День Народження 27 Лютого: Знак Зодіаку — Риби

Народилися 27 лютого — художники, новатори і борці за добробут суспільства. Чутливий і розуміє, ви здатні налаштовуватися на людей та їхні емоції так, як інші налаштовуються на телеканали або радіостанції. Подібно губці ви вбирає настрої і почуття оточуючих, а тому вам необхідно періодично віддалятися від світу, або ви ризикуєте заплутатися в чужих проблемах. Втім, турбота про інших не дозволяє вам залишатися на самоті занадто довго.

Народжені 27 лютого на диво багато знають про здоров’я, хоча у них немає спеціальної підготовки в цій області. Однак вони періодично втрачають всі свої навички і зовсім не стежать за собою. Більшості з них вкрай необхідний лікар, якого вони могли б повністю довіряти. Крім того, їм корисні енергійні фізичні вправи (біг, аеробіка, гімнастика, важка атлетика, альпінізм, плавання) так само, як і часті сексуальні контакти з постійним партнером. Деякі з народжених в цей день схильні до алкоголізму і «сексуально-любовної наркоманії», отже, вони повинні розвивати в собі силу волі, щоб постійно тримати під контролем свою буйну натуру.

Народжені 27 лютого завжди з розумінням ставляться до своїх колег по роботі. Крім того, вони витрачають багато енергії на осмислення швидко мінливих моментів життя. Як все влаштовано, чому люди ведуть себе так, а не інакше, як жити в гармонії з навколишнім середовищем, — ці та інші питання є досить важливими для них. Завдяки такому суто реалістичного підходу до речей народжені 27 лютого дозволяють своїй «бунтівної» душі досить часто проводити громадські, міжнародні і всесвітні дослідження. Так як вони ретельно продумують кожен свій крок, то може впевнено розраховувати на власну мудрість, набуту за рахунок життєвого досвіду, для розробки нових більш амбітних проектів. Найбільші складнощі у людей, народжених 27 лютого, зазвичай виникають в особистому житті. Так як вони дуже вимогливі натури і їх інтуїція, м’яко кажучи, не найкращий порадник у відносинах з оточуючими, то вони часто закохуються і також часто розчаровуються.

Знак Зодіаку 27 Лютого — Риби

Стихія Знака: Вода. Ваш знак Зодіаку належить до знаків Водної стихії, які характеризуються наступними якостями: послужливість, натхнення, ніжність, віра, духовність, витонченість, поетичність.

Планета Управитель: Нептун. Зумовлює підвищену чуттєвість, віру. Нептун сприятливий для музикантів. Планета у вигнанні – Меркурій. Відповідає за нестачу раціональності, а також відсутність критичності.

Даті 27 лютого знак зодіаку відповідає Риби, він дарує народженим в цей день здатність до емпатії, тобто відчуття чужих емоцій і настрою як свого. Від цього йде ваше глибинне розуміння, відчуття інших людей. У цьому є небезпека, проблеми та негативні емоції інших людей можуть викликати у вас нервовий зрив або депресію, тому іноді вам потрібно спокійно пожити день-два в самоті, не прислухаючись до когось і не поринаючи в чужі світи. Довго самотність народжені в цей день люди не витримають, так як вони прагнуть допомагати і турбувати інших людей. Риби, знак зодіаку народжених 27 лютого, дарує вам тонко почуває натуру художника і творця. Вам важливо також щастя людства, на благо якого ви готові невтомно працювати, залучаючи і втілюючи інноваційні ідеї та проекти.

