Сонник Табір — до чого сниться ?

Табір або привал, тобто тимчасова стоянка для відпочинку в поході, може приснитися як сигнал перепочинку в справах або тимчасового затишшя в бізнесі. А ось для любовних справ сни за участю такого символу, як правило, є поганою ознакою. Так, якщо жінці привиділося, що вона перебуває у військовому таборі, то це знак, що вона готова вийти заміж за першого зустрічного, що може зробити її життя нещасної. Для заміжньої жінки подібний сон може говорить про те, що хтось спробує очорнити честь її чоловіка; а якщо такий сон приснився того, хто збирається незабаром вступити в шлюб, то він говорить про якісь проблеми з організацією самого весілля. Дитячий літній табір у снах зазвичай передвіщає багато суєти і малі результати від неї.

Розбили на свіжому повітрі табір — сон з таким змістом говорить про те, що у ваших справах відбудуться якісь зміни, а самі ви можете відправитися в поїздку, яка буде довгою і вас вкінець вимотає. Табірна стоянка сниться до того, що багато ваші ділові партнери знайдуть собі нове поприще для діяльності, у зв’язку з чим ваші перспективи стануть досить песимістичними. Дівчина побачила себе в таборі — значить, вони з майбутнім чоловіком (який, до речі, буде дуже хорошим) довго не зможуть визначитися з днем одруження. Перебування у військовому таборі — це ознака того, що, як тільки їй випаде шанс, вона відразу ж вийде заміж. Для заміжньої жінки такий сон загрожує зіпсованою репутацією її чоловіка і розлученням.

Бачити уві сні оздоровчий табір, жити в ньому – мрії про зворушливу романтичної любові в ідилічній обстановці так і залишаться мріями: занадто багато людей виявляють інтерес до Вашого особистого життя. Бачити уві сні табір для ув’язнених – над Вами, Вашими почуттями і потаємними бажаннями тяжіє дивовижної величини комплекс: Ви боїтеся чиїхось суджень і докорів. Постарайтеся не заглядати в майбутнє занадто часто. Живіть справжнім, радійте простому людському щастя.

Людина, що бачить себе в сні стороннім спостерігачем організації наметового табору, але якого не запросили взяти в ньому участь, попереджений, що його колеги і доброзичливці на роботі можуть відвернутися від нього для досягнення власних вигод. Ну, а якщо ви самі розбиваєте уві сні намет, означає, що ваше життя скоро сильно зміниться.

Дитячий табір сниться до того, ви зможете задовольнити свою цікавість. Для ув’язнених бачити свій табір — до події, яка буде неприємним і навіть страшним. Перебувати в таборі — буде неминуче покарання за якісь діяння.

Жити в таборі у сні — знак того, що ваше життя вкрай не влаштована і нагадує казенне житло.

Отримаєте звістку про війну.


Залишити відгук