Сонник Ланч — до чого сниться ?

Обідній стіл — дуже важливий атрибут сімейного життя. Саме за обіднім столом часом збираються члени сім’ї, родичі, які не мають тісного спілкування між собою в інший час. Тому все, що пов’язане з ним в сновидінні, дає велику поживу для роздумів. Якщо ви бачите уві сні сімейний обід або ланч, на якому присутні люди, зібрати яких в реальності за одним столом неможливо, то слід дуже ретельно обміркувати можливий зв’язок, яку можна простежити між цими людьми. Це може стати для вас дуже важливої життєвої підказкою або відправною точкою роздумів. Особливо слід звернути увагу на особи, присутність або відсутність яких здалося вам на цьому обіді дивним.

Якщо накритий обідній стіл пустував — таке сновидіння закликає звернути увагу на стоять на ньому страви. Гарячий остигає обід сниться до самотності або невдячності, а якщо стіл був заставлений наїдками і напоями — попереду велике свято, але ви до нього поки не готові. Часто деякі страви викликають асоціацію з певною людиною. Чому його не було за столом у вашому сні? Що відбувається у відносинах з ним у реальному житті?

Можливо, у вашому сні вам довелося лаятися за обідом з кимось із близьких людей? Або страви, які стоять на столі, готував чоловік, з яким у вас не склалися стосунки? Все це, як і присутність на столі якихось екзотичних страв, повинно стати їжею для роздумів з приводу того, що зараз відбувається у вашій буденного життя, оскільки обід — це наша щоденна потреба.

В обідніх страв може бути присутнім і символічний підтекст. Наприклад, сон, в якому родич, який помер від цирозу печінки, пригощає когось стравою з печінки тварини, може говорити про небезпеку такого ж захворювання. При цьому присутність померлого родича зовсім необов’язково. Наприклад, страву з легкого на обідньому столі може вказувати на хворобу легенів. Аналізуйте виникають асоціації.

Приймати їжу в самоті сниться, як привід поміркувати над існуючими у вашому житті проблемами. Обід або ланч в суспільстві коханої людини говорить про те, що у вас є, про що поговорити один з одним. Якщо їжа при цьому була непривабливою або несмачною — відносини закінчаться розривом. Запрошення на обід до знайомому людині уві сні передвіщає нанесення ненавмисної шкоди цій людині, ви будете шкодувати про це. Готувати обід у сні — до важливої зустрічі. Поминальний обід сниться до втрати важливої для вас речі.

Якщо в сні вас запросили на ланч, це говорить про те, що ви з коханою людиною будете довіряти один одному; ваше життя буде протікати в атмосфері благополуччя і гарній забезпеченості. Ланч виявився несмачним — без розчарувань не обійдеться. Якщо ви запросили на ланч знайомого, це до вашого майбутнього жаль про проступок, у результаті якого було завдано шкоди іншій людині. Якщо запросили незнайомця, наяву у вашому житті відбудеться важлива зустріч.


Залишити відгук