Сонник Локшина — до чого сниться ?

Якщо ви в сні їли локшину, це до знайомства з дуже сильним і дуже цікавою людиною з залізною волею, яка буде придушувати вашу. Не підозрюючи про вплив, який насправді він буде впливати на ваше життя, ви будете наївно вважати, що думаєте і дієте самостійно. При цьому ваш образ думок зміниться дуже суттєво. Готувати локшину — до змін в любовних справах. Є велика ймовірність, що вам вдасться домогтися того, про що давно в самій глибині душі мріяли і марили.

Локшина звалилася з ложки — значить, ви робите те, що вам зовсім невластиве, при цьому перебуваючи в повній впевненості, що цим самим робите свої рутинні і сірі будні більш різноманітними і яскравими. Але у оточуючих на цей рахунок зовсім інша думка: вони дивуються, навіщо і чому ви так робите.

Локшина — не тільки макаронне виріб, але і в переносному сенсі брехня, що приймається за чисту монету: «вішати локшину на вуха». Якщо уві сні ви бачите локшину, то це знак того, що ви бачите, що інші люди не чесні з вами, але вказувати їм на їхню брехню вам не хочеться з якихось причин. Є локшину означає смуток і розчарування, однією з причин яких може стати розкриття чиєїсь брехні.

Локшина, як і будь довгий предмет — чоловічий символ. Якщо ви варите її — вас дуже сильно тягне до партнера. Їсте — вас більше приваблюють любовні фантазії, ніж реальні відносини. Охолоджена локшина — символізують байдужість до свого партнера, але можуть означати і наступаючу імпотенцію.

Приснилася локшина — це до ненормального апетиту, причому і в буквальному і фігуральному сенсі. Недобрий знак.

Локшина (вермішель) – щось пусте, оманливе, незначний; «вішати локшину на вуха» — обманювати.

Побачити локшину — вас обдурять. Є її — доведеться брехати і викручуватися.

Бачити або готувати локшину, годувати нею рідних — до нових вістей.

Сон про неї віщує смуток чи скорботу.

Локшина, вермішель — обман; нудьга.

Будете сумувати.


Залишити відгук