День Народження 29 Лютого: Знак Зодіаку — Риби

Риби, що з’явилися на світ 29 лютого, гарненькі, приємні і дипломатичні. Завдяки вашій привабливості, ви не відчуваєте браку друзів. Чудові соціальні навички та рівні манери дозволяють вам знаходити спільну мову з різними людьми. Ви володієте невловимим якістю, з-за якого здаєтеся менш життєрадісним, ніж є насправді, і в результаті вас часто неправильно розуміють. Хоча деякі можуть вважати вас легковажним людиною, насправді ви дуже амбітні і не боїтеся використовувати витончену силу переконання, щоб домогтися згоди оточуючих.

Від природи народжені 29 лютого наділені хорошим здоров’ям. І все-таки іноді вони бувають надто уважні до стану свого організму. Їм слід уникати сліпого застосування новомодних дієт і лікування, а залежати лише від перевірених практикою. Вельми корисним для них буде розвиток кулінарних здібностей, оскільки на кухні швидше всього можна побачити конкретні результати своєї праці; в той же час народженим в цей день варто трохи стримувати свій апетит. Для регулювання нервової системи як не можна до речі виявиться повноцінний відпочинок, проте денний сон навряд чи можна вважати сприятливим, так як він викликає нічне безсоння. У тому, що стосується фізичних вправ, народилася 29 лютого слід проявити себе в змагальних або командних видах спорту. Жінкам велике задоволення доставлять танці та аеробіка.

Важко не погодитися з тим, що народжені 29 лютого набагато молодше тих, хто з’явився на світ в будь-який інший день в році. У насправді, якщо ми визначаємо свій вік шляхом підрахунку наших днів народження, то виявиться, що люди цього дня молодше своїх однолітків рівно в чотири рази — адже 29 лютого буває далеко не кожен рік. Отже, можна сказати, що народжені в цей день вічно молоді. Як ви знаєте, 29 лютого — це унікальний у своєму роді день, який був штучно введений для того, щоб спробувати відшкодувати людству той факт, що насправді на кілька годин довше, ніж 365 днів. Цей 366-й день вигадав римський імператор Юлій Цезар, який вирішив, що 29 лютого буде з’являтися в календарі лише раз в 4 роки. Однак за часів папи Григорія XIII було виявлено, що 29 лютого повторюється не лише раз в 4 роки, але і в один з чотирьох років, які вважаються закінченням століть.

Знак Зодіаку 29 Лютого — Риби

Стихія Знака: Вода. Ваш знак Зодіаку зарахований до водяним знакам, які відрізняються наступними якостями: широта поглядів, миролюбність, делікатність, мрійливість, обдарованість, прагнення до комфорту і краси, співчуття.

Планета Управитель: Нептун. Зумовлює дар провидіння, віру. Нептун сприятливий для лікарів. Планета у вигнанні – Меркурій. Її Риби можуть подякувати за недолік раціональності, а також брак здорового прагматизму.

Риби — знак зодіаку народилися 29 лютого наділяє своїх підопічних приємною харизмою, що розташовує до них чарівністю, тактом, ввічливістю і дипломатичністю. Чарівність притягує до них велика кількість людей, багато з яких стають друзями народилися 29 лютого. Вони відмінно ладнають з самими різними людьми, вміють знайти підхід до всіх, чому неабиякою мірою сприяють ввічливі манери. Проте самих народжених 29 лютого часто вважають менш оптимістичними, ніж вони є в дійсності, і їх не завжди розуміють правильно. Буває, їх також вважають надмірно безтурботними, але це омана. Народжені 29 лютого володіють серйозними амбіціями, не бояться маніпулювати оточуючими людьми, вміють переконувати у своїй правоті і охоче користуються своїм даром впливати на натовп.

Отже, народжені 29 лютого завжди мають моложавий вигляд. Таке відчуття, що у них, як у кішок, 9 життів і вони володіють здатністю постійно уникати небезпечних ситуацій. Їх дії можна розглядати як підтвердження незвичайної дати їх народження. У самому справі, народжені 29 лютого (і вони самі про це знають) можуть здійснювати більш ніж дивні, на погляд оточуючих, вчинки, але їм, як правило, все сходить з рук. Досить рано народжені в цей день починають розуміти, що представляють із себе незвичайних людей, проте їх сприйняття дійсності здається швидше дивним, але аж ніяк не дурним. Так як їх день народження — це рідкісне і тому особлива подія, вони схильні бачити щось видатне в тих аспектах, які інші прийняли б як само собою зрозуміле. У кращому разі ці люди схожі ча дітей, які дорожать простенькими іграшками; в гіршому — це несерйозні особистості, завжди потребують.

