Сонник Лабораторія — до чого сниться ?

Якщо приснилася лабораторія, це означає, що в майбутньому ви виберете потрібну і правильну точку докладання власних сил. Молоді люди після цього сну вдало виберуть майбутню професію. Перебувати всередині лабораторії — цей сон говорить про те, що останнім часом ви прагнули до визнання і шани і тепер нарешті цього досягнете. Перебуваючи в лабораторії, ви займалися алхімією — значить, реалізація якоїсь справи відніме величезна кількість ресурсів, але при цьому очікуваного результату не дасть. Проведення наукових експериментів в лабораторних умовах сниться до того, що найближчим часом ваше становище не вдасться нічим поліпшити. Експеримент у вашому сні вдався — таке сумне становище справ не затягнеться надовго.

Побачена уві сні лабораторія може мати різне значення в залежності від того, як вона виглядала. Сучасно обладнана, стерильна, що виблискує чистотою вказує на вірно обраний напрям, оптимальну точку докладання власних сил. Якщо лабораторія була курною, затягнутою павутиною, з немитими склянками — ви або рухаєтеся не туди, або зовсім зупинилися в особистісному розвитку. Бути лаборантом у сні — до суспільного визнання, поваги. Для тих, хто стоїть у початку життєвого шляху, такий сон обіцяє вірний вибір професії.

Якщо вам приснилося, що ви перебуваєте в лабораторії — то це знак того, що вам доведеться займатися справою, з яким далеко не всі можуть впоратися, і вам доведеться знаходити все нові і нові можливості для подолання виникаючих на вашому шляху труднощів. Якщо вам приснилося, що ви проводите досліди — це означає, що ви візьметеся за здійснення ризикованого проекту.

Опинитися в лабораторії — вам слід уважніше поставитися до свого здоров’я, ви можете серйозно і надовго захворіти. Проводити в лабораторії досліди — до укладання вигідного контракту, який дасть гарантію фінансової стабільності.

Якщо дівчина в сні закохується в молодого лаборанта, наяву їй належить розмова, після якої вона випробує почуття сильного розчарування, розпачу.

До недуги або хвороби.


Залишити відгук