День Народження 28 Лютого: Знак Зодіаку — Риби

Риби, народилися 28 лютого, відрізняються динамічною природою лідерів. Незважаючи на мрійливість, породжену Нептуном, ви належите до числа тих, кого закликають в кризових ситуаціях. Коли виникає проблема, ви не пасуєте, а протистоїте їй, докладаючи масу зусиль, щоб виправити ситуацію і направити справу до вдалого завершення. Здатність налаштуватися на оточуючих наділяє вас розумінням того, що люди думають і відчувають, і дозволяє розібратися в поточних смаки і тенденції суспільства.

Народжені 28 лютого не виявляють особливого інтересу до стану свого організму. Регулярні медичні огляди і бесіди про здоров’я надзвичайно корисні для них. Народжені в цей день повинні звернути увагу на хронічні захворювання, що впливають на лімфатичну систему і кровоносні судини, так як в похилому віці існує небезпека варикозного розширення вен. Регулярні вправи, наприклад, поєднання плавання-йога, дають хороші результати. Народжені 28 лютого зазвичай люблять і готувати, і є, як не дивно, в цьому їх можна не обмежувати.

Народжені 28 лютого відчувають величезний інтерес до життя, який передають всім оточуючим. Ці енергійні люди здатні оживити будь-яку компанію. Однак з-за б’є через край енергії вони схильні піти зовсім неправильним шляхом. Змусити їх зрозуміти це практично неможливо, так як вони повністю поглинені власним ентузіазмом. «Спекотні» натури, вони можуть бути одночасно впевненими, динамічними, заповзятливими шкідливими або — в залежності від обставин. Цілком очевидно, що народженим 28 лютого краще було б сісти і гарненько все обдумати, розібратися в собі і стати більш обачними і цілеспрямованими, перш ніж робити якісь конкретні кроки. Так як вони витрачають свою енергію в необмежених кількостях і легко захоплюються новими ідеями, народжені в цей день будують ілюзії щодо свого майбутнього, які не приносять їм нічого, крім розчарування.

Знак Зодіаку 28 Лютого — Риби

Стихія Знака: Вода. Ваш знак Зодіаку примикає до групи Водних знаків, які володіють наступними якостями: гнучкість, безкорисливість, романтизм, послужливість, сострадательность, мрійливість, делікатність.

Планета Управитель: Нептун. Дарує Рибам дар провидіння, даний натхненне мистецтво. Нептун — покровитель для творців. Планета у вигнанні – Меркурій. Можете бути вдячні їй за брак здорового прагматизму, а також недолік раціональності.

Незважаючи на те, що датою 28 лютого знак зодіаку відповідає Риби, м’який і пасивний за характером, ці люди, тим не менш, є природженими лідерами. Саме до них за допомогою в критичні моменти звертаються інші. Звичайно, знак зодіаку народилися 28 лютого накладає відбиток на їх характер, дарує їм мрійливість і деяку відірваність від реального світу, але ці люди ніколи не ховають голову в пісок перед проблемами або у складних ситуаціях. Вони активно борються з труднощами, намагаючись подолати негатив і не здаватися. Народжені 28 лютого володіють даром емпатії, тобто відчуття чужого настрою та емоцій, що відразу наштовхує нас на думку, який знак зодіаку 28 лютого. Майже всі Риби – эмпаты в тій чи іншій мірі.

чи не головна проблема цих людей полягає в тому, що вони люблять примушувати оточуючих хвилюватись за себе і можуть навіть почати займатися якими-небудь свідомо сумнівними видами діяльності — виключно для того, щоб привернути увагу. Для народжених 28 лютого небезпека подій, в яких вони беруть участь, допомагає їм відчувати, що вони повні життя. І все ж їм слід проявляти розбірливість у виборі своєї діяльності; не займатися протягом короткого проміжку часу якимись справами, пов’язаними з ризиком, і зрештою обрати по-справжньому що стоїть, приносить користь оточуючим роботу, якою можна було б присвятити все своє життя.

Так як народжені в цей день зазвичай вибирають бурхливий, безкомпромісний життєвий шлях, то на відміну від «нормальних» людей вони навряд чи коли-небудь придбають дійсно цінний життєвий досвід. Однак більшість з них навіть і не уявляють собі іншого шляху. З іншого боку, незвичний ентузіазм може призвести до неуважності або безпечності, які стануть перешкодою в їх подальшому розвитку.

Народженим 28 лютого необхідно підвищувати свій інтерес до життя за мірою її розуміння. Розглянувши і позитивні, і негативні точки зору, вони, можливо, спробують розробити власну філософію до розширити свій духовний світ. Питання полягає в тому, коли ж все-таки набутий ними досвід плавно переросте в мудрість. Для деяких з них такого роду еволюція відбувається досить пізно, для інших трохи раніше. Дійсно, людям, що народилися 28 лютого, слід коли-небудь перестати сприймати життя як швидкоплинне подія і всерйоз задуматися над собою.