Народжені 29 лютого, як правило, рідко демонструють свою унікальність оточуючим, намагаючись «наблизитися» до звичайних людей. З цієї причини вони більше тяжіють до роботи, пов’язаної з нормальними людськими інтересами, що дозволяє вирішувати проблеми повсякденного життя. Їх бурхлива уява і фантазія виражаються вдома, а не в суспільстві. І все ж народжені в цей день не повинні відмовлятися від своєї індивідуальності, для того щоб стати «звичайними». В той же час зовсім непогано для них було б відмовитися від тих звичок, які іноді викликають здивування в оточуючих. Але якщо позбавлення від своїх «недоліків» стане для них самоціллю, то тоді слова «поліпшення», «регулювання» будуть синонімами слова «придушення».

Більшість людей, народжених 29 лютого, намагаються компенсувати свої реальні та уявні недоліки. Ті, хто робить це через амбіційні устремління до успіху, піддаються ризику піддатися спокусі непомірно звеличувати себе. З іншого боку, свідомо ухиляються від життєвих проблем зрештою можуть стати романтичними ідеалістами, які бережуть себе» і живуть у своєму вигаданому світі. Народженим в цей день слід намагатися уникати подібного роду крайностей і знайти «золоту середину» у своєму житті.

Чоловік Риби — народився 29 Лютого

Чоловіки, які відзначають день народження 29 лютого — можуть пишатися такими рисами: такий кавалер — щедрий, з інтуїцією, жертовний, романтичний. Чоловіки-Риби – ідеалісти і мрійники, це легкі і комфортні в спілкуванні люди. Ввічливість і тактовність не дозволяють чоловікам цього знака проявляти відкриту агресію, що є найчастіше їх проблемою. Чоловіки-Риби легко закохуються і важко вибудовують міцні гармонійні стосунки. Головні проблеми в любові пов’язані з прагненням до недосяжного ідеалу і побудовою відносин з тими, хто має набагато більш яскравим темпераментом.

Жінка Риби — народилася 29 Лютого

Жінки, які народилися 29 лютого, наділені такими рисами: така дама — інтелектуальна, уважна, співчутлива. Жінки-Риби – чарівні, тонкі й загадкові панянки, які приваблюють чоловіків своєю вразливістю і беззахисністю. Їх жіночність і слабкість є їх головним козирем, створює навколо них атмосферу таємничості. Її розташування досягти нелегко, і саме розум часом змушує її не йти на поводу емоцій. Самими сильними рисами жінок-Риб є жіночність та вміння правильно розпоряджатися своїми фірмовими рисами – крихкістю і м’якістю.

День Народження 29 Лютого

Люди, народжені 29 лютого знак зодіаку Риби, виглядають набагато молодше свого реального віку. І це цілком виправдано з логічної точки зору. Адже якщо наш вік відповідає кількості днів народження, то таких дат у народжених в цей день буде в чотири рази менше, ніж у інших людей, оскільки їх день народження настає лише кожні чотири роки. Таким чином, виходить, що формально вік таких людей зменшується в чотири рази. Це містичним чином відбивається на їх зовнішньому вигляді.

Всім відомо, що день 29 лютого ввели спеціально для корекції календарних років, оскільки в дійсності період звернення Землі навколо Сонця трохи довше, ніж календарний рік. Різниця між ними становить кілька годин, і за чотири роки набігають вже добу, які вилилися в цей додатковий день. Таким чином, люди, що з’явилися на світ 29 лютого знак зодіаку Риби, завжди молодо виглядають. Їх паспортний вік важко визначити на око. Таке незвичайне стан справ впливає на вчинки цих людей. Іноді їх дії з працею піддаються логіці, їх поведінка може бути абсолютно ірраціональним. Проте оточуючі ставляться до цього терпимо, списуючи ці дивацтва на їх день народження.

З самого дитинства люди, народжені 29 лютого знак зодіаку Риби, звикли відчувати себе незвичайними, особливими людьми, відмінними від інших. Однак реальність вони сприймають цілком адекватно, тільки трохи під іншим кутом зору. Оскільки їх день народження випадає лише раз в чотири роки, в той час як їхні однолітки відзначають його кожен рік, вони схильні надавати особливого значення тих речей, які для інших людей не представляють нічого видатного. Пересічні незначні події можуть викликати у них перебільшену реакцію. Це може призвести у майбутньому до їх неспроможності як дорослої, самостійної особистості.

Відмінність від навколишніх обтяжує людей з датою народження 29 лютого знак зодіаку Риби, вони намагаються не виділятися з загального кола і влитися в колектив. Тому вони, зазвичай, займаються громадською діяльністю, виконуючи звичайні, пересічні справи. Своєму багатому уяві вони дають волю вдома, наодинці з собою. Проте їм не варто придушувати в собі прагнення до вираження власної особистості і намагатися бути схожими на інших. Це зупинить їх духовний розвиток і задавить в зародку наявні у них таланти. Однак їм не завадило б позбутися своїх дивних звичок, які можуть скласти про них невірне враження у оточуючих.

Ті, хто народилися 29 лютого знак зодіаку Риби, намагаються знищити в собі найменший натяк на недоліки, намагаючись відповідати загальноприйнятим стандартам. Деякі з них впадають в іншу крайність, категорично заперечуючи будь-які зміни, перетворюючись у закінчених романтиків.

