Сонник Лекція — до чого сниться ?

Якщо в сновидінні ви розмовляли з лектором, щось запитували в нього, такий сон говорить про вашої надмірної допитливості, активності, яка постійно змушує вас влазити в чужі життя. Ви думаєте, що ваше втручання для людей життєво необхідно, адже насправді це далеко не так. У кожного є власний світ, куди вхід заборонено навіть самим близьким людям, і про це забувати не можна.

Побачили себе студентом на лекції — такий сон говорить про бажання якогось вашого знайомого розірвати зв’язок між вами: на його думку, вона вже вичерпала себе. Якщо ця людина розповість вам про своє рішення, не переживайте, тому що це абсолютно не означає, що ви винні в чомусь або діяли неправильно. Достатньо просто прийняти чужу думку в якості одного з можливих варіантів власного майбутнього.

Якщо в сновидінні лектором були ви, це говорить про те, що ви перебільшуєте свою роль у житті партнера, бажаючи піднятися і зайняти лідируючу позицію. Зараз між вами існують добрі, рівні стосунки, і всі ваші устремління будуть марними.

Втекли з лекцій — сон про цьому повідомляє, що ви готові піти на будь-які кроки, не беручи доводів розуму, і все заради задоволення, часто ілюзорного. Було б краще, якщо б ви перестали діяти в такому дусі, адже вам вже, швидше за все, доводилося помічати, що те, до чого ви прагнули, насправді не заслуговувало таких жертв. Конспектування лекції сниться до того, що у вирішенні якоїсь проблеми ви хочете йти по шляху найменшого опору, немов «конспектуючи» її, зменшуючи її до мінімуму.

Якщо у сні ви були на лекції, яка була вам цікава, це віщує щось настільки ж цікаве і нове, з яким ви вже скоро зіткнетеся в житті. Нові знання будуть сприяти вашому професійному зростанню. Запізнилися на лекцію — сон попереджає, що незабаром вам треба бути уважнішими, щоб повести себе правильно в потрібній ситуації. Лекція уві сні була нудна — ви зробите якийсь крок, з-за якого відчуєте каяття. Для молодої дівчини такий сон означає веселе розвага з поганим результатом.

Читати лекцію — ви надмірно занудливы, а ваш великий мінус — невміння швидко концентруватися у важливій ситуації. Крім того, якщо в сні ви побачили себе в ролі лектора, це означає, що найближчим часом ви будете приймати рішення, робити для себе висновок такої важливості, що вся подальша життя буде залежати від них. Слухали лектора — марно витративши час і зусилля, ви не досягнете ніяких результатів. Для ділових людей сон говорить про те, що вони розоряться або їх зрадять компаньйони.

Лекція — попередження: хтось може вмовити вас взяти участь в непотрібному вам заході. Слухати лекцію — незабаром ви отримаєте запрошення брати участь у справі, про яку й не думаєте. Читати захоплюючу лекцію — ви дасте гідну відсіч наклепникам і злостивцям. Якщо вашу лекцію слухають без інтересу — ви опинитеся в скрутному становищі.


Залишити відгук