Сонник Лід — до чого сниться ?

Бачити його в будинку або там, де не чекаєш, — поганий знак, що віщує розлад у будинку, в справах і в стосунках з друзями і близькими. Іноді такий сон віщує велике нещастя або хвороба мешканцям цього місця. Бачити лід взагалі — знак збитку і небезпеки. Перебувати серед льодів в сні означає, що наклеп, распускаемая про вас вашими ворогами, погано позначиться на вашій репутації і ваші друзі, знайомі і близькі стануть уникати зустрічей з вами. Робити лід у сні — знак егоїзму, за що оточуючі будуть засуджувати вас.

Йти по льоду уві сні — передвісник небезпеки з-за ризикованої справи. Іноді такий сон загрожує втратою доброго імені і ганьбою. Посковзнутися на льоду у сні означає, що ви можете серйозно постраждати від нещасного випадку, якщо ви не відмовитеся від ризикованої справи. Благополучно закінчити поїздку по льоду в сні — знак великого успіху в дуже небезпечній справі. Іноді такий сон передвіщає, що ви дивом уникнете неприємностей через те, що вплуталися в небезпечну справу. Додавати лід у свій напій у сні означає, що вас мучить ревнощі чи заздрощі, які можуть призвести до охолодження відносин.

Пити напій з льодом у сні передвіщає страждання або хвороба. Те ж саме означає і сон, у якому ви смокчете лід. Якщо вам присниться, що ви додаєте лід в чужій склянку, то вам вдасться переконати цю людину від здійснення якогось вчинку. Сон, у якому ви побачили дерева, вкриті льодом, пророкує крах ваших надій на блискуче майбутнє. Танучий лід віщує, що всі непорозуміння і неприємності, які обтяжували, скоро закінчаться. Якщо вам присниться, що настала весна і лід тане, то ви успішно здійсните ваші плани, які ви так довго виношували. Дивіться тлумачення: Дерево, Дорога, Йти.

Побачений лід — це провісник великої кількості лих. В найдорожчому і важливому для вас справі якісь озлоблені люди будуть прагнути завдати шкоди, збитків. Пливе з потоком прозорої води лід сниться до закінчення щасливого періоду вашого життя, причиною чого стане людська заздрість.

Ходити по льоду — такий сон пророкує, що швидкоплинні радості можуть позбавити вас не тільки душевного спокою, але і доброго імені в очах оточуючих. Для молодої жінки цей сон повідомляє, що її від ганьби відділяє лише один маленький крок.

Бурульки на даху будинку — це майбутня злидні і повсякденність, позбавлена комфорту. Ще одне значення сну — погіршення здоров’я. Просто бурульки сняться до страждань. Якщо у вашому сновидінні бурульки «оселилися» на вічнозелених деревах, це означає, що нагороди, яких ви насправді не заслужили, злегка затьмарять ваше блискуче майбутнє.

Готувати уві сні лід — з-за вашого безмежного егоїзму ви зазнаєте невдачі в справах. Гризти лід або бурульки, пити воду з льодом — до вірогідної хвороби. Купання в крижаній воді сниться до того, що ви будете жити в задоволенні, яке перерветься з-за якоїсь непередбаченої події.

Лід символізує охолодження. Вираз «ходити по тонкому льоду» говорить про підступну небезпеки. Все це і відображають наші сни з присутністю льоду як сновидческого символу. Якщо вам привиділися уві сні брили льоду або крижані статуї, то це знак охолодження до вас з боку оточуючих або уповільнення ходу справ. У деяких випадках цей сон говорить вам: поспішати треба повільно, поспішиш — людей насмішиш. Якщо вам бачиться лід на річці або якому-небудь іншому водоймищі, то цей сон вказує на небезпеку вашого положення і на те, що ви ведете занадто ризиковану гру.

Проходжуватися по льоду говорить про те, що ви ризикуєте своїм спокоєм і повагою з-за звичайних радощів. Якщо ж вам привиділися бурульки, які звисають із даху, це знак зміни вашого життя до гіршого, зниження комфорту, як морального, так і фізичного. Гризти уві сні лід у якому-небудь виді може бути попередженням про можливість хвороби, а ось купатися у воді, в якій плаває лід, але не відчувати при цьому холоду, вказує на те, що ви будете шановані, шановані і можете навіть отримати популярність.

Лід у сні передвіщає чимало лиха через недоброзичливців. Бачити лід, пливе в потоці чистої води, означає кінець спокійного життя, провиною чому буде чужа заздрість. Прогулянка по льоду в сні означає, що ви ризикуєте втратити повагу інших людей з-за звичайних радощів. Гризти або смоктати у сні лід (бурульку), пити воду з льодом – може передвіщати хвороба.

Побачений лід — це охолодження. Є лід — ваші емоції охолонуть: ви нарешті припините хвилюватися, ревнувати, ненавидіти. Крижане поле — символ спокою, душевного відпочинку. Розколотий лід, льодохід — вас буквально захлиснуть емоції, поклавши кінець вашому спокою. Хтось тримав чи їв лід — важливий для вас человекпочувствует до вас байдужість.

Це позначення ригідності (тобто ускладненості або повної нездатності змінити намічений суб’єктом поведінка в умовах, що об’єктивно вимагають її перебудови) або фригідності (тобто сексуальної холодності, яка знаходить вираз у зменшенні або повній відсутності лібідо, а також специфічних сексуальних відчуттів).

Сон, у якому ви бачите лід, завжди вважається поганим знаком. У бізнесі, зокрема торговому, наздоженуть невдачі. Гра на біржі буде збитковою, закохані люди відчують байдужість і покинуть своїх обранців. З мореплавцями може трапитися якась біда, а фермери отримають вкрай убогий урожай.

Якщо ви бачите крижану брилу, це означає, що ваші сексуальні відносини буквально дихають на ладан. Ви перепробували все, але ніщо не може повернути інтерес один до одного. Єдине, що вам можна порадити, це розлучитися, щоб перевірити міцність відносин.

Якщо вам сниться лід в потоці чистої води, це обіцяє кінець подружнього щастя внаслідок заздрості і інтриг суперників. Дівчина, що гуляє по льоду, в реальному житті зазнає ганьба і зрада.

Бачити уві сні лід — не до добра. Він передвіщає невдачі, тривогу і втрати.

Лід вважається добрим знаком, що віщує щасливу зустріч.

Лід — холодність у відносинах; неприступність коханої особи.

Трапиться неприємність, зіткнетеся з безліччю труднощів.

До збитку, втрати та невдачі.


Залишити відгук