Сонник Ластівка — до чого сниться ?

Ластівка літала у вашому сні на невеликій відстані від землі, є передвісником змін у вашому житті, які будуть дуже бажані і дуже скоро відбудуться. Може навіть, ви дасте відставку партнеру, неабияк вам до цього часу наскучившему. Годували ластівку — сон говорить про те, що в даний час ви користуєтесь популярністю у представників протилежної статі, ви обожнюєте флірт, увагу до своєї персони, розіграші тих, хто вам небайдужий. Проте сон попереджає, що вже найближчим часом цей життєвий етап закінчиться, і ви помінялися місцями з людьми, щодо яких ви допускали собі подібне «пустощі».

Ластівка віла під дахом будинку гніздо — це відображення вашого прагнення до постійності, спокою і затишку, яких вам, очевидно, бракує. Ловити ластівку — до швидкого знайомства з людиною, яка вам буде відчувати надзвичайно сильну прив’язаність. Зрозумівши його, ви можете зробити прихильність і симпатію взаємними. Якщо відбудеться статевий контакт, сон рекомендує не робити про людину поспішних висновків, адже в перший раз люди можуть скласти неправильне судження. Приснився політ відразу декількох ластівок — вас чекає новий незвичайний сексуальний досвід, причому з тієї сфери інтимних відносин, яку ви досі вважали для себе неприйнятною.

В колишні часи вважалося, що ластівка уві сні — провісниця усяких нещасть. Зараз вважається, що ластівка у сні є символом усього найкращого, що може побажати людина, — хороших новин, вдалого шлюбу, щастя, багатства, пошани. Ластівка уві сні — це вірна і кохана жінка. Сон благословляє те місце, де вона сов; єт собі гніздо. Якщо вам присниться ластівка, то постарайтеся не злякати її у сні, інакше щастя і удача обійдуть вас стороною.

Зловити ластівку у сні — знак великої удачі. Такий сон означає, що ви впіймали своє щастя. Якщо ластівка випурхне від вас і відлетить, то ваші сподівання марні. Гладити ластівку у сні — знак великого родинного щастя. Мертва ластівка уві сні — провісниця розлуки з коханою або ж її смерть внаслідок хвороби. Розорити гніздо ластівки у сні — знак глибокої печалі, самотності і великих невдач. Якщо вам присниться, що влетіла ластівка в ваш дім, то чекайте хороших новин. Дивіться тлумачення: Птахи.

Ластівка — людина завжди службовець Аллаху, в якому є багато добра і благодаті. Щебет ластівки означає проповідь нравоучителя. Вважається, що саме так потрібно тлумачити почуті уві сні голоси птахів. Вони, як правило, говорять про високе становище людини. Також хто побачить ластівку у власному будинку або в небі, заробить гроші чесним шляхом. Бачити ластівок вилітають з дому — до бажаної зустрічі з близькими людьми або радісного звістці, пов’язаного з роботою. Спіймати у сні ластівку, значить, придбати гроші не чесним способом.

Якщо уві сні ластівка стукає до вас у вікно, то незабаром чекайте приємних новин від своїх далеких родичів або хороших знайомих. Іноді такий сон пророкує заступництво вищих сил і успіх у всіх починаннях. Якщо вам приснилося, що ластівка живе під дахом вашого будинку, то вас чекає довгоочікуваний мир і спокій у родинному житті. Іноді такий сон пророкує зустріч з людиною, з яким ви захочете зв’язати своє життя.

Якщо снилося, що ластівка будує собі гніздо, то сон означає, що незабаром вас чекає новосілля. Якщо вона відлітає від вас, наяву у вас можуть з’явитися проблеми зі здоров’ям. Зруйноване гніздо ластівки сниться до приголомшливої успіху навіть у тому випадку, якщо реальні надії на виграш були близькі до нуля. Сон може передвіщати також підвищення в посаді або зростання зарплати.

Ластівка символізує прихід весни, нового життя, оновлення, оживлення. Тому, якщо у сні вам привидівся ластівка, то це свідчить про зміни на краще у вашому житті. Якщо ластівки влітають у ваш будинок, або чекайте візиту довгоочікуваних гостей, або якогось іншого радісної події.

Приснився ластівка — добра ознака. Якщо наснилося ластівчине гніздо на якомусь домі, то люди в ньому будуть жити щасливо і благополучно. В будинок влетіла ластівка — до звістки від друзів.

Бачити ластівку – отримати хорошу звістку. Чоловікові бачити ластівку у сні – до щасливого сімейного життя, щастя в шлюбі. Бачити гніздо ластівок – отримати благословення.

Приснилося гніздо ластівки — оселиться щастя в домі; ластівка в гнізді — до радості; влетіла в кімнату — до звістки; чути видаються нею звуки — до веселої новини.

Приснився ластівка — це символ спокійних, миролюбних і гармонійних сімейних відносин. Поранена чи мертва ластівка сниться до смутку.

Прилітає ластівка — приїде гість здалеку. Ластівка забирається або заповзає за пазуху — народження сина.

Радісна новина, лист; щасливий випадок; благоприятствие в любові.

Отримаєте новину від тих, хто далеко.


Залишити відгук