З деяких причин, незважаючи на їх здатність правильно знаходити своє місце в житті, народжені 27 лютого знають себе значно гірше, ніж ті об’єкти, до яких вони так наполегливо прагнуть. Для народжених в цей день важливо навчитися відрізняти те, що вони хотіли б отримати, від того, що їм дійсно необхідно. Тільки задовольнивши свої реальні потреби, вони знайдуть нарешті емоційну стабільність і щастя. Однак багато їх них чомусь вважають, що їхні проблеми може вирішити якийсь інший чоловік, тому, замість того, щоб шукати причину виникнення проблем всередині себе, вони безтурботно пускаються на пошуки романтичної любові і в результаті нерідко виявляються у розбитого корита. Завдяки емоційності своєї натури народжені 27 лютого, зазнавши нищівної невдачі на особистому фронті, швидко заводять нові знайомства, і все-таки нехай навіть нетривале перебування на самоті може бути корисним для них. Ці люди досить серйозні, щоб самостійно обирати свій життєвий шлях, не вдаючись до допомоги оточуючих.

Народжені 27 лютого відчувають себе особливо щасливими, коли у них існує можливість застосовувати свої знання та кмітливість у різних наукових галузях; вони зазвичай відчувають потребу в настільки ж високоінтелектуальних друзів і колег. Люди, що народилися в цей день, часто докладають всі зусилля до того, щоб якось керувати суспільством або хоча б вказати йому потрібний шлях. Багато з них відчувають внутрішню потребу підноситися над іншими, але вони повинні вкрай обережно використовувати свою магічну владу, щоб не пригнічувати оточуючих. Якщо народжені 27 лютого нехай навіть випадково здійснять аморальний вчинок, то вони можуть зруйнувати життя і собі і іншим. Однак таке відбувається вкрай рідко. Їх здатність не тільки бачити істину, але і домагатися того, чого вони хочуть, існує завдяки розумному поєднанню в них співчуття і сили волі, гармоніюють з нормами етики і моралі.

Чоловік Риби — народився 27 Лютого

Чоловіки, що з’явилися на світ 27 лютого — володіють наступними характеристиками: такий кавалер — жалісливий, чутливий, ідеалістичний, турботливий. Чоловіки-Риби – ідеалісти і мрійники, це легкі і комфортні в спілкуванні люди. Ввічливість і тактовність не дозволяють чоловікам цього знака проявляти відкриту агресію, що є найчастіше їх проблемою. Чоловіки-Риби легко закохуються і важко вибудовують міцні гармонійні стосунки. Головні проблеми в любові пов’язані з прагненням до недосяжного ідеалу і побудовою відносин з тими, хто має набагато більш яскравим темпераментом.

Жінка Риби — народилася 27 Лютого

Жінки, що народилися 27 лютого, не схожі на інших такими рисами: така дама — чаруюча, артистична, романтична. Жінки-Риби – чарівні, тонкі й загадкові панянки, які приваблюють чоловіків своєю вразливістю і беззахисністю. Їх жіночність і слабкість є їх головним козирем, створює навколо них атмосферу таємничості. Її розташування досягти нелегко, і саме розум часом змушує її не йти на поводу емоцій. Самими сильними рисами жінок-Риб є жіночність та вміння правильно розпоряджатися своїми фірмовими рисами – крихкістю і м’якістю.

День Народження 27 Лютого

Люди, народжені 27 лютого знак зодіаку Риби, що знаходяться в хороших відносинах з усіма працівниками, з якими вони разом працюють. Досить багато часу у них йде на роздуми про зміни, що відбуваються в цьому житті. Приховані мотиви вчинків оточуючих людей, умови, за яких існує їх соціальне середовище, взаємодія з природою — до суті цих питань вони намагаються докопатися. У них приземлений практичний склад розуму, що захоплює їх на шлях всесвітніх і міжнародних досліджень. Кожен свій вчинок вони передують тривалими роздумами про його доцільність, застосовуючи весь свій досвід, наявний у них, що дозволяє їм приступати до все більш сміливих проектів.

В особистому житті у людей, народжених 27 лютого знак зодіаку Риби, не все так гладко. Вони дуже вимогливі і прямолінійні у спілкуванні, при цьому абсолютно не розбираються в людях, так як їх інтуїція зазвичай мовчить в таких випадках. Вони часто захоплюються ким-небудь і досить швидко розчаровуються в ньому. І хоча своє призначення в житті вони безпомилково знаходять, у своїй власній душі їм розібратися складніше. Їх супутники життя знають більше про їх почуттях і прагненнях, ніж самі люди з такою датою народження могли б розповісти про себе. Їх бажання часто розходяться з реальними потребами їх натури.

