Сонник Сходи — до чого сниться ?

Сходи уві сні — символ дороги, успіху в справах, просування нагору, почестей і досягнення мети. Стан сходів (якщо вона міцна) і її ступенів (якщо не розбиті і не відсутні), а також їх кількість у сні означає, наскільки важкою або небезпечною для вас виявиться сходження по ній. Будь-які вади сходи уві сні обіцяють вам труднощі і перешкоди в справах. Переляк при підйомі по сходах у сні означає, що в житті вам доведеться нелегко і, можливо, ви так і не отримаєте бажаного. Круті сходи в сні — знак небезпеки від занадто поспішних і ризикованих дій. Плавний підйом сходи пророкує, що ваші справи будуть просуватися вперед гладко, як по маслу.

Гвинтові сходи означає, що вам доведеться докласти багато зусиль для досягнення того, що іншим дається легко або сама йде в руки. Іноді такий сон указує, що вам потрібно братися за справу з іншого кінця. Мотузкові сходи у сні вказує на те, що ви непогано впораєтеся з ризикованою справою. Підніматися по сходах у сні означає, що ви будете йти вперед, до мети. Спускатися по сходах — знак неприємних змін в справах, занепаду духу, втрат і збитків, поганий кінець хорошої справи.

Впасти зі сходів у сні — вказівка на те, що не слід робити будь-яких кроків або піддаватися спокусі, якщо це може зашкодити вашим відносинам з близькими або партнерами по бізнесу. Бігти по сходах нагору, рятуючись від погоні, означає вдалий вихід з небезпечного положення. Нести сходи у сні — знак того, що ви не кинете одного в біді. Сходи біля вашого будинку або вікна бачити в сні означає, що вам слід боятися злодіїв.

Розбирати сходи, щоб інші не могли піднятися по ній, уві сні — вказівка на те, що ваш виверткий розум допоможе вам досягти бажаного і при цьому спритно усунути суперників. Сходи, що піднімається високо вгору або йде в небо, — знак швидкого виконання заповітного бажання, особливо якщо вам кілька разів поспіль сниться, що ви підіймаєтеся і піднімаєтесь по ній нагору. Такий сон пророкує, що все у вашому житті йде як вам хочеться. Дивіться тлумачення: Бандит, Вгору, Вниз.

Сходи вказує на способи досягнення слави і високого становища. А що стосується спускання по сходах, то, якщо побачив сон знаходиться в подорожі, повернеться з нього, а якщо він є главою країни, складе з себе повноваження і буде остранен від своєї роботи. Хто побачить у сні як піднімається вгору по сходах, той підніметься вгору по духовним щаблях Ісламу. Підніматися по сходах з чорних цегли — до світової слави і шани через роздачі милостині. Підніматися по сходах з червоних або синіх цегли або дерев’яними сходами — до поступового визнанням і пошаною у всьому світі, якщо у сні є ознаки, що вказує на це.

Підніматися вгору по сходах — це, також, знак успіху і удачі в справах. Піднятися по сходах до самого верху і опинитися в знайомому місці — до прибутку або вдалому подорожі. Піднятися вгору по сходах і опинитися в красивій незнайомій кімнаті або залі означає, що Ваш життєвий шлях був правильним, і душа після смерті оселиться в Раю.

Спуститися по сходах і опинитися в якомусь знайомому місці — до позбавлення від заважають Вам жити недоліків. Сон, в якому людина бачить, що спустившись по сходах він опинився в незнайомому йому місці означає, що термін його життя підходить до кінця, а сходинки-це прожиті ним. Бачити уві сні золоту драбину — до добра і блага, мідну-до усладам життя і забав, срібну-до перелюбства, дерев’яну-до лицемірства. Авторитет того, хто побачить кам’яні сходи, підвищиться серед оточуючих, як підвищиться і його жорстокість.

