Сонник Стрічка — до чого сниться ?

Взагалі, стрічки, тасьма, різнокольорові смужки тканини у сні означають дороги. Жінкам сон про стрічках іноді вказує на їх недостойну легковажну поведінку, з-за якого вони можуть втратити своє добре ім’я. Це відноситься до снів, коли жінки прикрашають уві сні свої наряди стрічками або вибирають стрічки, прикладаючи їх до себе. До серії цих снів відносяться і такі, в яких ви побачите, що стрічки, що служили для прикраси, полиняли, порвалися, обірвані і т. д. Такі сни пророкують фіаско в особистому житті, розрив відносин з коханим через його зраду.

Строкаті стрічки або різноманітність яскравих кольорів — передвісник того, що ваше життя буде різноманітною, повної зміни яскравих вражень. Такий сон також попереджає вас про те, що ваше легковажне поводження завадить вашому успіху і зіпсує думка про вас в очах оточуючих. Чим довше будуть стрічки, які ви побачите уві сні, тим далі простягнеться ваш шлях. Змотувати стрічки в клубок і розуміти, що їй немає кінця і краю, — знак тривалого далекої подорожі, яке надовго розлучить вас з родиною чи близькими людьми. Довга стрічка, яка здасться вам нескінченної у сні, означає, що ви заплутаєтеся в боргах.

Кілька стрічок одного кольору — знак нудною та одноманітною життя. Купувати стрічки у сні — знак непередбачених витрат. Якщо вам присниться, що даруєте стрічки близькій чи коханій людині, то ваші відносини зжили себе. Дарувати стрічки незнайомим — знак нового захоплення. Відміряти стрічки у сні означає, що у вас буде стабільний заробіток, який забезпечить достаток у домі. Пришивати стрічки до одягу в сні — знак бажання побратися з коханим. Сплутати стрічки у сні означає, що ви сильно напутаете у своєму житті. Зв’язувати кінці стрічок — знак щирої прихильності або ж спроба розгадати якусь таємницю. Стрічки з написом у сні передвіщають отримання сумних новин. См. одяг, мереживо.

Стрічка — найрізноманітніші розваги та задоволення. Чорні або дуже темні стрічки — до смутку і тяжких переживань з-за того, що вас не розуміють і недооцінюють. Різнокольорові стрічки говорить про майбутнє свято з безліччю гостей і рясним частуванням. Стрічки одного кольору — одноманітність життя, яку ви ведете. Стрічки з написами — передвістя сумних подій та втрат. Коротка стрічка — ваша сердечна прив’язаність буде відкинута. Довга стрічка — наробите боргів. Заплітати стрічки в коси — зав’яжете приятельські стосунки з компанією веселих людей. Купувати стрічки — марні витрати. Дарувати кому-небудь стрічки — до нового цікавого знайомства. Різати стрічку на шматки — ваше життя обіцяє бути легкою і безтурботною. Зав’язувати стрічки в банти — до несподіваного і радісної події.

Наснилися стрічки на чужій одежі — значить, ви будете перебувати в товаристві веселих друзів, які будуть вам до душі; побутові клопоти вас не будуть стомлювати. Прикрашати себе стрічками — дівчині такий сон говорить про те, що вона скоро отримає довгоочікуване пропозицію руки і серця, ось тільки легковажність може призвести її до помилки. Їй наснилися інші прикрашені стрічками дівчата — значить, у неї будуть суперниці, намагаються відняти майбутнього чоловіка. Для жінки сон, у якому вона купувала стрічки, означає її майбутню приємну і позбавлену проблем долю. При цьому вона сердилася або була незадоволена стрічками — наяву в найближчому оточенні відшукається суперниця.

Молода дівчина, якій приснилося, що вона прикрашає себе стрічками, наяву отримає пропозицію, якого довго чекала. Проте їй слід ставитися до майбутнього шлюбу серйозно, інакше її легковажність може послужити причиною зруйнованого щастя. Сон, у якому вона бачить, що стрічками прикрашають себе інші дівчата, обіцяє появу суперниць, які прагнуть завоювати любов її майбутнього чоловіка. Купувати стрічки у сні означає легку і приємну життя. Однак якщо дівчині не подобаються її стрічки, це віщує суперницю там, де вона очікує менше всього.

Привиділися стрічки, спадаючі з чийогось наряду,- вас очікують веселі і симпатичні друзі. Якщо дівчині приснилося, що вона прикрашає себе стрічками,- скоро отримає довгоочікуване пропозицію руки і серця. Головне — не зробити легковажного кроку і не зробити помилку. Якщо їй наснилися інші дівчата, прикрашені стрічками, то у неї будуть суперниці. Дівчина, купувала у сні стрічки, може розраховувати на приємну і легку життя. Якщо вона сердилася або була незадоволена стрічками — найближчим часом виявить суперницю.

Стрічка — це одна з прикрас, яке можна використовувати як саме по собі, так і в поєднанні з чимось. Стрічки надають поряд відтінок легкості, витонченості. Серйозне значення для трактування має також і те, якого кольору стрічки у вашому сні. Для кращого розуміння снів з присутністю стрічок зверніться до символу «кольору». У загальному ж випадку стрічки різних кольорів можуть символізувати дуже великий діапазон особистих переживань: від байдужості та ледарства до сильної закоханості або горя і туги.

Тримати стрічку — до вірної прихильності; зелений — символ надії; червона — до радості й розваг; жовта — до переляку; блакитна — до відданої любові; чорна — до смутку; нескінченна — влізе в борги; приміряти — до непоганого заробітку; пришивати до чогось — закохаєтесь і обручитесь; сплітати — до симпатії; з написом — дізнаєтеся сумну новину; різнобарвна — помре якась видатна особа.

Стрічка символізує прихильність. Якщо вона дуже довга – борги. Вплітати стрічку – зійтися з ким-небудь. Напис на стрічці – погана звістка.

Стрічки — залежність, самотність. Строката — знайомство; плести — дружба; обірвати, відрізати — розлука; на інших — суперниці.


Залишити відгук