Сонник Ліс — до чого сниться ?

Якщо попросити людей підібрати визначення до слова «ліс», то можуть бути названі різні — наприклад, лякаючий, чарівний, величавий, повний небезпек, священний та інше. Наша свідомість пов’язує ліс з почуттями задоволення, страху, великого простору, а також з необхідністю йти через нього, і це і є ключові моменти для тлумачення сновидіння.

Все зі сну події відбувалися в лісі — значить, ліс можна розглядати в якості звичайної — спокійною і сприятливою (або навпаки) — майданчики для розгортаються подій. Сновидіння такого роду служать відображенням сприйняття сновидцем власного оточення в реальному житті.

Якщо ставилася мета перетнути ліс, то хто це робив і для чого? Щоб щось знайти або чогось уникнути? Якщо приснилося, що ви поодинці йшли в ліс, щоб поспілкуватися з тим, хто там живе відлюдником, бажаючи здобути з її допомогою мудрість, силу, особливі здібності, тоді ліс є місцем випробування і пошуку. Довелося ховатися — це можна розцінювати як спробу піти від нав’язливого впливу, які роблять бізнес і наслідки науково-технічної революції. Схоже, ви маєте потребу в оновленні та набутті життєвого спокою.

Якщо у ліс уві сні ходила пара, тобто чоловік і жінка, то в такому разі, якщо дотримуватися теорії психоаналізу Фрейда, ліс є романтичним місцем, де розкриваються наші приховані бажання і дрімаючі можливості. Ліс в реальному житті з чим у вас асоціюється в першу чергу з відпочинком і спокоєм, побоюванням заплутана, відкриттям або необмеженим вибором? Згадайте, чи було у вас відчуття до такої міри давить життя, що для вас здається просто неможливим в єдиному лісовому масиві побачити окремі дерева.

Темний ліс у сні — знак смутку, прикростей і перешкод у справах. Іноді ліс у сні означає незнайому справу або незнайоме місто (країну). Пробиратися через нього у сні означає, що ви зробите все можливе, щоб домогтися свого, але ваші плани приречені на провал. Вибратися уві сні з темного лісу на світле місце — дуже добрий знак. Такий сон означає, що ви впораєтеся з будь-якими труднощами і досягнете бажаного.

Палаючий ліс бачити в сні — знак збитків і прикростей. Світлий ліс, залитий сонцем, зі співом птахів у сні бачити — знак романтичного настрою, отримання приємних звісток від милого людини або зустрічі з ним. Іноді такий сон пророкує щасливе подружжя. Бачити його на відстані — знак самотності; входити в нього означає переляк. Лісоповал бачити в сні — передвісник жалоби і скорботи; самому рубати ліс у сні — до успіху в справах; бродити по ньому взимку або восени означає, що вас чекають важкі часи. Музику чути в лісі або співати самому — до радості.

Галявина в лісі в сні — знак побачення з одним. Висохлий ліс (сушняк) у сні бачити — знак розчарувань і повного краху надій. Такий сон означає початок довгого періоду невдач у вашому житті, тривалість якого буде пропорційна кількості засохлих дерев у вашому сні. Березовий гай у сні символізує успіх і задоволення. Зелений гарний ліс у сні бачити означає, що вас чекає успіх у справах. Хвойний ліс у сні — знак міцного здоров’я і забезпеченості, які будуть супроводжувати вас до самої старості. Особливо сприятливо бачити такий сон під Водохреща. Тартак у сні означає укладання важкого справи (без сучка і задирки). Дивіться тлумачення: Дерево, Листя.

Заблукати в лісі — знамення того, що скоро нагряне розчарування в справах, на які занапастили масу часу. Цілком можливо, цей сон передвіщає «самотність у натовпі», тобто, поділитися своїм горем чи радістю вам буде зовсім не з ким, незважаючи на масу людей вас оточують. Побачити пустелю на місці, де недавно ще був ліс, — пророцтво страшної екологічної катастрофи. Через нераціональне втручання руки людини в природний світ загинуть безліч тварин і рослин, моря і океани будуть засмічені.