Чоловік Риби — народився 28 Лютого

Чоловіки, c датою народження 28 лютого — можуть пишатися такими характеристиками: такий кавалер — з інтуїцією, творчий, чуттєвий, артистичний. Чоловіки-Риби – ідеалісти і мрійники, це легкі і комфортні в спілкуванні люди. Ввічливість і тактовність не дозволяють чоловікам цього знака проявляти відкриту агресію, що є найчастіше їх проблемою. Чоловіки-Риби легко закохуються і важко вибудовують міцні гармонійні стосунки. Головні проблеми в любові пов’язані з прагненням до недосяжного ідеалу і побудовою відносин з тими, хто має набагато більш яскравим темпераментом.

Жінка Риби — народилася 28 Лютого

Жінки, що народилися 28 лютого, характеризуються такими гранями темпераменту: така дама — добра, чуттєва, що пристосовується. Жінки-Риби – чарівні, тонкі й загадкові панянки, які приваблюють чоловіків своєю вразливістю і беззахисністю. Їх жіночність і слабкість є їх головним козирем, створює навколо них атмосферу таємничості. Її розташування досягти нелегко, і саме розум часом змушує її не йти на поводу емоцій. Самими сильними рисами жінок-Риб є жіночність та вміння правильно розпоряджатися своїми фірмовими рисами – крихкістю і м’якістю.

День Народження 28 Лютого

Люди з датою народження 28 лютого знак зодіаку Риби — дуже живі життєрадісні натури, заражають усіх здоровим оптимізмом. У будь-якому суспільстві вони відчувають себе як риба у воді, приносячи з собою відчуття радості буття. Вируюча в них енергія здатна змусити їх кинутися у вир з головою без зайвих вагань. Змусити їх визнати власні помилки — безнадійна справа, оскільки незламний оптимізм, що виходить від них, позбавляє їх доводи співрозмовників переконливості. Завжди знаходяться в дії, і займаються одночасно кількома справами відразу, вони оточені стіною самовпевненості, яку не пробити ніякими критичними зауваженнями або засудженням.

Для людей, народжених 28 лютого знак зодіаку Риби, було б непогано зупинитися на мить і подумати про те, куди вони рухаються, і які цілі в житті переслідують. Однак вони витрачають свої сили даремно, намагаючись реалізувати себе в декількох напрямках одразу. У них є дуже великі запити до своєї долі, і якщо вони не виправдовуються, розчарування не минути. Вони люблять увагу оточуючих до своєї персони, і щоб його спровокувати, здатні вдатися до сумнівних видів діяльності, змусивши всіх хвилюватись за себе. До того ж небезпека привносить в їх життя особливу гостроту, підвищуючи рівень адреналіну і знищуючи нудьгу на корені. Тим не менше, їм варто зупинитися і усвідомити своє призначення в житті, зупинивши свій вибір на тій професії, яка відповідає їхнім прагненням і відповідає їх сильного духу.

Люди, народжені 28 лютого знак зодіаку Риби, схильні займатися безладної хаотичною діяльністю, що не збільшить обсягу отриманих ними знань, і не посприяє накопичення життєвого досвіду. Однак інший стиль життя їм просто не знає, і вести буденне стабільне існування для них рівноцінно смерті. До того ж їм все одно б не вистачило посидючості і концентрації для просування на більш серйозних справах.

Ті, хто народилися 28 лютого знак зодіаку Риби, повинні проявляти більше інтересу до навколишнього світу і намагатися зрозуміти цінності, на яких він тримається. Ознайомившись з позитивними і негативними його якостями, вони зможуть зробити вибір у потрібному напрямку, і підвищити рівень свого духовного сприйняття. Можливо, що усвідомити своє призначення в житті їм вдасться вже на схилі років, оскільки вони мчать по життю, не помічаючи зникаючого часу, і не маючи можливості зупинитися і проаналізувати пройдений ними шлях і зрозуміти, що ж чекає їх у майбутньому. Своє життя вони сприймають як чернетку, який завжди можна переписати начисто, виправивши зроблені ними помилки.

На що потрібно звернути увагу людям, народженим 28 лютого знак зодіаку Риби? Постарайтеся усвідомити, до яких цілей ви рухаєтеся, і чи варто продовжувати обраний вами шлях. Може бути, ви проходите повз чогось дуже важливого в цьому житті для вас, не допустите помилки, адже другого шансу не буде. Спрямувавши свої душевні якості в творче русло, ви подолаєте всі труднощі і досягнете вершини успіху.

