Сонник Лава — до чого сниться ?

Лава — це результат виверження вулкана, температура її надзвичайно висока. Рухаючись по схилу, вона спалює все на своєму шляху, а застигаючи, перетворюється в пористий матеріал, який називають пемзою. Але поки вона ще гаряча, вона виглядає як розплавлений вогонь, поточний по схилу вулкана. Бачити уві сні вогняну лаву означає, що ви зустрінете свою любов, причому таку сильну, що забудете всі свої колишні прихильності. Якщо вам довелося уві сні рятуватися від вируючого потоку лави, то такий сон обіцяє неприємне звістка або можливу втрату близької людини. Застигла лава у сні говорить про те, що наяву ви станете учасником грандіозного скандалу або свідком надзвичайної події. Цей сон також може свідчити про охололи почуття ваших шанувальників.

Якщо вам приснилася вогненна лава, значить, душу наповнить вашу любов такою всерозтрощуючою сили, що все колишні симпатії і зв’язки не тільки померкнуть перед нею, але і взагалі забудуться. Рятувалися від потоку лави — готуйтеся вже незабаром отримати вкрай неприємна звістка. Може бути, ви втратите близької людини. Побачити лаву в застиглому стані — ви будете очевидцем якого-то незвичайного події, а також ризикуєте вплутатися в якийсь жахливий скандал. Молодій дівчині сон підказує не засмучуватися через дрібниці.

Побачити в сні киплячу лаву означає, що ваша репутація потерпить крах. Для молодої дівчини це попередження, варто стримати свій норов і подбати про оточуючих. Якщо ви тікаєте від бурхливої лави, означає, що вам випала велика можливість на початку успішних справ.

Приснилася вогненна лава, виплескується з розлому землі? Скоро в житті відбудуться події, наповнені пристрастями та емоціями. Можливо, ви зустрінете нове кохання, яка затьмарить вже існуючі прихильності.

Якщо ви бачите лаву, спливала з кратера вулкана, то всі зусилля, які ви прикладали, марні. Задовольняйтеся тим, що подарувала вам доля, не беріть на себе зайве.

Рятуватися від охоплену лави, означає, що вас оточують плітки і дурні розмови. Якщо ви бачите змарнілу жінку лаву, це до втрати відносин, які вам не приносили радість.

Палаюча лава — це море пристрастей, божевільна любов. Згасла — звістку зі світу спогадів. Хтось, про кого ви вже практично не згадували, знову дасть про себе знати.

Наяву вам не вистачає повноцінних сексуальних відносин. Ваша поведінка стало девіантною і ви не приховаєте цього.


Залишити відгук