Народжені 20 лютого знак зодіаку Риби, зможуть знайти своє щастя, якщо зрозуміють, що їм дійсно необхідно. Їм завжди здається, що де знаходиться їх споріднена душа, і в її пошуках змінюють одні відносини на інші. Було б краще відкинути цю романтичну лушпиння, затуманивающую їх мозок і спуститися на грішну землю. Іноді те, до чого вони безуспішно намагаються, знаходиться зовсім поруч, але здається їм нецікавим, і в пошуках кращого вони ризикують залишитися ні з чим.

Відчувши черговий крах в особистому житті, люди, народжені 27 лютого знак зодіаку Риби, не довго думаючи, пускаються на пошуки нових відносин. Проте нетривале знаходження в самоті може виявитися для них плідним. Так вони отримують можливість осмислити свої духовні ідеали і зрозуміти справжні цінності, тягнуть їх. Їм потрібно зазирнути у власну душу, і тоді вони знайдуть відповіді на мучать їх питання. Втрачаючи час в гонитві за примарним щастям, вони упускають щось важливе, що лежить на поверхні.

Часто люди, народжені 27 лютого знак зодіаку Риби, прагнуть зайняти лідируючі позиції в суспільстві, їм подобається керувати людьми і вказувати їм правильний напрямок. Вони відчувають себе відповідальними за долі оточуючих людей і знаходять своє покликання в цьому. Їм рідко трапляється оступитися, однак у таких випадках катастрофа в їх житті відбивається на долі їхніх близьких. Однак ризик того, що це коли-небудь трапиться, незначний.

На що людям, народженим 27 лютого знак зодіаку Риби, потрібно звернути пильну увагу? Не треба ганятися за примарними мріями, ви можете все своє життя витратити на це, але так і не досягти бажаного. Духовне досконалість має стати для вас пріоритетом. Ставтеся до своїх близьких поблажливішими, і не закривайте очі на існуючі проблеми.

Любов і Сумісність

Ви повністю віддаєте себе любовних відносин та готові принести у жертву свої інтереси заради інтересів партнера. У відповідь ваша ніжна романтична природа потребує уваги, заохочення і емоційної підтримки.

Хороші перспективи на створення поважає один одного, сім’ї у Риб з Раком, Скорпіоном і Тельцем. Саме з ними ці люди найбільш сумісні, у них однакові погляди на сімейне життя, схожі життєві пріоритети. Може бути успішним шлюб і в союзі з Дівою, Вагами і Козерогом, шанси, скажімо 50/50. Вони відразу ж повинні розподілити відповідальність і обов’язки, домовитися про те, що будуть сприймати свободу одне одного і поступатися. Шлюб з поганими перспективами бачиться з такими знаками, як Овен, Близнюки і Лев. Скажімо, в даних сполученнях пар — зовсім мало перспектив на щасливий шлюб, навряд чи вони зрозуміють одне одного.

Робота і Кар’єра

Народилися 27 лютого дуже багато думають над ключовими проблемами соціуму і поведінкою людей, над стратегією виживання людства та іншими подібними питаннями. Вони будують плани і проекти і могли б реалізувати себе на соціальній роботі або працюючи в екологічних організаціях (аспект взаємовідносин людства і навколишнього середовища). Всі життєві зміни приносять їм їжу для розуму. Що ж стосується їх власних дій, то народжені 27 лютого як слід заздалегідь обмірковують їх, вони не схильні рубати зопалу. Що ж стосується особистого життя і любовних стосунків, то в них народилася 27 лютого зазвичай дуже не щастить, на жаль. Вони влюбливі, але дуже часто розчаровуються в людях, оскільки вибирають не тих, хто міг би їм підійти. В особистих стосунках їх інтуїція не може їм допомогти, як і емпатія.