Любов і Сумісність

Ваші численні починання і незалежний дух часто перешкоджають близьким відносинам. В інтимному союзі ви дбайливі, романтичні, але емоційно вразливі. Тим не менш любов вам потрібна, оскільки без неї ви відчуваєте себе живим лише наполовину.

Хороші перспективи на створення поважає один одного, сім’ї у Риб з Раком, Скорпіоном і Тельцем. Саме з ними ці люди найбільш сумісні, у них однакові погляди на сімейне життя, схожі життєві пріоритети. Може бути успішним шлюб і в союзі з Дівою, Вагами і Козерогом, шанси, скажімо 50/50. Вони відразу ж повинні розподілити відповідальність і обов’язки, домовитися про те, що будуть сприймати свободу одне одного і поступатися. Шлюб з поганими перспективами бачиться з такими знаками, як Овен, Близнюки і Лев. Скажімо, в даних сполученнях пар — зовсім мало перспектив на щасливий шлюб, навряд чи вони зрозуміють одне одного.

Робота і Кар’єра

Народилися 28 лютого люди сповнені енергії, вони активні й заповзятливі, з задоволенням беруться за безліч справ і проектів, займаються всім відразу, іноді навіть дратують оточуючих своєю активністю і невгамовною енергією. Вони люблять життя і їм цікаво все навколо. У будь-якому колективі вони просто незамінні, є енергетичним центром, часто також ще і стратегом. Але така енергійність крім плюсів пов’язана і з деякими мінусами. Так, народжені 28 лютого рідко сидять і довго думають над проблемою, вони воліють відразу ж включитися в активні дії, направити бурхливу енергію всередині зовні.

Обачності й обережності їм теж часто не вистачає. Вони часто змінюють свої захоплення, тому їх майбутнє зазвичай туманно. Сьогодні вони захоплюються одним, а завтра другим, післязавтра третім, і кожен день у них новий план щодо їх життя через рік-два чи п’ять. Тому часто вони розчаровуються в тому, чим займаються.

Здоров’я і Хвороби

Що стосується здоров’я народжених 28 лютого, то вони рідко звертають увагу на свій організм. Цей підхід, звичайно ж, неправильний, тому що в підсумку може призвести до великої кількості хронічних захворювань. Лімфатична і серцево-судинна системи організмів цих людей особливо вразливі. Їм вкрай корисні профілактичні огляди і бесіди про здоров’я нехай навіть з друзями. Врешті-решт хоча б такі розмови звернуть увагу на тлінний фізичний світ і їх фізичну оболонку. У літньому віці у них дуже великий шанс появи варикозного розширення вен.

Що стосується фізичних навантажень, то їм рекомендується поєднувати йогу і плавання. Народилися 28 лютого від природи – природжені кулінари, поїсти вони теж люблять. Спеціальних дієт їм можна не дотримуватися, їх обмін речовин і природне чуття допомагають їм уникнути проблем у цій області.

Доля і Удача

В цей день народжуються вольові, впевнені в собі і своїх силах люди. Життя їх буде залежати багато в чому від того, в якій сім’ї вони народилися, як пройшла перша частина їх життя. Вони довгий час не зможуть визначитися з вибором занять. Всього доведеться добиватися самим, не сподіваючись на чиюсь підтримку. Сімейне життя буде не зовсім вдалою. Але, пройшовши через зраду друзів, ворожість недоброзичливців, розбіжності з близькими людьми, вони зробляться розсудливим і зможуть створити для себе сприятливі умови, де їм буде затишно і добре. Особливо вдало можуть проявити себе в науці, театральної діяльності, законодавчій сфері.

Поради Рибам, Народженим 28 Лютого

Народжені 28 лютого часто змушують своїх близьких і друзів не на жарт переживати за них. При цьому, буває, вони роблять це свідомо, щоб викликати увагу до себе. Вони можуть займатися сумнівною, авантюрної діяльністю, чи не порушує закон. Але небезпека дозволяє їм гостріше відчувати насолоду життя. Однак їм потрібно більш відповідально підійти до вибору постійної професії, бажано вибравши діяльність, не пов’язану з постійним ризиком. Життя цих людей і без того досить бурхлива і переповнена різними подіями. Їхній досвід дуже відрізняється від досвіду більшості людей.

Перешкодою на шляху до саморозвитку може стати надмірне легковажність або неуважність. Народився 28 лютого людям потрібно працювати над тим, щоб набутий ними досвід перейшов з кількісної стадії якісну, ставши мудрістю. Їм корисно займатися теоретичною розробкою власної системи цінностей і власного світогляду, або власної філософської системи. Датою 28 лютого — який знак зодіаку відповідає, ми пам’ятаємо, це Риби, а для Риб особливо важливо їх духовний розвиток. Народився 28 лютого потрібно навчитися ставитися до життя серйозніше, менше кидатися з крайності в крайність, знайти для себе постійне справу всього свого життя.


Залишити відгук