Сонник Лабіринт — до чого сниться ?

Лабіринт може бути спорудою або малюнком. Це символ таємничості, загадковості, що має безліч різних тлумачень, часто суперечливих, іноді лякають. Таке ставлення до лабіринту виникло ще в ті часи, коли людина жила в печерах, які захищали, але викликали страх. Зазвичай лабіринт — засіб заплутати, збити подорожнього з дороги. У ньому є тупики, у яких потрібно знайти ключ або вирішити важку проблему. Є лабіринти без пасток, які ведуть заплутаною, але єдиною доріжці, там немає необхідності вибору, розгадування загадок. При цьому подорожнього ведуть за максимально довгій дорозі: спочатку до центру, потім назад до периметру і т. д.

Такі лабіринти використовувалися в храмах для обрядів ініціації, а також для ритуальних танців — вони метафорично представляли переплетені орбіти Сонця і планет. Зображені на підлозі середньовічних католицьких церков, вони символізують «дорогу в Єрусалим», тобто паломництво до святих місць. Існує безліч пояснень символіки лабіринту. Зображення лабіринту на будинках мають значення отвращающего біду амулета і є магічною формою, призначеної для захисту від ворожих сил і злих духів. Психологічне значення проходу через лабіринт: вузол, який треба розв’язати, небезпека, труднощі і доля.

Блукати в сні заплутаними ходами лабіринту говорить про те, що ви не задоволені своїм життям, вам здається, що ви постійно робите щось нове, намагаючись налагодити своє життя, а насправді тупцюєте на одному місці. Будьте активніше, бо життя пройде повз вас. Якщо уві сні ви не можете знайти вихід з лабіринту, то цей сон відображає дуже складний період у вашому житті. Вам належить пережити велике горе, від якого ви приїдете не скоро. Можливо, вас буде переслідувати думка про те, що ваше життя вже скінчилося, але не впадайте у відчай, бо за всі страждання ви будете винагороджені. Знайти вихід з лабіринту у сні говорить про те, що ваше життя скоро налагодиться. Найголовніше — завжди йдіть до заповітної мети з вірою в душі, користуючись інтуїцією.

Шукати кого-небудь у лабіринті означає, що незабаром вам знадобиться допомога людини, якого ви одного разу дуже сильно образили. Ви намагаєтеся встановити з ним колишні відносини, шукаючи способи примирення, але, ймовірно, зробити це буде дуже складно. Іноді такий сон пророкує занадто важкий шлях до заповітних цілей. Будуючи свої плани, ви навіть не замислювалися про те, скільки часу і сил вам знадобиться для їх здійснення. Якщо уві сні вам довелося ховатися в лабіринті, значить, ви дуже заплутаєтеся в справах. Можливо, для досягнення своїх цілей ви навіть зробите що-небудь зле, а тому будете змушені тривалий час переховуватись, щоб уникнути правосуддя або сорому при зустрічі зі знайомими людьми. Іноді такий сон свідчить про самотність сновидця з тієї причини, що він сам уникає спілкування з оточуючими.

Блукання по заплутаних ходів лабіринту — негативний знак. Він свідчить про вашої незадоволеності життям. Ви думаєте, що зайняті змінами на краще, в той час як в дійсності топчетесь на одному місці. Сон закликає до більшої активності, бо так все життя і пройде непомітно повз вас. Наближається особлива пора в житті, якщо у сні про лабіринті ви не змогли знайти вихід з нього. Доведеться пережити велике горе, від якого ви не зможете швидко оговтатися. Ви будете вважати життя закінченою, і все ж не впадайте у відчай, адже всі пережиті страждання ви будете винагороджені по заслугах.

Знайдений вихід лабіринту є передвісником вашого майбутнього добробуту, яке чекає на вас вже в самому найближчому майбутньому. Для вас головне — не перестаючи, крокувати до заповітної мети, пам’ятаючи про Господа Бога — своєму вічному попутнику. Пошуки кого-небудь у лабіринті говорять про те, що вже скоро ви будете гостро потребувати допомоги людини, якого в свій час досить сильно образили. Щоб знову завоювати його добре до себе розташування, ви будете шукати різноманітні способи помиритися, от тільки справа ця виявиться вельми непростий. У ряді випадків такий сон говорить про дуже важкому шляху до ваших самим бажаним цілям. Плануючи щось, ви навіть не замислювалися про те, скільки ресурсів знадобиться для того, щоб все реалізувати.

