Сонник Лай — до чого сниться ?

Сон, в якому лунав гавкіт власної собаки, попереджає, що з-за високого рівня життя вам люто заздрять недоброзичливці. Для молодої жінки сон означає, що навколо неї будуть ходити наклепницькі чутки. Собаки проводжали вас уві сні гавкотом — значить, у вас вийде своєчасно розгадати задуми ворогів і цим самим їх повністю обеззброїти. Мова, схожа на гавкіт, сниться до брудних пліток про вас. Гавкіт лунав у вашому власному житлі, при тому, що наяву у вас немає домашніх тварин, — такий сон означає, що у вас маса недругів, але навіть ця обставина не перешкодить вашому везінню в якомусь вельми непростому справі.

Якщо Вам сниться, що собаки проводжають Вас гавкотом — це означає, що Ви вчасно зможете розгадати наміри своїх ворогів. Цим Ви обеззброїте їх. Чути уві сні мова, схожий на гавкіт — застерігає, що про Вас розпускають брудні плітки. Якщо Ви чуєте гавкіт у своїй квартирі, в якої Ви не тримаєте собаку — вам повинно пощастити у нелегкій справі, що має багато супротивників. Якщо на Вас гавкає Ваша власна собака — вам заздрять злий заздрістю. Провиною цьому Ваше міцне матеріальне становище. Молодій жінці такий сон передвіщає виникнення наклепницьких чуток навколо неї.

Почути в сні, як за спиною гавкають собаки, слід розцінювати, як застереження: хтось готується нишком нанести підступний удар. Якщо приснилася велика злісна зграя, нападу треба чекати від недругів, дрібні шавки – доведеться розплачуватися за любовні інтрижки. Звуки переслідування шукачів, які йдуть по сліду – візуалізація передчуття, що темна пристрасть зруйнує життя людини.

Чути уві сні собачий гавкіт — знак того, що в майбутньому на вас чекає велика сварка з одним із близьких друзів. Довгий час ви не зможете помиритися, бо будете вважати винними в конфлікті один одного, але ні один з вас так і не визнає свою помилку до кінця.

Чути гавкіт собак у сні означає, що друзі будуть попереджати вас про можливу небезпеку у ризикованій справі або про підступи ворогів. Після такого сну послухайте ради, якщо не хочете потрапити в біду. Гавкаючого пса бачити в сні — знак сварки з ворогом.

Почути гавкіт — це до пліток. Самому гавкати — такий сон призиває вас вчитися тримати свій язик за зубами.

Друзі будуть вас від чогось застерігати, і вам треба прислухатися до їх порад.

Собака гавкає на привида, на духа — прийдуть просити милостиню.

Собачий гавкіт віщує радісну новину.

Лай — до радості.


Залишити відгук