Сонник Лампа — до чого сниться ?

Якщо приснилася наповнена маслом лампа, це означає, що ваше ділове життя буде досить активним і насиченим, а плоди цієї бурхливої діяльності принесуть вам задоволення. Депресію, розпач і зневіру обіцяє приснився порожня лампа. Запалена і горить яскравим полум’ям лампа віщує удачу, яку ви, безсумнівно, заслужили, а також сімейне щастя. Слабкий, ледь мерехтливе світло лампи є свідченням того, що ви будете ревнувати і заздрити, підозрювати. Ви зможете отримати задоволення, тільки коли выльете весь свій негатив на чоловіка, який дійсно винен у всіх ваших бідах.

Упустили палаючу лампу — плани і надії залишаться нереалізованими. Вибух лампи віщує, що заради нанесення шкоди вашим інтересам колишні друзі об’єднаються з вашими недругами. Якщо лампа у вашому сні була розбитою, значить, помре хтось із друзів або родичів. Запалювали лампу — у своїх справах щось змінити, і це потім принесе прибуток. Нести лампу — сон говорить про вашої майбутньої незалежності і про те, що ви будете ставити свою точку зору вище думки інших.

Згасаючий у лампі вогонь загрожує для вас нещасною долею. Може вмерти друг або родич. У сні ви, здорово перелякавшись, скинули лампу з вікна, — противники заманять вас у пастку з допомогою дружніх відносин і вашого професійного інтересу. Побачити свій одяг загорілася від полум’я лампи — це віщує таку ситуацію, коли замість симпатії і схвалення, на які ви щиро сподівалися, вас принизять. До того ж не будуть особливо успішними справи, пов’язані з комерцією.

Такий сон символізує вашу розкутість і відкритість. Ви не приховуєте своїх бажань і почуттів, і партнер завжди знає, як доставити вам задоволення. Однак, якщо ви одягаєте на лампу абажур, це означає, що ви, навпаки, скуті і відчуваєте сором, коли мова заходить про секс. Партнер вважає вас холодним людиною, часто навіть байдужим. Тому між вами часто виникають сварки.

Якщо ви перете з лампи пил, це означає, що в сексуальному житті ви наполягаєте на розподілі ролей. Ви вважаєте, що партнер воліє отримувати задоволення, а не доставляти його, хоча насправді він, можливо, просто не знає, як це зробити. Саме в цьому криється причина ваших проблем. Відверто поговоріть з партнером та розставте всі крапки над «і».

Якщо лампа зламалася, це говорить про проблеми в особистому житті, хоча спочатку здається, що все йде гладко. Цілком можливо, що ви просто переситилися відносинами, і вони вже не можуть доставити вам задоволення. Спробуйте урізноманітнити своє інтимне життя, наприклад займіться нестандартним сексом або спробуйте нові пози. Лампа, покрита шаром пилу, говорить про розлад у стосунках. Вам терміново треба вжити заходів, щоб виправити ситуацію.

Яскраво горить лампа в сні — передвісник хороших змін. Наливати в неї масло або гас — передвісник сватання; запалити її — знак успіху в справах і щастя; погасити лампу у сні означає, що ви зробите помилку, про яку ви потім пошкодуєте. Такий сон пророкує розчарування і означає, що ви не проявили достатньої наполегливості, щоб домогтися свого. Якщо вам присниться, що сама лампа згасла, то ваші відносини прийшли до логічного завершення. Хворому такий сон пророкує швидку смерть. Негорящая лампа передвіщає невдачі в справах і провал планів.

Тьмяне світло лампи означає підозра, ревнощі, заздрість, наклеп, які будуть заважати вам жити. Якщо вам присниться, що лампа впала і розбилася, але не згасла, то ваше становище не безнадійне. Якщо лампа згасне, то чекайте великих неприємностей і бід. Розірвана лампа уві сні передвіщає одержання тривожних звісток. Іноді такий сон пророкує, що ваші вороги готують вам пастку. Повільно згасаюча лампа символізує, що ваше терпіння ось-ось скінчиться. Тримати лампу в руках і нести її перед собою означає, що ви знайдете те, що шукаєте, чи досягнете свого.

Побачити лампу у сні — до просвітленості серця, сильної віри, набуття бажаного. Кажуть, що лампа передвіщає народження благонравного сина, що володіє знанням, який стане факщом або щедрим купцем, люблячим витрати. Якщо хто-небудь побачить, що він запалює світильник в Єрусалимі, то його потомство буде нещасливим, або якщо у нього обітницю по відношенню до своїх дітей, то він повинен його виконати. Бачити у сні палаючу лампу — до успіхів у справах, погаслу лампу — до невдач. Бачити палаючу лампу в мечеті віщує знайомство з ученим знавцем Корану. Погаснувшая лампа — вісник смерті цього вченого. Світильник в будинку обіцяє холостяку одруження, хворому — одужання. Якщо ж його світло слабкий — вказує на горі.

Сон, у якому ви несли яскраву лампу, обіцяє вам успіхів і швидкі досягнення у своїй професійній сфері. Для закоханих це теж добра ознака. Несли лампу, в якій полум’я слабо мерехтіло, — захворієте. Якщо полум’я в цей час взагалі згасло — хтось помре. Як мінімум, сон загрожує крахом усіх планів і сподівань, для закоханих людей — охолодженням почуттів їхніх обранців. Безліч яскравих ламп віщують вам участь у якомусь святі, святі. Радість, радісне передчуття, переживається з цього приводу, обіцяють швидкий вступ в шлюб.

Лампа — досить складний символ для трактування, так як він може з’явитися у снах в дуже різних сюжетних лініях. Якщо уві сні ви сильно злякалися і скинули лампу з підвіконня, значить, у житті вороги заманять вас у пастку, використовуючи для цього дружні стосунки і ваш професійний інтерес. Якщо ж ваша одяг загорілася від вогню лампи, то сон обіцяє приниження там, де ви розраховували отримати схвалення і симпатію, він також говорить, що ваші комерційні справи не будуть особливо успішними.

Палаюча лампа, яка з’явилася у вашому сні, є провісником якихось дивовижних подій. Може, у вас буде любов, сповнює серце щастям. Лампа погашена сниться до того, що вас засмутить чиясь невдячність. Серед білого дня нести палаючу лампу — таке сновидіння закликає вас на якийсь час забути про всі поточні турботи. Лампа з красивим абажуром сниться до того, що колишня любов знову дасть про себе знати.

Якщо в сні ви бачите, як горить лампа — сон говорить про бажання пролити світло на що-небудь. Якщо лампа вимкнена — значить, світла достатньо, але якщо раптом буде потрібно внести ясність, джерело світла завжди під рукою. Бачити уві сні лампу — знак того, що джерело світла близький.

Якщо лампа яскраво горіла, це передвіщає наступ щасливої пори; гаснущая — проявіть терпіння; нести — ви йдете по вірному шляху; запалювати — до щастя.

Входити в човен, тримаючи в руці ліхтар, факел, лампу — велике щастя. Метелик, що летить на вогонь лампи — поразка іншої людини.

Лампа горить — сприятливо, успішна діяльність (особливо, в пізнанні і творчості). Промені лампи — духовний прогрес.

запалена Лампа або включена — передвіщає Вам дізнатися правду про своїх близьких. Правда може виявитися різною.

Лампа сниться до успіху. Запалювали, включали її — справите новосілля. Купували — попереду торжество, свято.

Запалена лампа сниться до успіху.


Залишити відгук