Приснився сходи — це досить легко толкуемый символ, який розповідає про вашому житті на даному етапі. Бігти по сходах вгору — сон закликає проявляти більше обачності і уважності до своїх близьких. Ви перебуваєте на піку популярності у протилежної статі, що може бути викликано кар’єрним та соціальним ростом, зростанням впевненості у своїх силах і неперевершеності. Як би там не було, ви повинні завжди пам’ятати про тих людей, які ділили з вами труднощі вашого життя.

Для жінки побачити на верху сходів чоловіка (і навпаки) — це означає, що їй давно хочеться перейти до більш близьких відносин з якимось знайомим людиною, однак вона не може зважитися щось зробити для цього. Швидше за все, цьому служать перешкодою накладаються суспільством обмеження, але їх не треба брати до уваги, адже щастя дорожче всіх умовностей разом узятих.

Швидко спускатися зі сходів — для вас характерне пред’являти завищені вимоги партнеру або претендентам на його місце, тому цілком можливі труднощі в спілкуванні з протилежною статтю. Якщо наснилося падіння зі сходів, значить, чоловік, про якого ви були дуже високої думки, стане для вас джерелом сильного розчарування. Та все ж, якщо у вас були чудові сексуальні відносини, що доставляють повне задоволення, то відмовлятися від них небажано.

За словами Бренниуса Салюстиуса, сновидіння про сходах сповнені глибокого сенсу. Молодій людині, у сні піднялася на самий верх сходів, належить виконання всіх мрій, у нього з’являться просто розкішні перспективи. Він одружується на дівчині, розташування якої давно досяг. То ж значення має цей сон і для дівчат.

Сон вважається сприятливим і для ділової людини, оскільки означає добробут, багатство, шану і мирську славу. Якщо піднявся до самого верху сходів уві сні селянин, його чекає рясний урожай та збільшення статків. Вчені і студенти доб’ються здійснення вищої межі мрій. Вдові сновидіння, в якому вона піднімалася сходами, повідомляє, що туга і смуток скоро залишать її, звільнивши місце в серці для радості.

Дійшовши уві сні до верху сходів, ви, подивившись вниз, відчули запаморочення — значить, не зможете перенести нового високого становища. Сповнившись гордості і зарозумілості, ви знову опинитеся внизу, в безодні мороку. Поки ви підіймалися по сходах, вона зруйнувалася — так само впадуть і ваші надії.

Приснився сходи — це провісниця вашого успіху в діловій сфері життя. Завдяки своїй енергії і здібностям ви зможете заслужити видатний статус в ділових колах. Підніматися по сходах — ваше щастя буде воістину безмежним, життя буде просто казковою. Впасти з неї — для зайнятих в сільському господарстві це передвістя мізерного врожаю, для зайнятих у торгівлі — марних спроб досягти успіху і породженого цим відчаю.

Зламана сходи — провісниця повного провалу буквально в усіх справах. З допомогою драбини втекти з ув’язнення, тюремного ув’язнення — сон до успіху, парним з безліччю ризикованих дій. Якщо, піднімаючись по сходах, ви відчули, що закрутилася голова, це до вашого неспокою з приводу нових надаються вам почестей. Як тільки ви піднесеться у своєму становищі, ви ввійдете в смак і будете вередувати і наказувати.

Сходи — це засіб потрапити до якихось життєвих висот або ж до цінностей, до яких важко отримати доступ. Дуже поширені сновидіння, в яких люди зі сходів падають. Як би там не було, ключовий компонент тлумачення образу сходи — це отримання специфічного, хоча й хиткого, доступу до цінностей, в яких ви відчуваєте потребу. Нерідко такий доступ супроводжує втрата права доступу або удачі.

Якщо вам приснилося попадання в таку ситуацію, в якій неможливо отримати що-небудь без сходів, то таке сновидіння може говорити про те, що ви досить обмежені в матеріальних засобах. Нами гостро відчувається залежність від земного тяжіння і обмеженість можливості підніматися високо вгору. І коли уві сні ми не отримуємо можливості злетіти, єдиним способом піднятися над землею буде підйом по сходах.

