Сонник Лебідь — до чого сниться ?

Лебідь — романтичний образ, уособлення поезії і краси. Суперечливий символ: світла і смерті, преображення і меланхолії, чоловічого і жіночого начал, особливо значимий у літературі, музиці і балеті. Білий лебідь — сонячний, чоловічий знак — став героєм опери Вагнера «Лоенгрін» і інших історій про лицаря-лебедя. Як символ жіночої краси, ніжності і вишуканості лебідь постав в балеті П. І. Чайковського «Лебедине озеро». Ця неоднозначність простежується ще з античних часів: у Стародавній Греції лебідь був атрибутом як Афродіти (Венери) — богині любові і краси, так і Аполлона — бога поезії, прорікання і музики.

Крім того, лебеді утворюють пару лише одного разу і на все життя, і вважається, що після загибелі однієї птиці друга каменем падає вниз з великої висоти і розбивається. Тому лебідь є символом вірної любові, нерозлучності і романтичної смерті. Мабуть, всі ці усталені асоціації наша підсвідомість використовує в снах у пророчих цілях. Так, якщо вам привидівся самотній лебідь, то це знак самотності або розлуки з коханою людиною. Побачити ж пару лебедів означає сімейне щастя і зустріч з людиною, який буде вам вірним до кінця своїх днів.

Лебідь: істота рідкісної краси, але по суті справи, не несе ніякої користі для людини. Істота, що є більш дурним, ніж навіть гуси, з пронизливим голосом, кряканням, выпучиванием нечутливих немиготливі очей, що нагадують маску. Людське «ін се»: асоціює цей образ з надіями чи сподіваннями дива, яке обґрунтовується логічно. Але образ, який символізує результат, що несе збитки для життєвої енергії. Більше того це символ первинного захоплення влади, жорстокого утримання, що здійснюється за допомогою зовнішньої краси. Леда і Юпітер у вигляді лебедя: символічний міф про чужаке, який привласнює собі еротично афективну сутність жіночої чарівності. Для чоловіка образ лебедя: представляє собою мати або кохану жінку, яка чинить негативний вплив.

Сон, у якому ви побачили лебедя, — знак взаємної любові, приємних звісток і ніжних прихильностей, а також подружнього щастя. Спів лебедя уві сні — передвісник смерті хворого. Закоханим такий сон віщує розлуку внаслідок розлучення або нещасного випадку. Пара лебедів уві сні пророкує велике щастя у коханні чи щасливий шлюб. Уплывающий лебідь у сні — знак розлуки з коханим. Сон, у якому ви побачили озеро з лебедями, передвіщає неприємності через легковажного поводження або невірність коханого. Дивіться тлумачення: Птахи, Озеро, Вода.

Якщо вам сниться пісня лебедя, це пророкує вам важку і тривалу хворобу. Якщо лебідь пливе по воді, ви зустрінете красивого чоловіка (або жінку) і закохаєтесь. Лебідь летить сниться до того, що у вас з чоловіком виникне необхідність відпочити один від одного. Сни на понеділок-середу передбачають, що настав ваш час, і ви можете втілити в життя найсміливіші задуми. Можете сміливо ризикувати – шампанське вам забезпечено. Якщо ж сниться лебідь у другій половині тижня, то ваші близькі та рідні одужають і забудуть про мучившей їх хвороби.

чорний Лебідь з — в житті відбудеться щось погане, можливо з боку близької для вас людини. Лебідь, намагається щось відірвати від землі — значить ви зіткнетеся з непосильними завданнями. Лебеді плаваючий по ставку — заслужену повагу і незабаром вам, можливо, запропонують солідну посаду. Захоплюватися грацією лебедів — великі радості і успіх не за горами. Маленькі лебеді — діти ваші принесуть вам радість, ви будете горді ними. Лебідь серед качок — ви недооцінили когось людини, про що згодом пожелтеете.

Зграя лебедів, пливуть у вашу сторону? До зустрічі з коханим, до примирення, до вирішення серйозних проблем. Самотня кричить птах кружляє в небі – до втрати досить близької людини, і смерть його буде несподіваною. За те, що сталося, незважаючи на те, що це неправда, довго буде відчуватися вина, із-за чого може серйозно погіршитися стан здоров’я. Душевні терзання негативно позначаються на стані нервової системи. Лебедята – до успіхів і здоров’ю дітей.

Лебідь — це позитивний символ. Він характеризує людини, розвиток особистості якого гармонійно, а які-небудь відхилення в інтимній сфері відсутні. Однак таке значення поширюється на випадки, коли лебідь снився пливуть по водоймі або ширяє в небесах. Інший зміст має сновидіння, в якому ви стріляли в цю птицю. Навіть все ваше виховання не заважає вам подолати живе в вас явну агресію, спрямовану на протилежну стать.

Якщо вам приснився білий лебідь, ковзний по спокійній водної гладі, — значить, чекають хвилювання, але вони будуть пов’язані з чимось приємним; перспективи у вас будуть просто чудовими. Чорний лебідь на чистих водах сниться до сумнівних задоволень. Мертвий лебідь — до переживання досади і пересичення.

Лебідь — це передвісник того, що ви будете дуже заможні і могутні. Чорний лебідь пророкує, що ваші справи можуть прийти в стан занепаду. Співає лебідь обіцяє події виключно сумного характеру.

Білий лебідь, що пливе по світлій воді, обіцяє гармонійні відносини і радість. Чорний лебідь – знак того, що ви будете вдаватися до сумнівних задоволень, загрозливим ваших стосунків з коханим.

Символ ніжної любові і вірності. Білий віщує весілля. Чорний означає, що почуття, пережиті вами, не викличуть взаємності. Поранений — любов залишить незгладимий слід на всю оставшуюся життя.

Смуток, смуток, ніжність, очищення через страждання, духовне переживання, надії; чьято вірність і любов. Самотній розлука; пара міцна, сильна любов; чорний смерть коханої (го).

Шлюб буде щасливим, народяться діти. Лебедине озеро — неміцне подружжя.

Бачити уві сні лебедя — знак добробуту, придбаного чесною працею.

Плаває лебідь — провісник розлуки.


Залишити відгук