Ховатися в лабіринті — пізніше ваші справи прийдуть в такий занедбаний стан, що ви самі в них заплутаєтеся, причому дуже серйозно. Є ймовірність, що ви навіть підете на що-небудь злочинне, щоб досягти своїх цілей, і, щоб уникнути заслуженої кари, будете ховатися довгий час. У ряді випадків сон видає самотність сновидця, винна в якому тільки одне: він сам уникає спілкування з оточуючими. Ви тікали в приснившемся лабіринті від страшного чудовиська — такого ж страхітливого вигляду чудовисько, схоже своїм виглядом на динозаврів, вже в недалекому майбутньому з’явиться на нашій планеті. Будучи надзвичайно агресивним, воно стане джерелом безлічі неприємностей для людей, оскільки буде надіслано на Землю силами темряви з метою покарання людства.

Сон про блукання по лабіринту в пошуках виходу — це добрий знак, що говорить про достатню кількість позитиву у ваше майбутнє. Перш за все, вам вдасться вирішити важку проблему. А романтична зустріч забезпечить вам масу приємних емоцій, зігріваючи ваше серце теплотою і любов’ю.

По лабіринту блукав ваш близька людина — такого роду сон підказує, що своєю другій половині ви приділяєте достатньо часу і ласки, обділяючи душевним теплом. Цілком можливо, це через велику зайнятість, і все ж неприпустимо втратити розташування і самого присутності у вашому житті по-справжньому близької людини.

Бачити велику кількість знайомих і незнайомих людей, які ходили в лабіринті в пошуках виходу, — це означає, що, бажаючи правильно вирішити якусь проблему, ви йдете зовсім в іншому напрямку. Оскільки вам буквально в кожній зустрічній людині властиво бачити майбутнього партнера, вам, може бути, було б непогано ненадовго залишитися на самоті. Якщо ви розумно проаналізуєте ситуацію, вихід з неї знайдеться куди простіше.

Якщо приснився лабіринт, такий сон передвіщає вам заплутані, складні ситуації і в житті, зокрема у справах, пов’язаних з бізнесом. Сімейне життя стане просто неможливою. Діти будуть засмучувати непослухом, а кохана людина здивує невірністю і паскудним характером. Блукали в пітьмі по лабіринту — захворієте або переживете іншу неприємність, але вона швидко пройде. Якщо в сновидінні переплетені гілки утворили лабіринт, ви можете потрапити в біду або захворіти із-за того, що у вашому житті щось раптово станеться. Лабіринт, створений залізницями, віщує подорожі, які будуть тривалими, нудними і абсолютно неприбутковими. Вас порадують хіба що тільки зустрічі з цікавими людьми.

Якщо ви опинилися в лабіринті уві сні – це означає складне і досить заплутана стан ваших справ. Блукати заплутаними ходами лабіринту – поганий знак. В реальності ви явно не задоволені своїм життям, вам здається, що ви постійно робите щось нове, намагаючись налагодити своє життя, а насправді тупцюєте на одному місці. Будьте активніше, бо життя пройде непомітно повз вас. Перебувати в лабіринті вночі або в темряві віщує нетривалі хвороби і неприємності.

Ходити уві сні по лабіринту – в реальному житті шукати відповіді на питання, які Вам здаються дуже важливими, в той час як істина лежить на поверхні. Перестаньте думати і споглядати, настав час діяти. Влаштуйте собі грандіозне свято, пориньте у вир пристрасті, і тоді життя не тільки перестане бути для Вас суцільний головоломкою, але здасться по-справжньому прекрасною.

Сон про нього пророкує, що вас чекає багато труднощів і перешкод, які вам буде важко подолати. Дуже добре побачити в сні, що ви вибралися з лабіринту. Такий сон передвіщає вам великі можливості у досягненні задуманого. Ваші завзятість і наполегливість допоможуть вам подолати серйозні перешкоди на вашому шляху до успіху.

Тривале ходіння по лабіринту в марних спробах знайти вихід сниться до того, що вже в недалекому майбутньому буде зірваний покрив таємниці, яка доставляла вам занепокоєння. Блукання по лабіринту в компанії з молодою і прекрасною жінкою — це до удачі.

Загадкові лабіринти – захоплююча головоломка для заповзятливих і нерозв’язна завдання для ледачих. Бачити уві сні заплутану систему коридорів і переходів в будинку – доведеться опинитися в скрутному становищі, коли рішення прийняти неможливо.

Побачений лабіринт свідчить про те, що ви ніяк не можете скинути з себе вантаж турбот; вдалося виявити вихід — всі перешкоди будуть переборні.

Лабіринт (тунель) – важкі часи, життєві труднощі; помилковий, обхідний шлях, який ми обрали; невірне духовний розвиток, самопізнання.

Лабіринт без виходу або пастка символізують швидку втрату або втрату важливого матеріального.

Лабіринт сниться до далекої й важкої дороги. Так-же це пастки, розставлені ворогами.

Символізує монітор відхилення.


Залишити відгук