Сонник Лавочка — до чого сниться ?

Лавочка в громадському установі у сні — знак, що передвіщає, що вам доведеться шукати допомоги або підтримки в державних чиновників. Сидіти на лавці в установі у сні означає, що ваша справа буде безпрограшним з-за деяких переваг перед конкурентом або, суперником. Такий сон також вказує, що час працює на вас. Витіювата садова лавка у сні — передвісник любовних зустрічей або пригод. Сидіти на лавці разом з друзями у сні означає, що друзі не залишать вас у біді. Лава підсудних у сні символізує осуд оточуючих. Дивіться тлумачення: Суд.

Якщо лавочка виявляється з дерева, значить незабаром може відбутися нове романтичне знайомство і пригода. Так само дерев’яна лавка пов’язана з даними обіцянками. Швидше за все хтось з оточення, нарешті, стримає слово. Якщо ж лавка залізна — можна чекати подарунка. Можливо спочатку він здасться дивним і марним, але вся цінність проявиться пізніше. Можна трактувати так само як «подарунок долі» і якась знаменна подія в житті.

Бачити уві сні лавочку в парку або сквері – потреба у відпочинку, слід звернути увагу на свій душевний стан, не перенапружуватися, приділити час своїм хобі. Якщо вона знаходиться у приміщенні – приділіть більше уваги побуті і повсякденним проблемам, самі собою вони не зважаться.

Порожня лавочка — допомога в біді і вірні друзі, з якими можна не боятися неприємностей. З якоїсь причини опинившись під лавкою — приниження. Головне — не піддаватися на провокації і знати собі ціну. Можливо скоро хтось спробує зазіхнути на особистий простір і гордість.

Ваш сон означає, що незабаром Ви будете мати успіх. Дерев’яна лавочка означає, що хтось стримає свою обіцянку, дану Вам досить давно. Залізна лава віщує отримання подарунка, істинний сенс якого Вам відкриється пізніше.

Якщо Ви бачите в сні, що сидите на лавочці, то наяву не довіряйте своїм боржникам. Якщо ж Ви бачите інших сидять на лавці — це означає щасливе возз’єднання друзів, роз’єднаних непорозумінням.


Залишити відгук