Сонник Лак — до чого сниться ?

Для правильного тлумачення сну вам знадобиться в точності згадати колір лаку, яким ви будете фарбувати нігті. На думку сонників, цей фактор має первинне значення для складання передбачення. Отже, вам сниться лак: рожевий – вас очікує легкий флірт без будь-яких зобов’язань; червоний – вас поглине глибоке почуття, на це істотно вплине ваш бурхливий темперамент; чорний – багато смутку, туга, нудьга, зневіра; білий – радісна подія або звістка; синій – у вашій душі буде мир і спокій; зелений – надасте підтримку іншій людині, ваша доброта повернеться до вас; жовтий – ви глибоко духовна людина.

Якщо у сні ви фарбували нігті лаком, сновидіння видає невиправданість ваших гарячих мрій жити красивим життям, оскільки коштів для цього у вас явно недостатньо. Молодим дівчатам воно обіцяє цікавий вечір у товаристві коханої людини. Якщо ви прали лак з нігтів ацетоном або спеціальною рідиною, що це передвіщає знайомство з поганим людиною. Закріплювали зачіску лаком для волосся — ви поїдете в дорогу, але це подорож не приведе до позитивних результатів. Купівля лаку уві сні передвіщає незаплановані витрати.

Сон, в якому з’являється лак, відображає вашу потужну тягу до перетворень. Ваші починання вже принесли перші результати, і вони вам подобаються, але хотілося б їх примножити. Символ пророкує появу нових можливостей. Скориставшись ними, ви поліпшите особисті відносини, підвищити професійний рівень, зміцніть фінансовий статус, нарешті відчуєте стабільність і задоволення.

Сон, у якому ви робите собі манікюр, говорить про приховані наміри. В реальному житті вам є, що приховати від оточуючих. Якщо жінка фарбує уві сні нігті лаком, то наяву вона може намагатися приховати свої недоліки. Якісь події змушують вас маскуватися зовні і внутрішньо.

Для молодих людей такий сон може означати реалізацію еротичних бажань або весілля. Якщо ви перете лак з нігтів, вас може очікувати неприємне і небезпечне знайомство. Якщо ви купуєте лак, то готуйтеся до гостей. Це буде несподіваний, але приємний візит.

Покривати лаком нігті — виникне сексуальний зв’язок, можлива весілля. Покривати лаком будь-яку гладку поверхню, наприклад, стільницю, — будете проводити час красиво та з задоволенням. Волосся — чекають радісні зміни.

Лакована поверхня предметів у сні передвіщає, що ви обманюєте себе марними надіями.

Лаковану поверхню — оманливі надії.


Залишити відгук