Прогулянка по заповідних лісах – передвістя незвичайної подорожі в далеку країну, в результаті чого ви дізнаєтеся щось нове і цікаве. Іноді цей сон передвіщає страшний час, коли на земній кулі залишиться настільки мало тварин, що подивитися на них буде можливо тільки в спеціальних місцях. Коли вам сниться, що під час дощу, ви знаходитесь у лісі, значить настав час покаятися перед Богом у своїх гріхах. Цей сон підказує, що ви зробили речі, які потребують покаяння. Вирубка лісу – свідчить, що ваші плани не зупинити нічим. Вам все одно, що постраждає чиєсь матеріальне і моральне становище, або сімейне життя. Господь подібне не схвалює, вважається, що завжди необхідно думати про ближніх своїх.

Сновидіння, в яких людині сниться ліс, можуть передбачати різні події. Приміром, якщо у вашому сні ви проходите через молоду зелену діброву і листя немов вітає вас, то незабаром у вашому житті настане смуга везіння, яка дозволить вам реалізувати найфантастичніші задуми. Вмираючий ліс сниться до смутку, страждань, втрат. Якщо він сниться дамі, яка переступила четвертий десяток, то він повідомляє, що їй потрібно прийняти доконаний факт: найкраще в її житті вже сталося.

Густа зелена гущавина в снах вказує на везіння і удачу в будь-яких починаннях. Якщо у сновидіннях ви бачите дерева без листя, то сон передвіщає катастрофічно-згубні зміни у вашій долі. Якщо ви заміжня і вам снилося, що ви заблукали в густому лісі, то вас намагаються сповістити про майбутні проколах на роботі і конфліктах із супутником життя.

Побачений ліс обіцяє якісь зміни, які відбудуться у ваших справах. Зелені хвайные зарості сняться до удачі; голі, облетіли дерева — до змін, які будуть для ваших інтересів згубними. Побачити лісова пожежа — завершити реалізацію планів, вас чекає благополуччя і, може бути, достаток. Ходіння по густому лісі в сні обіцяє чвари в сім’ї, а також невдачі, пов’язані з роботою. А якщо при цьому ви змерзли і зголодніли, попереду у вас неприємна поїздка. Ліс мертвий, з висохлими деревами сниться до розчарувань.

Побачений листяний ліс повідомляє про проблеми зі здоров’ям, породженим власним песимістичним ставленням до життя. Хвойний — це відображення ваших похоронних думок і настроїв; сон закликає не ховати себе до терміну і поглянути на життя більш оптимістичним поглядом. Палаючий ліс повідомляє про шанси, які надасть доля, щоб ви нарешті перестали хворіти, мати потребу і хандрити. Осінній, який облетів сниться до щасливого свята і благополуччя.

Гуляти в сні по лісі – Ви потребуєте відпочинку і самоті. Спілкування з людьми – як близькими, так і сторонніми – заважає Вам розібратися у власних почуттях і бажаннях. Заблукати в лісі – у найближчому майбутньому Вашим почуттям буде завдано несподіваний і нищівного удару. Довіртеся інтуїції і близькій людині, який зможе підтримати Вас у важку хвилину.

Ліс — це уособлення нашого несвідомого, сукупності людських інстинктів, хаосу, який привертає до віртуальності творчої дії, а також сексу, які характеризується віртуальністю, спрямованої на генітальну стадію (стадію зрілості людини).

Бачити ліс з буйної та пишної рослинністю — удачі і вигоди. Сидіти або лежати в лісі — швидке одужання. Посеред лісу виростає дерево — народиться ще один благородний син. Полювати, перебуваючи в лісі — справа не зладиться.

Уособлення чужої сторони. Приснився прогулянка по лісі жінкам віщує закоханість, чоловікам — романтичну зустріч.

Дерева, вкриті зеленим листям, обіцяють виконання мрії про щасливий шлюб. Мертвий ліс передвіщає розчарування в любові.

Бачити або перебувати в сні в лісі — до благополуччя і процвітання. Заблукати у сні в лісі, отже, мати прихований недугу.

Ліс — це провісник щасливої любові, завдяки якій всі ваші справи будуть розвиватися досить благополучно.

Заспокоєння; труднощі. Просуватися в ньому символ самопізнання; важка життєва ситуація.

Зелений — до здоров’я, багатства і успіху в справах. Заблукати в лісі — захворієте.


Залишити відгук