчуваємо небезпеку, вихід з якої вимагає втечі. В усвідомлених сновидіннях ми повільно вздымаемся в повітря і починаємо парити над землею. Відчуваючи в собі здатність літати, ми і вибираємо політ, який є однією з різновидів астрального внетелесного досвіду. Ці польоти допомагають підніматися над життєвими обставинами і вибирати найбільш вигідні та безпечні перспективні напрямки руху. Що стало рушійним мотивом для польоту — небезпека або ейфорія? Згадайте, які були підсумки вашого ширяння над землею.

Що стосується кошти перельоту, уві сні людина може літати без нічого, а також на автомобілі, велосипеді, човні та інших засобах пересування, не мають насправді відношення до польотів. В більшості своїй це результат обставин, у яких звичайні транспортні засоби можуть ставати непридатними і навіть небезпечними. Якщо наприклад, ви віддаєте перевагу летіти на човні, замість того щоб їхати на машині і потрапити в ДТП. Вся алогічність і непослідовність виникла ситуаційної небезпеки при цьому вами добре розуміється і усвідомлюється. Крім того, це може бути сон, у якому задіяний архетипный образ героя.

Літати уві сні — знак удачі або великих амбіцій. Якщо вам присниться, що ви відлетіли занадто далеко, то сон попереджає вас про те, що людина, з-за якого ви так страждаєте, не заслуговує цього. Іноді такий сон говорить про довгому очікуванні чогось або когось. Летіти і впасти — знак небезпеки, неприємностей і краху в справах. Літати над знайомою країною або місцевістю у сні означає участь у важливих справах і повагу оточуючих. Взагалі, характер пейзажу внизу допоможе вам розкрити значення сну. Тому вам слід дивитися характеристики місцевості за назвами (Руїни, Пожежа і тощо).

Летіти і Сонце бачити в сні передвіщає гарні зміни. Летіти в темному зоряному небі в сні — знак великих лих. Перелітати з даху на дах у сні означає, що ви не задоволені цим і все намагаєтеся налагодити свої справи, роблячи то одне, то займаючись іншим. Літати уві сні над своїм будинком означає, що домашні засудять ваші божевільні плани і з-за цього в будинку розгориться скандал. Літати над чужою країною у сні — передвісник далекої подорожі, з якого ви скоро повернетесь. Іноді такий сон пророкує, що ви візьметеся за абсолютно нову справу.

Літати з крилами у сні краще, ніж без них. В даному випадку крила означають підтримку або допомогу з боку. Як відомо, без підтримки і допомоги важче впоратися з якоюсь справою. Літати без крил у сні — знак небезпеки і ризику. Літати занадто високо у сні означає, що ваше бажання нездійсненний. Парити в небесах в сні — знак романтичної мрії для закоханих або людей з великими амбіціями. Хворим такий сон пророкує смерть. Дивіться тлумачення: Літак, Повітряна куля.

Літати уві сні високо над будинками – до негараздів у сім’ї, безпідставними звинуваченнями і сварок. Літати низько над містом – до серйозних проблем зі здоров’ям і загрозу небезпеки. Якщо уві сні ви літаєте в небі над будь-яким водоймою – це знак про змову проти вас друзів, які давно це планують. Літати над зруйнованими будинками, розбитими машинами і ніде немає ні душі – наяву треба побоюватися за своє здоров’я і навіть своє життя. Якщо серед цієї розрухи внизу побачили зелену травичку і хоч одне дерево – небезпека швидко пройде, залишиться тільки гіркоту розчарування.

Дуже поганий знак – впасти у сні під час польоту вниз. Це знак небезпеки в професійних, сімейних і фінансових справах. Якщо ви летите у сні і бачите свої крила – потрібно згадати, якого кольору вони були. Якщо вони світлі і красиві — до великого щастя. Якщо крильця темні — до розчарування в серйозних відносинах.

Політ — це уособлення позитивних емоцій, самостійності, свободи. Власний політ видає ваше бажання бути вільною і самостійною людиною. Сон повідомляє, що вже найближчим часом вам випаде така можливість.

Якщо вам довелося злітати уві сні, це означає ваші майбутні спроби змінити на краще власне життя, зробити її більш змістовною і насиченою. У цьому вам буде супроводжувати удача, якщо ви зміните своє уявлення про життя.

