Сонник Конвалія — до чого сниться ?

зі сну конвалії — це сон-попередження про якийсь сумний подію, яка станеться вже в недалекому майбутньому. Через нього ви відчуєте себе самотньою людиною, проте сон рекомендує провести цей час з користю для себе, побути наодинці з самим собою: це теж може піти на користь. Ви і самі не помітите, як печаль кудись зникне сама собою.

Бачити цвіт конвалій — вам подарують річ, про яку ви могли тільки мріяти. Дарувати конвалії комусь- скоро вас зацікавить людина, до якої ви ставилися з іронією і часткою презирства як до перешкоди на шляху до того, що для вас важливо. Відбудеться це, найімовірніше, завдяки сміливому і чесного вчинку цієї людини, після чого ви подивіться на нього іншим поглядом.

Аромат конвалій сниться до того, що хтось до вас прийде і принесе з собою не дуже приємну новину. Цілком імовірно, що він повідомить вам про когось з ваших старих знайомих, щодо якого ви покладали певні надії.

Якщо уві сні безневинна дівчина побачила конвалії, це символізує її побоювання щодо майбутньої близькості з партнером. Конвалії уві сні дорослої жінки вказують на її бажання нових контактів і частої зміни партнерів. Зривання конвалій жінкою означає її прагнення до самозадоволення. Якщо сновидица дарує кому-то ці квіти – вона бажає інтимної близькості. Сон, у якому витоптується велика галявина конвалій, вказує на те, що сновидица хоче лише скористатися тілом сексуального партнера, але її цікавлять лише власні відчуття. Витоптані квіти вказують на невпорядковану сексуальне життя і відсутність рівноправності між партнерами.

У слов’ян конвалія — символ ніжності, чистоти і весни. Бачити уві сні конвалії говорить про романтичному настрої і обіцяє швидку закоханість. Збирати конвалії у сні говорить про те, що скоро у вашій родині або в сім’ї ваших друзів народиться дитина. Для вагітної жінки той же сон передвіщає народження міцного малюка. Якщо у вашому сні конвалії стоять у вазі у вашому будинку, то такий сон обіцяє скороминущу радість, яка зміниться великим сумом. Але якщо ви тільки відчуваєте сильний аромат конвалій, то сон говорить про отримання від друзів приємної звістки або якої-небудь гарної новини.

Якщо приснилися конвалії, це свідчить про нетерпимості вашого улюбленого людини до такого явища, як зрада. Збір конвалій сниться до появи немовляти у вашій родині або в сімействі друзів. Для вагітних сновидіння означає народження міцного здорового дитини. Побачити у своєму житлі стоять у вазі конвалії — будете радіти, однак це почуття буде, на жаль, був недовгим і поступиться місце смутку — сильнішою та більш довгою. Відчувати виражений аромат конвалій — прийде хороша звістка або просто приємна звісточка від друзів.

Найчастіше побачений конвалія, це знак того, що у вашому житті існує людина, до якої ви зовсім не байдужі. Ви просто повинні дивитися на ваші стосунки, і якщо все буде добре і правильно довге і щасливе сімейне життя вам забезпечена. Сновидіння, в якому дівчина отримує від хлопця у вигляді подарунка букет конвалій, говорить про те, що її чоловік незабаром запропонує їй руку і серце. А якщо дівчина ще не зустріла свою другу половинку і бачить такий сон, значить зовсім скоро знайде свою любов.

Запах конвалії у сні передвіщає легка застуда. Зривати або жувати конвалії у сні — попередження про небезпеку серйозного отруєння. Іноді такий сон пророкує, що вам слід побоюватися підступних ворогів, які прикидаються безневинними овечками. Закоханих такий сон попереджає про зраду. Зів’ялі конвалії для закоханих означають охолодження пристрасті. Дивіться тлумачення: Квіти

Сон, у якому ви вдихаєте аромат конвалій, передвіщає вам, що ви вирішите плюнути на всі справи і проблеми і тікати від них світ за очі. Бажано ближче до природи. До того ж сон говорить, що таке шалене бажання викликано тим, що ви перебуваєте на межі закоханості.

Попереду похорон, будете засмучуватися. Рвати конвалії — це подія відбудеться вже скоро.

Жасмину, конвалії, фіалки – вірність.

До застуди і легкому захворювання.

Білі конвалії — до весілля.


Залишити відгук