Любов і Сумісність

У близьких стосунках ви віддана, любляча і щедрий партнер. Ви романтичні, ідеалістичні, а тому шукаєте настільки ж турботливої й ніжного коханого, як і ви сам.

Хороші перспективи на створення поважає один одного, сім’ї у Риб з Раком, Скорпіоном і Тельцем. Саме з ними ці люди найбільш сумісні, у них однакові погляди на сімейне життя, схожі життєві пріоритети. Може бути успішним шлюб і в союзі з Дівою, Вагами і Козерогом, шанси, скажімо 50/50. Вони відразу ж повинні розподілити відповідальність і обов’язки, домовитися про те, що будуть сприймати свободу одне одного і поступатися. Шлюб з поганими перспективами бачиться з такими знаками, як Овен, Близнюки і Лев. Скажімо, в даних сполученнях пар — зовсім мало перспектив на щасливий шлюб, навряд чи вони зрозуміють одне одного.

Робота і Кар’єра

Народилися 29 лютого не сильно люблять виділятися з натовпу, тому приховують свою несхожість на інших, прикидаючись звичайними людьми. Дата народження 29 лютого знак зодіаку Риби дарує їм нерозумне уяву і фантазію, але вони показують це тільки близьким і друзям, роботі намагаються вести себе як звичайні прагматичні люди, далекі містицизму і захоплень потойбічним. Однак ці люди повинні пам’ятати, що їм не слід відкидати себе і власну натуру в дуже сильній мірі, інакше фортуна відвернеться від них.

Свою поведінку можна і скоригувати у бік суспільних очікувань і пристойної поведінки в суспільстві. Епатаж – далеко не завжди ваш друг. Головне у всьому дотримуватися почуття міри і не намагатися у що б то не стало заганяти себе в рамки нормальності. Інакше замість важливого для Риб (саме Риби відповідь на питання дату 29 лютого — який знак зодіаку) духовного розвитку і самовдосконалення ви будете пригнічувати і ламати свою натуру, в результаті чого станете нещасною людиною і не зможете реалізувати себе.

Здоров’я і Хвороби

Ці люди від природи наділені міцним здоров’ям. Вони ризикують зіпсувати його своєю пристрастю до модним сумнівним дієт і експериментів. Їм слід бути більш стриманими у питаннях здоров’я і або консультуватися з хорошим лікарем, або користуватися тільки старими і перевіреними засобами. Їм корисно займатися готуванням, в якій вони зможуть швидко реалізувати свої амбіції, але варто самим контролювати свій раціон і не переїдати. Щоб нервова система не підвела вас, не забувайте про регулярне відпочинку. Намагайтеся занадто довго не спати вдень, щоб не заробити безсоння вночі. Участь у спортивних змаганнях як не можна більше підійде цим людям. Також їм рекомендовані заняття фітнесом і танцями.

Народилися в цей рідкісний, буває лише раз в 4 роки день зазвичай щастить. Вони здорові, гарно виглядають, докладаючи до цього мінімум зусиль, їм щастить, невдача обходить їх стороною. Незважаючи на те, який знак зодіаку 29 лютого, вони час від часу роблять дивні і ексцентричні вчинки, яких зазвичай очікують від Водоліїв, але ніяк не від Риб. Тим не менш, будь-які витівки ним прощаються, то завдяки їхньому везінню, то завдяки їх чарівності. Взагалі ці люди від народження незвичайні і дещо дивні, про що вони самі здогадуються дуже рано. Вони завжди залишаються молоді душею, ніби старіють дійсно в чотири рази повільніше, іноді це приємно доповнює їх харизму, а іноді це робить їх інфантильними і залежними людьми.

Доля і Удача

В цей день народжуються люди, щедро наділені талантами, артистизмом, які вміють впливати на людей, повести за собою. Це природжені лідери. Вони люблять подорожувати, схильні до зміни місць. В молодості можуть бути проблеми в матеріальній сфері, але завдяки своїй завзятості і працьовитості вони зможуть досягти благополуччя у фінансовій сфері. Особливо успішно можуть заявити себе в музиці, живопису, літературі, електроніці. У них зазвичай гармонійні стосунки в сім’ї. Вони прив’язані до будинку, сім’ї, шанують сімейні традиції. Ці люди здатні досягти високого положення в суспільстві, популярності, фінансові справи у них зазвичай в повному порядку.

Поради Рибам, Народилася 29 Лютого

Народилися 29 лютого намагаються компенсувати свої недоліки, уявні і справжні. Іноді на цьому шляху вони можуть занадто захопитися самозвеличуванням і заробити «комплекс Наполеона». Інший полюс – втеча від грубої дійсності у вигаданий світ, нахил до ідеалізму.

І те, й інше – крайнощі, які народилися 29 лютого потрібно уникати їх, пам’ятаючи про почуття міри, і триматися середини. Знайдіть баланс між особистим і суспільним. Розвивайте почуття впевненості в собі. Не надто довіряйте загальноприйнятим цінностям. Поділіться своєю фантазією з навколишнім світом.


Залишити відгук