Проблема тут криється в тому, що народжені 27 лютого досить погано знають себе, погано знають, що їм необхідно, плутають необхідне і бажане. Вони вміють правильно визначитися з професією і роботою, а також хобі, але що стосується інших питань, то тут вони діють наосліп. Їх щастя цілком залежить від самопізнання. Також часто ці люди думають, що всі їх проблеми вирішить хтось інший, що достатньо лише відшукати цієї людини і він сам розповість про те, які вони. Але це помилка, яка вказує, однак, дату 27 лютого — який знак зодіаку відповідає. Риби часто так себе ведуть. Не знаючи себе, неможливо зрозуміти, яка людина тобі потрібен, і, тим більше, неможливо знайти його, не помилившись. Невдачі особистісного плану не можуть зламати духу і впертості народжених 27 лютого. Після чергового розлучення вони знову обзаводяться новими знайомствами і знову пускаються на пошуки великої любові.

Здоров’я і Хвороби

Народилися 27 лютого люди зазвичай з цікавістю вивчають відомості медичного характеру. Але буває, що вони перестають піклуватися про себе і своє здоров’я, захопившись чимось іншим. Вони потребують постійного лікареві, докторові лікаря, досить компетентному і заслужив їх повну довіру. Що стосується занять спортом, то народженим 27 лютого потрібно займатися енергозатратними видами спорту: важкою атлетикою, плаванням, альпінізмом, аеробікою, бігом.

Для здоров’я їм також необхідна насичене сексуальне життя з одним і тим же партнером. Народжені у цей день часто потрапляють у якісь залежності і стають рабами звичок і насолоди, відразу ясно, який знак зодіаку 27 лютого – це, звичайно ж, Риби. Тому їм варто з обережністю вживати спиртні напої і працювати над своєю силою волі, намагатися вчитися тримати себе в руках, так як любов чи пристрасть можуть запаморочити голову і зробити їх своїми рабами.

Доля і Удача

В цей день народжуються цілеспрямовані, незалежні, амбітні натури. У них величезний творчий потенціал, любов до ризику, вони розумні і практичні. Люблять бути на виду, це природжені лідери та керівники. Володіють інтуїцією. Життя їх цілком може бути прекрасна, але все залежить від того, в якому напрямку вони підуть, що будуть розвивати в собі — негативне початок або позитивне. Якщо народжені в цей день виберуть шлях самовдосконалення і підуть шляхом еволюції, їх чекає великий успіх, багатство, успіх, прекрасні умови життя і щасливий, успішний шлюб.

Поради Рибам, Народженим 27 Лютого

Народився 27 лютого важлива самореалізація і гідна їх інтелекту робота. Також для них вкрай важливо наявність розумних і освічених друзів і колег, з якими можна обговорити ті чи інші проблеми. Народжені 27 лютого іноді жадають стати духовними наставниками суспільства, в якійсь мірі прагнуть досягти влади, щоб реалізувати задумане і допомогти людству вийти з кризи. Ними дійсно рухають чисті помисли, а не прагнення до слави і багатства як таким. Риби часто несвідомо прагнуть до архетипу жерця, священика, у цьому їм допомагає їх дар емпатії, зазвичай вони магічно впливають на натовп і здатні вгадати її потреби та повести людей за собою.

Однак цей свій дар їм слід використовувати дуже обережно. Будь-яка помилка, будь проступок чи зле поведінка абсолютно неприпустимі для людини, що займає високий пост, особливо якщо він пов’язаний з моральними орієнтирами. Але народжені 27 лютого рідко допускають таку помилку. Вони зазвичай високоморальні і досить стримані, їх сила волі достатня для того, щоб контролювати буйні бажання їх душі. Використовуйте енергію, яку ви витрачаєте на придбання влади над оточуючими, для свого розвитку.


Залишити відгук