Впасти під час польоту — після такого сну займетеся подоланням перешкоди і вирішенням проблем. Польоти в космічному просторі говорять про те, що ви до такої міри занурені у свої фантазії, що відбувається навколо зовсім не заслуговує вашої уваги.

Літають гусениці шовковичного шовкопряда, не перетворюючись в кокони — віщує щастя для людей. Летіти в човні — велике багатство і знатність. Летіти на журавля — значне просування по службовій драбині. Летить зграя кажанів — таємні справи будуть зроблені успішно. Летить птах забирається вам за пазуху — щастя. Летить дракон — буде оприлюднено ваше призначення на місце.

Метелик, що летить на вогонь лампи — поразка іншої людини. На тілі виростають крила і ви летите — велике щастя. Спіймати птаха на льоту — лист здалеку. Бджоли літають, граючи один з одним в любовні ігри — справа не закінчиться успіхом. Риба летить над водою — вирішаться всі справи. Бабки-дозорщики літають один проти одного — прибуде красивий чоловік.

Самому літати по повітрю життєві і духовні сили, досягнення особистої, професійної, творчої чи духовної діяльності. Дуже часто польоти сняться внаслідок якої-небудь духовної практики, що говорить про прогрес. Занадто високо амбіції, необґрунтовані домагання, зарозумілість; крах планів. В небесах духовне одкровення, самопізнання; тяжка хвороба або смерть. Літати на мітлі або верхи на тваринний захоплення демонічними духовними вченнями, непомітне розвиток власної пристрасті, гордості, початок духовного спокуси, і втрати душі. На стільці втрата місця, посади, або, навпаки, службові успіхи. На ліжку оригінальний, несподіваний життєвий поворот.

Якщо чоловік літає уві сні — буває, що він стурбований проблемами своєї ерекції, але частіше – він пишається нею. Якщо чоловік бачить літаючу жінку — він стурбований моментом вступу в сексуальний контакт з нею: не підвела б ерекція. Якщо жінка бачить літаючого чоловіка — це символізує її бажання зустріти справжнього чоловіка (щоб завжди стояв). Але, можливо, це говорить про її таємне бажання бути чоловіком, яке цілком може перерости в лесбійські ігри. Якщо жінка літає уві сні — вона стурбована збереженням своєї репутації.

Якщо ви літали у сні, означає, що вам вдасться уникнути великої кількості проблем і небезпек. Ви будете успішні в торгівлі і любові і, досить імовірно, відправитеся в подорож у далекі краї. Приснилися старанні спроби злетіти якомога більш високо — це означає, що вам дуже хочеться досягти помітного суспільного статусу. І все ж вам ніколи не вдасться цього зробити, оскільки у вас недостатньо для цього знань.

Літати уві сні – наяву поїздка на велику відстань. Якщо ви уві сні летите за штурвалом літака – вам у житті давно пора зробити щось серйозне. Якщо всю дорогу в літаку ви вважаєте хвилини до його приземлення – знак того, що вам ще зарано брати відповідальність і потрібно спочатку розібратися зі своїми страхами.

Це символ сублімованої компенсації. Якщо політ був коротким, то він не несе ніякого істотного значення або ж служить позначенням короткочасного усунення перешкоди. Політ, що тривав довго, служить відображенням постійного латентного стану невпевненості і безсилля.

Літати по повітрю — до далекої дороги, певним досягненням, ступінь яких залежить від висоти польоту; далеко — чекають любовні переживання, довге очікування чого-небудь; в небі: для здорових — на щастя, для хворих — до смерті.

Літати на птиці, килимі-літаку, пилососі — до далекій подорожі. З допомогою крил пропелера або чогось іншого — купуйте техніку (авто, човен, холодильник, телевізор). Без чого б то не було — вдало застосувати свої здібності.

Літати уві сні — до подорожі наяву. Бачити, що політ відбувається між землею і небом — ви часто мрієте в реальності, і у вас є якісь бажання. Може бути так, що всі мрії збудуться, і людина знайде сімейне щастя.

Птахи у польоті сняться до отримання новини здалеку, якої ви чекали досить довго.

Літати уві сні — надії здійсняться, в справах і любові гряде успіх.


Залишити відгук