Сонник Лавка — до чого сниться ?

Дерев’яна лавка або лавка — сниться до виконання обіцянки або відвертої розмови. Церковна лавка — зверніть увагу на деталі, і те що привернуло увагу в крамниці найбільше, дізнайтеся значення цього символу. Лавка з квітами до нової заитересованности, можливо станеш перед вибором в особистому житті, відносинах. М’ясна Лавка — у сні бачити її, часто сниться до втраченої можливості, купувати сире м’ясо в крамниці — передчуття успіху і радості, можливо помсти, якщо м’ясо було з кров’ю. Лавка з рибою — свіжа риба уві сні, це завжди хороший знак, якщо тільки це не тюлька або інша дрібниця яка не обіцяє щось значне. Купувати рибу в крамниці, бачити велику рибу, вибирати, часто сниться до побудови грандіозних планів, перспективних справ та спеціальних дій, які можуть бути пов’язані з ними.

Крамниця, магазин — це дружина і діти того, хто побачив у сні лавку, а також його життя і смерть, майно і кар’єра. Іноді лавка може символізувати батька і матір, так як вони були причиною його появи на світ забезпечували його харчуванням. І будь-яке збільшення або зменшення, оновлення або поломка помічене у своїй лавці ставиться до того, на кого вона вказує. І хто уві сні побачить себе сидячим в крамниці, той отримає користь з благ цього світу. Бачити уві сні магазин — до вигоди і прибутку. Руйнується або вже зруйнований магазин — до можливої смерті близької людини. Замкнений на замок магазин у сні — до невдач у справах торгівлі.

Сон, в якому людині привиділася лавочка, обіцяє йому отримання неоціненною допомогою у важкі часи. Ховатися або просто лежати під лавкою — до образи, з-за якого сновидінню доведеться довго переживати. Якщо спящему довелося робити крамничку власноруч, тоді наяву йому варто готуватися до прийому несподіваних гостей.

Сновидіння, в якому людина сів на свіжо пофарбовану лавку і забруднився, обіцяє йому проблеми в особистому житті. Щоб зберегти стосунки зі своєю другою половинкою, йому доведеться шукати затишні місця для побачень.

Сидіти в сні на лавці, збитої з дерев’яних дощок, — знак, що вказує на те, що боржники водять сновидця за ніс, не слід довіряти їх словами. Побачити сидить на лаві дітвору — до хвороби.

Крамниця (магазин) з товарами — чвари.


Залишити відгук