Сонник Ліки — до чого сниться ?

Сон про ліки говорить про наших переживаннях після перенесених потрясінь. Іноді такий сон пророкує, що ви можете втратити прибуток або гроші. Приймати ліки у сні означає, що вам потрібно чимало потрудитися, щоб вийти з скрутного становища. Іноді такий сон означає, що хтось виказав вам своє довіру або заспокоїв вас у важкий момент. Давати кому-то ліки або таблетки означає, що у вас є вороги або заздрісники, які спробують нашкодити вам. Анотацію до ліків бачити або читати в сні — знак того, що у вас є вороги, яких вам треба побоюватися.

Приємного смаку ліки уві сні брати — знак допомоги друзів у важкій ситуації. Несмачне ліки прийняти у сні означає, що ваше життя така ж непоказна й невиразна, як смак ліків. Сушені лікарські трави бачити в сні — попередження про те, що вам потрібно подбати про своє здоров’я. Іноді такий сон пророкує важку хворобу. Гіркі ліки у сні — знак біди, смутку, важкої хвороби. Якщо хтось приніс його або дав вам, то той чоловік винен у ваших бідах. Якщо людина незнайома вам, то біда станеться несподівано.

Сон, у якому ви побачили лікаря, що дає вам рецепт на ліки, означає, що ви будете чекати допомоги від одного, але він відвернеться від вас або відбудеться відмовками. Пити настій з трав у сні — до прибутку, яка, однак, не дуже обрадує вас. Приймати краплі у сні — до зміни роботи або місця проживання. Якщо вам присниться, що ви даєте ліки кому-небудь, то бійтеся втратити вірного друга, чиї очікування ви обдурите. Якщо уві сні ви відкриваєте пляшку з ліками чи бачите її, то вас чекають великі переживання або хвороба. Дивіться тлумачення: бальзам.

Якщо прийняте вами в сновидінні ліки мало досить приємний смак, це говорить про прийдешні позитивних змінах, початковою причиною яких стануть якісь тимчасові труднощі. Ви переконаєтеся в справедливості приказки «Не було б щастя, та нещастя допомогло». Приймати гіркі ліки — сон до тривалої хвороби, сильної печалі або втрати, з-за яких ви позбудетеся самовладання. Якщо давали ліки іншим, ви завдати шкоди тому, хто вам довіряв.

Хто побачить, що приймає ліки, той завжди буде цілим і здоровим. Це в тому випадку, якщо пити ліки з легкістю. Пити ліки з працею — до посилення хвороби. Взагалі, бачити будь-які ліки у сні — вказує на якусь хворобу. Выприскивать шприцом ліки під шкіру означає, повернення до чистої і непорочної життя. Інші вважають, що побачив такий сон буде охоплений нестримним гнівом і злістю. Капати ліки в ніс — до подразнення.

Побачити в сні мікстуру — в недалекому майбутньому відчуєте себе злегка хворими, найімовірніше, через переохолодження. Приймати її — вам слід зайнятися профілактикою хвороби, щоб через якийсь час не виявитися немічним. Розлити — всі вжиті заходи виявляться марними, і ви на деякий час вийдете з ладу. Роздавати своїм знайомим мікстуру — ви подбаєте про благополуччя і добробут близьких.

Купувати в сні ліки — ви підсвідомо боїтеся того, що ваш партнер буде задоволений вами з якої-небудь причини. І тому проявляєте крайня нерішучість, тоді як він(вона) очікує від вас прямо протилежного. Приймати ліки — в найближчому майбутньому вам буде потрібна допомога і підтримка близької людини. Будьте обережні у знайомствах з представниками протилежної статі.

Ковтати уві сні ліки в таблетках може означати, що ви не хочете самостійно боротися з власними проблемами, а розраховуєте на те, що знайдеться хтось або щось, що допоможе вам їх вирішити з меншими зусиллями. Викидати таблетки уві сні може означати вашу впевненість у власних силах і успіх завдяки цьому, так сказано в соннику з приводу цього сну.

Куплене у сні ліки вказує на надмірне марновірство, яке створює уявні труднощі, небезпеки. Якщо строк, вжитих Вами ліків, минув, — у Ваших думках постійно прокручується Ваша смерть, тим самим наближаючи її в реальному житті. Якщо випите ліки має гіркий смак — попередження про прийдешній розчарування в когось близького.

Брати до сні ліки, приємне на смак, віщує ускладнення, які незабаром змінять ваше життя на краще. Гіркі ліки віщує страждання від затяжної хвороби, глибоку печаль або втрату, яка позбавить вас самовладання. Давати ліки іншим означає наяву шкодити тому, хто довіряв вам.

Якщо ліки, які вам снилося, було гірким, неприємним, то таке ж неприємне подія відбудеться і у вашому житті. Однак все це швидко закінчиться, до того ж ви зумієте отримати користь з пережитого досвіду. За важкими трудами прийде відпочинок, за болем — радість і відчуття душевної рівноваги.

Приймати ліки — це до бідності, злиденності, розчарування. Робили це вельми охоче, із задоволенням — це дуже гарний сон, після якого ваше життя буде щасливим і не обтяженої тяжкими турботами. Поїли кого-небудь мікстурою — значить, вас чекає велика вигода.

Брати — див. смак. Давати, прописувати іншим — дохід. Купувати — нездужання. Ліки (сердечне) бачити — до серцевим (любовних) переживань. «сердечникам» — до можливого загострення своєї хвороби наяву.

Готуйтеся до переїзду, якщо уві сні Вам довелося прийняти ліки. Якщо Ви врачуете чи передплачуєте зілля комусь- до доходів. Якщо подаєте його комусь- до засмученням, розладів.


Залишити відгук