Сонник Коник — до чого сниться ?

Якщо вам приснилися коники, стрибали по зеленій траві, то в недалекому майбутньому ваші захоплення будуть змінювати один одного з космічною швидкістю, попутно спустошуючи гаманець. А якщо коника ви бачили на тлі зів’ялої трави, то захворієте. Освітлена яскравими променями Сонця коник сниться до того, що скоро ви впораєтеся з найбільш складними проблемами у своєму житті. Якщо снилося, як ви звете кого-небудь подивитися на коників, то ви не зумієте зберегти чиюсь таємницю. Ловля коників сниться до вашим майбутнім спробам змінити щось у своєму житті на краще. Це вам вдасться, якщо уві сні ви зловили комаха.

Слід бути надзвичайно пильним, якщо вам сниться коник, який пустує в траві — ваші вороги не дрімають і вони готові на багато чого лише б принести вам шкоди. Сон, у якому ви показуєте комусь на коника, попереджає про те, що ви занадто нерозумні у вчинках, це призводить до поганих наслідків, особливо в особистому житті.

Сон про нього — знак зустрічі з порожнім балакучим людиною, який смертельно набридне вам. Такий сон, як правило, загрожує неприємними зустрічами тільки в перший день після того, як ви побачили його. Стрекотання коників у сні чути — знак того, що близька людина набридає вам своєю сварливістю. Дивіться тлумачення: Комахи.

Наснилося, ніби бачили коника? Наяву ви проходите повз якихось корисних чи приємних речей. Така неуважність робить життя кілька пріснуватим. Ловити комаха – вживати якісь дії для поліпшення свого положення. Сонник пророкує: вони увінчаються успіхом, якщо ви все ж спіймали його.

Поширена думка, що коник – особа, яка живе сьогоднішнім днем, не піклується про майбутнє, покладаючись на «авось». Цей символ уві сні може попереджати сплячого про його життєвої позиції. Сонник рекомендує переглянути подібне ставлення, можливо, пора задуматися про перспективи.

Хоча коник і сарана — це абсолютно різні комахи, як сновидческий символ вони мають однакове трактування. Мабуть, це пов’язано з тим, що в дуже багатьох культурах коник є символом світового хаосу.

Коник — підвернеться слушна нагода; нещирість у стосунках. Велика сарана щось згубний, войовниче, руйнівний.

Якщо дівчині сниться зелений коник, це говорить про те, що у неї буде сварливий чоловік або коханий.

Коник у снах символізує тривоги, якими наповнитися ваше життя незабаром.


Залишити відгук