Підніматися по сходах у сні — значить наяву домогтися великих успіхів у кар’єрі. Вам вдасться досягти загальну повагу і любов. Однак не думайте, що все так безхмарно: часом Вам доведеться зіткнутися з деякими труднощами. Але в результаті Вас чекає стабільна успішна життя в достатку. А от спуск по сходах передвіщає втрати. Ви можете позбутися кар’єрних висот, поваги підопічних або навіть простого людського щастя. Якщо уві сні Ви вважаєте сходинки, значить зараз Ви витрачаєте свій час даремно. Справи не принесуть Вам ніякої користі, поки Ви не зрозумієте, що Вам дійсно потрібно. Зруйнована драбина — і зовсім поганий знак. Вам не судилося досягти своїх цілей, і перешкодити Вам в цьому може хвороба або смерть близької людини.

Сходи — це те, з допомогою чого поверхня або різні просторові обсяги поділяються на окремі сегменти. Вони самі по собі є природним явищем, тому служать символом поділу на сегменти (це типово для раціональності) або, якщо говорити по-іншому, символом діалектики «шестерні», позначають поневолення суб’єкта чужим комп’ютером. Рух вгору або вниз по сходах — це говорить про більшої або меншою мірою підпорядкованості машині. У всіх випадках приснився сходи повідомляє про ситуацію, якою управляє монітор відхилення; у зв’язку з цим образ сходи завжди негативний.

Сходи — це ваш життєвий шлях. Вела вгору — знак майбутнього процвітання, реалізації планів і досягнення цілей. Вела вниз — становище погіршиться, можуть звільнити з роботи. Глибоко вниз — є ймовірність опуститися до самого соціального дна, перетворитися на бомжа. Зламана — зустрінете на шляху перешкоду. Вдалося по ній пройти — подолаєте перешкоди; це сон-заклик мобілізувати свої сили. Кругла — до складного шляху. Полога — все буде виходити просто, але необхідно задіяти всі можливості, не упускаючи особливо вдалих моментів.

Підніматися по сходах — справи засмутяться, будуть переслідувати невдачі, занепад духу. Спускатися по сходах — ви можете знайти ключ до успіху. Впасти зі сходів — погана прикмета. Побачити в сні драбину або приставні сходи — вас спіткають невдачі і страждання через те, що якийсь чоловік відплатить вам за добро чорною невдячністю. По сходах підніматися на шибеницю — багато з планів проваляться, вчинки можуть викликати просто згубні наслідки.

Підніматися по сходах — зможете задовольнити своє самолюбство; спускатися — відплатять невдячністю; стояла під вікном — будьте обережні, можуть обікрасти; нести — допоможете іншим; впасти з неї — пристрасть перетворить вас в необережного людини; сходи до неба — все йде в відповідності з вашими задумами. Приснилася мотузкові сходи — якась важка справа буде мати гарне закінчення.

Підніматися по сходах, сходи в приміщенні — сон з таким змістом означає, що підйом відбудеться і у житті; спускатися — до невдач. Побачити окремі щаблі — з’являться якісь нові можливості; ступені снилися зламаними — значить, будуть у вас вороги і просто недоброзичливці.

Сон, у якому ви піднімаєтеся по сходах, обіцяє вам щастя в любові і успіх у протилежної статі. Якщо, піднімаючись по сходах, ви відчуваєте запаморочення, це знак того, що нові почесті ослепят вас, ви будете вести себе капризно і прагнути командувати коханою людиною.

Сходи у сні символізує рух нагору; завдяки вашим здібностям і енергії ви займете високе положення в ділових колах. Піднімати сходи – до процвітання і безмежного щастя. Зламана сходи сниться до повного провалу всіх ваших починань.

Очевидний знак службового просування; життєвий спуск або підйом. Ступені можливості; крута полегшення близько; лестницастремянка близький успіх.


Залишити відгук