Сонник Скринька — до чого сниться ?

Побачений скринька — це розповідь про вашому самоті, яке змушує вас страждати і яке ви не можете прибрати зі свого життя, бо не знаєте як. Скринька був відкритим — хто з ваших знайомих вже скоро допоможе вам позбавитися від нього. Раніше б вам і в голову не прийшло, що він може стати супутником життя, але змінилися обставини змусять вас придивитися до людини, який вже довгий час про це мріяв.

У вашому сні скринька впав і з-за цього зламався — сексуальний партнер стане для вас джерелом якихось несподіванок. Наприклад, він може захворіти або охолонути до вас, що зменшить інтенсивність ваших контактів. Порожній скринька сниться до того, що якась людина не виправдовує покладених на нього надій: з’ясується, що ви з ним абсолютно не підходите один одному.

Скринька з замком розповідає, що у ваших сексуальних відносинах надмірно велику роль відіграють комплекси, які розвинулися у вас особистості ще в ранньому віці. Забороняючи собі набагато більше, ніж дозволяючи, ви страждаєте самі і змушуєте страждати партнера. Вам не завадить додати розкутості в своє інтимне життя.

Скринька означає вашу сутність, душу, духовне життя, ваші таємні помисли, якими ви керуєтесь у своїх вчинках. Побачити в сні порожній скринька — це знак, що ви зробили непрощенну помилку і тепер удача може відвернутися від вас, якщо ви не спробуєте якось виправити становище. Якщо у вашому сні скринька повна, це знак того, що ви живете наповненим життям, в якій немає місця дрібниць. Якщо в скриньці лежать коштовності, то сон вказує вам на розчарування та сльози; якщо в ній насипана дрібниця — знак втрат і збитків. Якщо в ній лежить всяка мішура, то це вказівка на те, що ви занадто багато накопичили в своєї душі непотрібного і порожнього і тепер у неї не може увійти радість.

Скринька у сні означає вашу сутність, душу, духовне життя, ваші таємні помисли, якими ви керуєтеся, здійснюючи свої діяння. Якщо уві сні ви бачите порожній скриньку, то це означає, що ви вчинили страшний гріх. Якщо скринька наповнений, значить, ви часто думаєте про душу і дбаєте про неї, і вам воздасться за це. Сон, у якому ви бачите скринька, наповнений золою або попелом, говорить про те, що чорно у вас на душі і ви не бачите просвіту. Але просвіт є — зверніться за допомогою до Бога.

Бачити уві сні красивий старовинний скринька – в найближчому майбутньому кохана людина вирішить поділитися з Вами якоїсь потаємної таємницею. Це стане своєрідним випробуванням Вашої любові. Відкритий скринька – нове захоплення обернеться для Вас грандіозними збитками. Можливий розрив відносин між постійними партнерами або подружжям. Знаходити або купувати в сні скринька – Ви чудово проведете час в суспільстві людини, який раніше не представляв для Вас ніякого інтересу.

Якщо приснився скриньку, ви дізнаєтеся якийсь секрет з вуст близької людини. Відкритий скринька передвіщає серйозні грошові збитки, між подружжям загрозу розриву відносин. Наглухо закритий скриньку, не піддається вашим спробам його відкрити, означає, що вам досить довго доведеться придумувати спосіб, за допомогою якого ви могли б викрутитися з якоюсь заплутаною життєвої ситуації. Купівля скриньки сниться до чудово проведеного вечора.

Скринька з коштовностями сниться до успіху; вам хтось таємно допоможе. Закритий означає, що всі ваші секрети залишаться збереженими.

Доживете до пори, коли будете багато веселитися.


Залишити відгук