Сонник Лінь — до чого сниться ?

Якщо приснилася власна лінь, це говорить про те, що, організовуючи якусь справу, ви допустите промах, який пізніше стане причиною розчарування і засмучення. Для молодої жінки уві сні думати, що її обранець ледачий людина, — це означає, що у неї не буде успіху у сильної статі з-за поведінки, яке відіб’є всяке бажання у чоловіків одружитися на ній. Бачити, як лінувалися інші, — це сон говорить про те, що вашій працездатності можна тільки позаздрити.

Якщо у сні вам ліньки щось робити, не виключено, що у вашому житті є якийсь аналог сновидческого заняття, активний розвиток якого варто пригальмувати. Через лінь уві сні підсвідомість рекомендує не робити чогось, що ви як раз намір здійснити. В загалом лінь у сні є своєрідною підказкою, що потрібно відмовитися від активних дій, краще нічого не робити, а обрати вичікувальну позицію.

Лінуватися у сні – до серйозної помилки в організації справи. Якщо молода жінка в сні помічає це якість за своїм обранцем – вона не матиме успіху у сильної статі. Її поведінка відштовхне навіть чоловіків, які мають намір одружитися на ній.

Якщо дівчині сниться, що її коханий ледачий, це означає, що вона буде самотня із-за своєї негідної поведінки.

Сон, у якому ви побачили, що самі ледачі або хтось лінується, передвіщає вам збитки, втрати і розчарування.


Залишити відгук