Сонник Долоню — до чого сниться ?

Долоню у сні означає долю. Гладка долоню з чіткими лініями віщує успіх і багатство її власнику. Волохата рука — знак великого прибутку і удачливості. Такий сон пророкує вам, що ви буквально можете вийти сухим з води. Якщо вам присниться, що ви втратили праву долоню або що вона висохла, то незабаром ви втратите відданого людини або ж втратите роботи, яка давала вам засоби до існування. Іноді такий сон передвіщає бідність і нестатки. Сон, у якому ви побачили, що долоня стала менше, означає, що хтось обкрадає вас. Ніжні і красиві долоні у сні передвіщають взаємність почуттів або віддану дружбу. Рани на долоні у сні — знак шкоди, невдач. Чужу долоню бачити в сні — попередження про небезпеку. Стригти волосся з чужої долоні у сні — знак пристойною прибутку. Скільки разів зістрижеш — стільки разів отримаєш гроші від цієї людини. Дивіться тлумачення: Вогонь, Ляпас.

Якщо приснилася чистий долоню, сон розповідає про вашу майбутню дружбу з кимось; є ймовірність того, що найближчим часом ви проведете в товаристві друзів вечір, який наповнить вашу душу приємними емоціями. Брудна долоню сниться до величезної біді, злиднях і ганьби. Мозолистая долоню передвіщає важку працю, який вас пошле. Якщо в сновидінні ви по долоні гадали, що очікує якоїсь людини, то воно натякає на ваше надмірне цікавість; ось і зараз вас цікавить те, що цікавити, загалом-то, не має. Якщо ворожили на долоні вам, це попереджає про те, що ваші фальшиві друзі не забудуть скористатися нагодою для того, щоб представити вас в очах громадськості в поганому світлі.

Права частина нашого тіла – це раціональне і розсудливе і тому права долоня у сні говорить про те, що сновидець людина раціональний, володіє ясним розумом і не упустить шансу. Ліва частина людського тіла – емоційний і душевний і тому ліва долоня під сні обіцяє сновидінню насолоду і плотські втіхи. Красива долоню уві сні обіцяє вам високе положення або кар’єрне зростання.

Бачити уві сні свої долоні – до неусвідомленого бажання знайти людину, здатну зрозуміти Ваші почуття і щиро відповісти на них. На жаль, поки воно нездійсненне. Чужа долоню – знайомство з представником протилежної статі не принесе Вам нічого, крім дружнього розташування. Цілувати долоні коханої людини — передвістя того, що він зробить для вас буквально неможливе.

Якщо сниться, що свербить долоня, вам не терпиться почати реалізацію намічених планів, але цього постійно щось заважає. Перешкоди є знаками, попереджувальними, що зараз ще не час що-небудь починати. Прислухайтеся до них і чекати більш сприятливого періоду.

Розглядати власну долоню до марним спробам прозріти майбутнє. Поріз долоні сниться до різкого повороту долі. Якщо поріз був дуже глибокий, можлива рання смерть близької людини. Чужі поранені долоні сняться до швидкого просування до якоїсь мети.

Наснилися лінії на долонях — зустрінете свою долю. Чужа долоня в крові сниться до загрози. Самому поранити долоню з кров’ю — до труднощів у стосунках з родичами, можливий розрив відносин з кимось із них. Волосся на долонях сняться до достатку.

Приснився долоню відображає ваше бажання нової інтимного зв’язку, причому не з вашої ініціативи, а тильна сторона руки — невдачі в цьому. Долоня, прикрита рукавичкою — бажання безпеки у відносинах.

На долоні виростають дерева — горі у зв’язку зі смертю батька і матері.


Залишити відгук