Сонник Льон — до чого сниться ?

Поле льону — знак зради і корисливих інтересів. Рвати льон — до несподіваного отримання спадку. Лляний одяг або білизну — зекономите на малому, втратите на великому. Лляна скатертина на святковому столі віщує придбання речі, покликаної полегшити працю в домашньому господарстві. Користуватися лляною олією — великий виграш. Лляне насіння — знак процвітання в справах і благополуччя в родині.

Льон сіяти в сні — до прибутку й почестей. Обробляти льон у сні — знак швидкого отримання спадщини. Ткати з льону у сні означає благополуччя, досягнуте тяжкою працею. Льон бачити в полі зростаючим означає успіх для тих, хто має намір вступати в шлюб або має таємне бажання. Іншим такий сон передвіщає засмучення і перешкоди в справах. Дивіться тлумачення: Тканина.

М’яли уві сні льон — отримаєте спадщину; пряли — такий сон підказує, що ощадливість допоможе досягти благополуччя; для чоловіків він означає майбутній ганьба і приниження. Побачити лляну тканину — сон до поїздки в сільську місцевість; носити одяг з неї — вас чекає ганьба.

Сон про льон вважається хорошим, тому що символізує вжиті вами починання, які будуть вдалими і принесуть вам процвітання.

Носити в сні льняне, значить, чесно заробляти гроші (халял.

Льон — лити сльози, льняна тканина — дорога (взагалі будь-яка тканина).


Залишити відгук